ViewSonic IFP6550-5F
| Размер: | 65" |
| Резолюция: | 3840x2160 |
| Формат: | 16:9 |
| Панел: | IPS |
| Подсветка: | LED |
| Тъчскрийн: | да |
| Тъчскрийн технология: | Infrared Multi Touch |
| Тъчскрийн интерфейс: | USB |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Яркост: | 400 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 1200 :1 |
| Динамичен контраст: | 5000 :1 |
| Ъгли на виждане: | 178/178 |
| Време за реакция: | 8 ms |
| Цветове на дисплея: | 1.07 B |
| Процесор: | ARM Cortex-A73*4 + Cortex-A53*4 |
| RAM памет: | 8 GB |
| Място за съхранение: | 64 GB |
| Операционна система: | Android |
| Колонки: | 2 x 15W + 16W Subwoofer |
| HDMI: | 3 x HDMI |
| USB Type-C: | 1 x USB-C |
| USB-HUB: | 6 x USB 3.0 |
| RS232: | 1 x RS232 |
| SPDIF: | да |
| LAN: | да |
| Wireless: | да, чрез опционален модул |
| Аудио вход: | Earphone out |
| Изходи: | Earphone out; HDMI Out; SPDIF |
| VESA: | 600x400 |
| Функции: | Ultra Fine Touch Technology offering up to 40-point touch; myViewBoard Whiteboard software with engaging classroom tools; Android 11 OS powered by an octa-core CPU for optimized efficiency and security; Intuitive remote device control and multimedia broad |
| Включени аксесоари: | Power cord, Remote control with AAA battery, Touch USB cable, Touch pen x 2 (VB-PEN-009), Quick Start Guide + Compliance statement, RS232 adapter, Clamp x 5, Camera Plate, Screw x 8, HDMI cable |
| Енергопотребление: | 95 W |
| Сертификати: | cTUVus, FCC/ICES003, Energy Star 8.0, EMC/CE, CB/LVD, GOST-R/EAC, UkrSEPRO, EPEAT, Mexico NOM , Mexico Energy, UKCA, UK-EEL, BSMI, BIS, LBL( Low Blue Light Certification), Flicker Free, Green BOM, RoHS, ErP-Eco, REACH, SCIP, WEEE, TPCH , Packing waste,CA6 |
| Цвят на корпуса: | Черен |
| Дебелина на рамката: | Slim bezel |
| OPS слот: | да |
| Тегло: | 40.000 кг. |
Виж още Специализирани Монитори ViewSonic
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
| Екран размер: | 65" (165.1 cm) |
|---|---|
| Тип: | Интерактивен дисплей |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
201.55 €
/394.20 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
116.29 €
/227.45 лв
-
272.37 €
/532.70 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
319.48 €
/624.85 лв
-
160.78 €
/314.45 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
138.94 €
/271.74 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
118.14 €
/231.06 лв
-
110.48 €
/216.08 лв
115.98 € -
448.05 €
/876.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
103.19 € -
95.47 €
/186.73 лв
-
213.09 €
/416.77 лв
-
91.26 €
/178.49 лв
-
267.69 €
/523.55 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
91.49 €
/178.95 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
161.58 €
/316.03 лв
-
95.60 €
/186.98 лв
-
112.10 €
/219.25 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
287.74 €
/562.77 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
340.36 €
/665.68 лв
-
314.28 €
/614.67 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
97.12 €
/189.96 лв
-
322.42 €
/630.59 лв
-
251.32 €
/491.54 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
174.99 €
/342.25 лв
-
286.53 €
/560.41 лв
293.54 € -
96.99 €
/189.70 лв
109.99 € -
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
149.92 €
/293.22 лв
154.85 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
123.45 €
/241.45 лв
129.46 € -
162.44 €
/317.70 лв
168.31 € -
99.07 €
/193.76 лв
103.19 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
110.48 €
/216.08 лв
115.98 € -
111.92 €
/218.90 лв
164.36 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
180.63 €
/353.28 лв
186.68 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Публичен дисплей Dahua LDH55-SAI200, 55" (139.7 cm), Full HD, RS232, USB, Wi-Fi, SD карта2268.00 €
/4435.82 лв
Интерактивен дисплей IIYAMA TE7515A-B1AG, 74.5" (198.23 cm) 4K/UHD IPS сензорен дисплей, DisplayPort, HDMI, USB, USB-C, RS232, Wi-Fi, Bluetooth, LAN2224.54 €
/4350.83 лв
Интерактивен дисплей AUO UX, 65" (165.1 cm) 4K/UHD мулти-тъч дисплей, DisplayPort, HDMI, VGA, USB 2.0, USB, USB-C, RS2322218.50 €
/4339.01 лв















































































































