SB-PWR-12V2A-EU
The Cisco Small Business 12V Power Adapter is designed to work specifically with the Cisco WAP321 Wireless-N Selectable-Band Access Point when Power over Ethernet (PoE) cannot be used. The compact power adapter offers flexibility when PoE is not an option by supplying power to the wireless access point via a standard AC outlet.
Power output plug: 90-degree DC power plug
Voltage Required: AC 100-240 V ( 50 - 60 Hz )
Voltage Provided: 12 V
Maximum current: 2 A
44 x 66.67 x 33 mm
89 g
Виж още Жични мрежи аксесоари Cisco
Виж всички Жични мрежи аксесоари в категорията
SB-PWR-12V2A-EU
Voltage Provided: 12 V
Maximum current: 2 A
44 x 66.67 x 33 mm