TP-Link Deco X80-5G

5G свързаност и Mesh Wi-Fi 6 производителност

Deco всичко-в-едно
Оборудван с интегриран 5G модем, Wi-Fi 6, TP-Link Mesh и Volt технология, Deco X80-5G предлага 5G връзки и скорости в Wi-Fi Mesh мрежа. Просто поставете SIM карта и се насладете на 5G изживяването!

Отлична работа с мобилна връзка
5G подобрява скоростта на изтегляне, достигайки до 5 Gbps (базирано на R15 sub-6 GHz) – което е до 16,7 пъти по-бързо в сравнение с 4G LTE-Advanced и 33 пъти по-бързо от 4G LTE. И същевременно осигурява мобилни връзки с много ниска латентност за вашите устройства.
Спецификации:
| БЕЗЖИЧНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Standards | Wi-Fi 6 IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz |
| WiFi Speeds | AX6000 5 GHz: 4804 Mbps (802.11ax) 2.4 GHz: 1148 Mbps (802.11ax) |
| WiFi Range | Къщи с 1-3 спални (1 пакет)TP-Link Mesh технология Опционалната връзка между модулите по Ethernet работи, за да свърже Deco модулите и осигури безпроблемно покритие. 8× LTE/5G вътрешни антени + 8× Wi-Fi вътрешни антени и 2× интерфейс за външна антена Множество антени образуват масив за усилване на сигнала, за да покрият повече посоки и големи зони. Beamforming Концентрира силата на безжичния сигнал към клиентите, за да разшири WiFi обхвата. |
| WiFi Capacity | Висок капацитетДвулентова Разпределете устройствата в различни ленти за оптимална производителност. MU-MIMO Едновременно комуникира с множество MU-MIMO клиенти. OFDMA Едновременно комуникира с множество Wi-Fi 6 клиенти. 12 потока Повече от достатъчна честотна лента за свързани устройства. |
| Working Modes | 5G/4G режим Рутер Режим Рутер Режим Точка за достъп |
| HARDWARE | |
| Ethernet Ports | 1× 2.5G порт + 1× 1G порт (с WAN/LAN Автоматично разпознаване) |
| Ports and Connections | 2× 5G портове за външни антени Съвместимост 5G: N1/N3/N5/N7/N8/N20/N28/N38/N40/N41/N77/N78/N79 4G FDD-LTE: B1/B3/B5/B7/B8/B18/B19/B20/B26/B28 4G TDD-LTE: B34/B38/B39/B40/B41/B42/B43 Агрегиране на носители: B1+B3/B5/B7/B8/B20 B3+B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28/B38/B40 B5+B1/B3/B5/B7/B40 B7+B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 B8+B1/B3/B7 B20+B1/B3/B7 B28+B3/B7/B40 B38+B38 B40+B40 B41+B41 |
| СИГУРНОСТ | |
| WiFi Encryption | WPA-Personal WPA2-Personal WPA3-Personal |
| Network Security | SPI защитна стена Контрол на достъпа HomeShield сигурностIoT защита в реално време Блокиране на зловредни сайтове Система за предотвратяване на проникване Предотвратяване на DDoS атаки Скенер на домашна мрежа |
| Guest Network | 1× 5 GHz мрежа за гости 1× 2,4 GHz мрежа за гости |
| SOFTWARE | |
| Protocols | IPv4 IPv6 |
| Service Kit | HomeShield |
| WAN Types | Динамичен IP Статичен IP PPPoE L2TP PPTP |
| Quality of Service | HomeShield QoSQoS по устройство |
| Cloud Service | OTA надстройка на фърмуера TP-Link ID DDNS |
| NAT Forwarding | Port Forwarding UPnP |
| IPTV | IGMP Proxy IGMP Snooping Bridge Tag VLAN |
| DHCP | Address Reservation DHCP Client List Server |
| DDNS | TP-Link |
| Management | Приложение Deco |
| TEST DATA | |
| WiFi Transmission Power | CE: ≤20 dBm (2.4 GHz), ≤23 dBm (5 GHz) |
| PHYSICAL | |
| Dimensions (W×D×H) | 8.3 × 5.1 × 4.8 in (210.5 × 130 × 123mm) |
| ДРУГИ | |
| Сертификати | RoHS, CE, RCM |
| Размери на кутията ( Ш x Д x В ) | 210.5 × 130 × 123 mm |
