DS105GE
Omada 5-Port Gigabit Easy Smart Switch
- 5× 10/100/1000Mbps RJ45 ports
- Plug and play for instant connectivity
- Simple configuration via web-based user interface and management utility*
- Durable metal casing of superior quality and professional appearance
- Green technology reduces power consumption
- Note: This Omada Easy Smart switch does not support Omada SDN central management.
| ХАРДУЕРНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Стандарти и протоколи | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p |
| Интерфейс | • 5× 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports • AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX |
| Мрежова медия | • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) • 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) • 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) |
| Брой вентилатори | Fanless |
| Захранване | External Power Adapter (Output: 5 VDC/ 0.6 A) |
| Размери (Ш x Д x В ) | 3.9 × 3.9 × 1.0 in. (100 × 98 × 25 mm) |
| Макс. консумация на енергия | 2.82 W (220 V/ 50 Hz) |
| Max Heat Dissipation | 9.62 BTU/h |
| ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ | |
|---|---|
| Комутационен капацитет | 10 Gbps |
| Скорост на предаване на пакети данни | 7.4 Mpps |
| Таблица на МАС адресите | 2 K |
| Packet Buffer Memory | 1 Mb |
| Jumbo кадър | 16 KB |
| СОФТУЕРНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Качество на услугата | • Port/802.1p/DSCP priority • Support 4 priority queues • Rate Limit • Storm Control |
| L2 характеристики | • IGMP Snooping • Static Link Aggregation • Port Mirroring • Cable Diagnostics • Loop Prevention |
| VLAN | • Supports up to 32 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs) • MTU/Port/Tag VLAN |
| Transmission Method | Store-And-Forward |
Виж още Суич TP-Link
Виж всички Суич в категорията
Технически характеристики
| Брой портове: | 5 |
|---|---|
| Максимална скорост: | 1 Gbit/s |
| Стандарт: | 802.3x |
| Управляем: | Не |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
Суич Mercusys MS105, 100Mbps, 5-Port 10/100Mbps Ethernet ports5.42 €
/10.60 лв
Суич Stonet ST3105C, 100Mbps, 5 порта, 16x 10/100Mbps RJ455.79 €
/11.33 лв
Суич TP-Link LS1005, 100Mbps, 5x 10/100Mbps5.88 €
/11.50 лв



