TP-Link Omada DS116GE
Omada 16-Port Gigabit Easy Smart Switch
- 16× 10/100/1000Mbps RJ45 ports
- Plug and play for instant connectivity
- Simple configuration via web-based user interface and management utility*
- Durable metal casing of superior quality and professional appearance
- Green technology reduces power consumption
- Note: This Omada Easy Smart switch does not support Omada SDN central management.
| ХАРДУЕРНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Стандарти и протоколи | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p |
| Интерфейс | • 16× 10/100/1000Mbps RJ45 Ports • AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX |
| Мрежова медия | • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) • 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) • 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) |
| Брой вентилатори | Fanless |
| Захранване | External Power Adapter(Output: 12VDC/1.0A) |
| Размери (Ш x Д x В ) | 11.3 × 4.4 × 1.0 in. (286 × 111.7 × 25.4 mm) |
| Макс. консумация на енергия | 9.19W(220V/50Hz) |
| Max Heat Dissipation | 31.36BTU/h |
| ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ | |
|---|---|
| Комутационен капацитет | 32Gbps |
| Скорост на предаване на пакети данни | 23.81Mpps |
| Таблица на МАС адресите | 8K |
| Packet Buffer Memory | 4.1Mb |
| Jumbo кадър | 9KB |
| СОФТУЕРНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Качество на услугата | • Port/802.1p/DSCP priority • Support 4 priority queues • Rate Limit • Storm Control |
| L2 характеристики | • IGMP Snooping • Static Link Aggregation • Port Mirroring • Cable Diagnostics • Loop Prevention |
| VLAN | • Supports up to 32 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs) • MTU/Port/Tag VLAN |
| Transmission Method | Store-And-Forward |
| ДРУГИ | |
|---|---|
| Сертификати | FCC, CE, RoHS |
| Системни изисквания | Microsoft® Windows® for running Utility |
| Околна среда | • Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉) • Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) • Operating Humidity: 10%~90% non-condensing • Storage Humidity: 5%~90% non-condensing |
Виж още Суич TP-Link
Виж всички Суич в категорията
| Брой портове: | 16 |
|---|---|
| Максимална скорост: | 1 Gbit/s |
| Стандарт: | IEEE 802.3u |
| Управляем: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
3.73 €
/7.30 лв
-
277.59 €
/542.92 лв
-
7.52 €
/14.71 лв
-
19.57 €
/38.27 лв
-
8.56 €
/16.74 лв
-
53.56 €
/104.75 лв
-
21.92 €
/42.88 лв
-
116.42 €
/227.69 лв
-
21.23 €
/41.52 лв
-
13.78 €
/26.95 лв
-
12.21 €
/23.89 лв
-
114.40 €
/223.76 лв
-
5.97 €
/11.68 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
27.73 €
/54.24 лв
-
12.21 €
/23.89 лв
-
13.78 €
/26.95 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
13.78 €
/26.95 лв
-
5.88 €
/11.50 лв
-
7.52 €
/14.71 лв
-
5.88 €
/11.50 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
78.86 €
/154.23 лв
-
467.47 €
/914.30 лв
-
449.65 €
/879.44 лв
-
3158.46 €
/6177.41 лв
-
191.95 €
/375.43 лв
-
187.01 €
/365.75 лв
-
13.03 €
/25.48 лв
-
20.02 €
/39.15 лв
-
32.98 €
/64.50 лв
-
14.55 €
/28.47 лв
-
66.33 €
/129.72 лв
-
32.98 €
/64.50 лв
-
43.20 €
/84.49 лв
-
187.01 €
/365.75 лв
-
543.14 €
/1062.30 лв
-
520.03 €
/1017.09 лв
-
895.91 €
/1752.25 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
21.27 €
/41.61 лв
-
27.82 €
/54.42 лв
-
3.99 €
/7.80 лв
-
20.02 €
/39.15 лв
-
20.92 €
/40.92 лв
-
108.99 €
/213.17 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
142.99 €
/279.66 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
92.98 €
/181.85 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
696.99 €
/1363.19 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
19.18 €
/37.51 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
119.89 €
/234.48 лв
-
20.27 €
/39.64 лв
-
79.24 €
/154.99 лв
-
36.30 €
/71.00 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
284.99 € -
301.66 €
/589.99 лв
-
907.46 €
/1774.83 лв
-
36.12 €
/70.64 лв
-
44.07 €
/86.20 лв
-
21.99 €
/43.01 лв
-
56.14 €
/109.81 лв
-
132.65 €
/259.44 лв
-
176.75 €
/345.70 лв
-
116.64 €
/228.12 лв
-
56.63 €
/110.76 лв
-
91.44 €
/178.84 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
-
244.99 €
/479.16 лв
-
608.99 €
/1191.08 лв
-
122.70 €
/239.99 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
104.79 €
-
86.86 €
/169.88 лв
121.54 € -
99.99 €
/195.56 лв
104.79 € -
16.01 €
/31.30 лв
16.47 € -
239.99 €
/469.38 лв
284.99 € -
20.69 €
/40.47 лв
21.95 € -
14.86 €
/29.06 лв
15.67 €
Суич Mercusys MS105, 100Mbps, 5-Port 10/100Mbps Ethernet ports5.42 €
/10.60 лв
Суич Stonet ST3105C, 100Mbps, 5 порта, 16x 10/100Mbps RJ455.79 €
/11.33 лв
Суич TP-Link LS1005, 100Mbps, 5x 10/100Mbps5.88 €
/11.50 лв



































