| Околна среда | Околна температура при работа: 0°C~40°C Околна температура при съхранение: -40°C~60°C Околна влажност при работа: 10%~90%RH Околна влажност при съхранение: 5%~90%RH |
Виж още Рутери Безжични TP-Link
Виж всички Рутери Безжични в категорията
| Безжична скорост: | 6000 Mbps |
|---|---|
| Wi-Fi Стандарт: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Честота: | 2.4 + 5 GHz |
| LAN портове: | 1 x 2500 Mbps |
| WAN портове: | 1 x 1000 Mbps |
| Антени: | 8 вътрешни |
| USB портове: | Няма |
| 3G/4G: | 5G |
| Преносим: | Не |
| Други: | Слот за SIM карта |
| Жична скорост: | 10/100/1000/2500 Mbps |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
78.99 €
/154.49 лв
-
20.36 €
/39.82 лв
-
49.50 €
/96.82 лв
-
89.17 €
/174.40 лв
-
36.68 €
/71.74 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
53.11 €
/103.87 лв
-
156.64 €
/306.37 лв
-
82.76 €
/161.86 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
316.74 €
/619.48 лв
-
38.48 €
/75.26 лв
-
54.92 €
/107.42 лв
-
322.67 €
/631.08 лв
-
55.00 €
/107.57 лв
-
18.08 €
/35.36 лв
-
7.41 €
/14.50 лв
-
306.75 €
/599.95 лв
-
37.73 €
/73.79 лв
-
53.36 €
/104.37 лв
-
53.36 €
/104.37 лв
-
124.03 €
/242.58 лв
-
36.68 €
/71.74 лв
-
61.37 €
/120.03 лв
-
10.96 €
/21.44 лв
-
7.41 €
/14.50 лв
-
56.55 €
/110.59 лв
-
63.45 €
/124.10 лв
-
40.25 €
/78.73 лв
-
36.68 €
/71.74 лв
-
124.03 €
/242.58 лв
-
118.46 €
/231.68 лв
-
16.18 €
/31.64 лв
-
31.31 €
/61.24 лв
-
158.51 €
/310.02 лв
-
61.37 €
/120.03 лв
-
17.85 €
/34.91 лв
-
15.03 €
/29.40 лв
-
64.62 €
/126.38 лв
-
45.31 €
/88.62 лв
-
64.98 €
/127.09 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
92.99 €
/181.87 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
12.99 €
/25.41 лв
-
56.30 €
/110.12 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
112.99 €
/220.99 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
-
50.95 €
/99.65 лв
-
128.46 €
/251.24 лв
-
95.45 €
/186.69 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
85.99 €
/168.18 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
74.99 €
/146.67 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
101.74 € -
48.99 €
/95.82 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
38.48 €
/75.26 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
254.98 €
/498.70 лв
-
222.99 €
/436.13 лв
-
115.99 €
/226.86 лв
-
18.40 €
/35.99 лв
-
61.35 €
/119.99 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
14.50 €
/28.36 лв
-
55.00 €
/107.57 лв
-
66.18 €
/129.45 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
-
282.90 €
/553.30 лв
310.42 € -
194.32 €
/380.06 лв
198.57 € -
1962.67 €
/3838.65 лв
2109.06 € -
111.06 €
/217.21 лв
119.89 € -
547.96 €
/1071.72 лв
561.59 € -
14.08 €
/27.54 лв
14.59 € -
162.85 €
/318.50 лв
200.49 € -
85.99 €
/168.18 лв
101.74 € -
30.97 €
/60.58 лв
32.95 € -
86.42 €
/169.01 лв
99.35 € -
4.58 €
/8.97 лв
4.76 € -
7.20 €
/14.08 лв
7.43 € -
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
32.17 €
/62.92 лв
34.28 € -
32.99 €
/64.52 лв
34.67 €
Рутер Mercusys MW302R, 300Mbps, 2.4GHz, Wireless N, 2x LAN 100, 1x WAN 100, 2 външни антени11.22 €
/21.94 лв
Рутер Mercusys MW301R, 300Mbps, 2.4GHz(300Mbps), Wireless N, 2x 10/100Mbps, 2x външни 5dBi антени11.22 €
/21.94 лв
Рутер Mercusys MW305R V2, 300Mbps, Wireless N, 3x LAN10/100Mbps, 3x външни антени, бял12.62 €
/24.69 лв















































































