| Размер: | 55" |
| Резолюция: | 3840x2160 |
| Формат: | 16:9 |
| Панел: | IPS |
| Подсветка: | LED |
| Тъчскрийн: | да |
| Тъчскрийн технология: | Infrared Multi Touch |
| Тъчскрийн интерфейс: | USB |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Яркост: | 350 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 1200 :1 |
| Динамичен контраст: | 5000 :1 |
| Ъгли на виждане: | 178 / 178 |
| Време за реакция: | 8 ms |
| Цветове на дисплея: | 1.07 B |
| Процесор: | ARM Cortex-A73*4 + Cortex-A53*4 |
| RAM памет: | 4GB |
| Място за съхранение: | 32GB |
| Операционна система: | Android |
| Колонки: | 2 x 12W + 16W Subwoofer |
| HDMI: | 3 x HDMI |
| USB Type-C: | 1 x USB-C |
| USB-HUB: | 6 x USB 3.0 |
| RS232: | 1 x RS232 |
| SPDIF: | да |
| LAN: | да |
| Wireless: | да, чрез опционален модул |
| Аудио вход: | Earphone out |
| Изходи: | HDMI Out; Earphone out; SPDIF |
| VESA: | 400x200 |
| Функции: | Ultra Fine Touch Technology offering up to 40-point touch; Android 11 OS; myViewBoard Whiteboard software; myViewBoard Display; ViewBoard Cast; Airplay; Chromecast; myViewBoard Manager; PD 65W; Flicker-Free; Blue light filter |
| Включени аксесоари: | Power cord; Remote control with AAA battery; Touch USB cable; Touch pen x 2 (VB-PEN-009); Quick Start Guide + Compliance statement; RS232 adapter; Clamp x 5; Camera Plate; Screw x 8; HDMI cable; Type-C cable 1.8m |
| Енергопотребление: | 89 W |
| Сертификати: | cTUVus, FCC/ICES003, Energy Star 8.0, EMC/CE, CB/LVD, GOSTR/ EAC, UkrSEPRO, EPEAT, Mexico NOM, Mexico Energy, UKCA, UKEEL, BSMI, BIS, LBL (Low Blue Light Certification), Flicker Free, Green BOM, RoHS, ErP-Eco, REACH, SCIP, WEEE, TPCH, Packing waste, CA6 |
| Цвят на корпуса: | Черен |
| Tънка рамка: | да |
| OPS слот: | да |
| Тегло: | 26.400 кг. |
Виж още Специализирани Монитори ViewSonic
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
| Екран размер: | 55" (139.7 cm) |
|---|---|
| Тип: | Интерактивен дисплей |
| Енергиен клас: | G |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
188.42 €
/368.52 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
100.44 €
/196.45 лв
120.00 € лв -
476.61 €
/932.17 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
148.71 €
/290.86 лв
120.00 € лв -
322.65 €
/631.04 лв
120.00 € лв -
100.79 €
/197.13 лв
120.00 € лв -
100.85 €
/197.25 лв
120.00 € лв -
86.40 €
/168.98 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
370.76 €
/725.15 лв
120.00 € лв -
971.44 €
/1899.97 лв
120.00 € лв -
80.46 €
/157.36 лв
120.00 € лв -
177.46 €
/347.09 лв
120.00 € лв -
180.73 €
/353.47 лв
120.00 € лв -
775.11 €
/1515.98 лв
120.00 € лв -
114.84 €
/224.61 лв
120.00 € лв -
114.84 €
/224.61 лв
120.00 € лв -
91.02 €
/178.02 лв
120.00 € лв -
76.03 €
/148.71 лв
120.00 € лв -
82.86 €
/162.05 лв
120.00 € лв -
76.03 €
/148.71 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
146.55 €
/286.62 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
1774.63 €
/3470.88 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
99.25 €
/194.11 лв
120.00 € лв -
529.20 €
/1035.03 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
91.67 €
/179.30 лв
120.00 € лв -
1937.27 €
/3788.97 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
201.10 €
/393.31 лв
120.00 € лв
-
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
248.91 €
/486.83 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
86.40 €
/168.98 лв
120.00 € лв -
93.20 €
/182.28 лв
120.00 € лв -
358.98 €
/702.10 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
82.86 €
/162.05 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
201.15 €
/393.41 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
100.79 €
/197.13 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.04 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
270.47 €
/528.99 лв
120.00 € лв -
138.04 €
/269.99 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
1299.99 €
/2542.56 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв
-
817.26 €
/1598.42 лв
120.00 € лв -
1466.14 €
/2867.51 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.03 лв
120.00 € лв -
166.74 €
/326.12 лв
120.00 € лв -
171.73 €
/335.88 лв
120.00 € лв -
278.23 €
/544.17 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв -
115.20 €
/225.32 лв
120.00 € лв -
225.57 €
/441.19 лв
120.00 € лв -
168.31 €
/329.19 лв
120.00 € лв -
163.92 €
/320.59 лв
120.00 € лв -
106.60 €
/208.49 лв
120.00 € лв -
476.61 €
/932.17 лв
120.00 € лв -
156.29 €
/305.68 лв
120.00 € лв -
557.99 €
/1091.33 лв
120.00 € лв -
132.78 €
/259.70 лв
120.00 € лв
Интерактивен дисплей ViewSonic IFP6534, 65" (165.1 cm) 4K/UHD TFT мулти-тъч дисплей, DisplayPort, HDMI, VGA, USB, USB-C, RS232, LAN1913.70 €
/3742.87 лв
Интерактивен дисплей Newline LYRA Pro TT-6523QA, 65" (165.1 cm) 4K/UHD LED сензорен дисплей, DisplayPort, HDMI, RS232, USB, USB C, USB B, LAN1884.13 €
/3685.04 лв
Публичен дисплей Samsung QM75C, 75" (190.5cm) 4K/UHD VA Anti-Glare дисплей, 500cd/m2, 8ms, 16GB Flash памет, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, DisplayPort, HDMI, USB, RS2321980.91 €
/3874.33 лв





























































































