Deco X50
AX3000 Mesh Wi-Fi 6 система за целия дом
- AX3000 Dual Band Wi-Fi 6 – Супер бърз Wi-Fi 6 със скорости до 3,0 Gbps
- 4 потока, по-малко забавяне – 2×2/HE160 2402 Mbps + 2×2 574 Mbps
- Скорост на Gigabit Wired – 3× Gigabit порта осигуряват достатъчна свързаност
- Повишено безпроблемно покритие – Безпроблемно Mesh Wi-Fi покритие до 600 m² (3 модула)
- AI-Driven Mesh – интелигентно изучава мрежовата среда, за да осигури идеален Wi-Fi, уникален за вашия дом
- TP-Link HomeShield – Осигурява цялостна защита на мрежата, стабилен родителски контрол и IoT защита в реално време
- Настройката е по-лесна от всякога – Приложението Deco ви превежда през настройката стъпка по стъпка
Ултра-бърз Wi-Fi 6 Mesh
Оборудван с Wi-Fi 6 технология Deco Mesh Wi-Fi за целия дом е проектиран да осигури огромен тласък на покритието, скоростта и общия капацитет. Вземете най-новия mesh Wi-Fi, за да се насладите на бъдещата мрежа, която се зарежда по-бързо и се свързва повече.

До 4 пъти повече капацитет за невероятен стрийминг
Подобрен с Wi-Fi 6, с OFDMA и MU-MIMO технологии, Deco X50 ви позволява да свържете над 150 устройства. Насладете се на по-ефективна мрежа, която се зарежда по-бързо, без да намалява производителността.
Свързване до 150 устройства.

AI-Driven Mesh: Винаги се учи, постоянно се оптимизира
Снабден с AI-Driven Mesh, Deco X50 осигурява интелигентен Wi-Fi, който ви следва, където и да сте, без прекъсване. AI автоматично разучава вашата мрежова среда, качеството на клиента и поведението на потребителите. Сложните алгоритми отчитат различни фактори, така че Deco X50 осигурява идеален мрежов Wi-Fi, уникален за вашия дом. Разходете се из дома си и се насладете на безпроблемно поточно предаване на данни с възможно най-бърза скорост.

Бърза настройка с приложението Deco
Разопаковайте Deco, инсталирайте приложението и след това просто следвайте указанията на екрана. Приложението Deco ще се погрижи за останалото, като вкара мрежата ви в експлоатация за минути.

Wi-Fi улеснява живота
Лесно управлениеУправлявайте своя Wi-Fi у дома или навън в приложението Deco, включително виждате всички свързани устройства, приоритизирайте собствените си сутройства, настройвате мрежа за гости и др. | Гласов контролСдвоете с Alexa, за да управлявате Deco X50 с прости гласови команди. Насладете се на удобния живот. | Всички модули Deco работят заедноDeco X50 е съвместим с всеки друг модел Deco, за да образува мрежова мрежа. Разширете мрежовото Wi-Fi покритие по всяко време, като просто добавите още модули Deco. |
![]() | ![]() | ![]() |
Повече от рутер, функционален и красив
Чисто бял и семпъл дизайн, всеобхватен, който предизвиква зимно настроение или дава усещане за ярък летен ден. Deco X50 с деликатния си вид е идеален за съчетаване с различния интериор на дома.

Спецификации:
| HARDWARE | |
|---|---|
| Processor | 1 GHz двуядрен процесор |
| Бутони | Бутон за рестартиране |
| Ethernet Ports | 3 × гигабитови порта* *на деко единица Поддържа автоматично разпознаване на WAN/LAN |
| Power | 12V ⎓1.5A |
| СИГУРНОСТ | |
|---|---|
| WiFi Encryption | WPA-Personal WPA2-Personal WPA3-Personal |
| Network Security | SPI защитна стена Контрол на достъпа HomeShield Сигурност IoT защита в реално време Блокиране на злонамерени сайтове Система за предотвратяване на проникване Предотвратяване на DDoS атаки Скенер за домашна мрежа |
| Guest Network | 1× 5 GHz мрежа за гости 1× 2,4 GHz мрежа за гости |
| SOFTWARE | |
|---|---|
| Protocols | IPv4 IPv6 |
| Service Kits | HomeShield |
| Parental Controls | Родителски контрол на HomeShield Персонализирани профили Филтър за съдържание Време за семейството Време за лягане Време за изключване Награди за време Семейно онлайн класиране по време Пауза в Интернет Седмични и месечни отчети |
| WAN Types | Динамичен IP Статично IP PPPoE PPTP L2TP |
| Quality of Service | HomeShield QoS QoS по устройство |
| Cloud Service | OTA надстройка на фърмуера TP-Link ID DDNS |
| NAT Forwarding | Port Forwarding UPnP |
| IPTV | IGMP Proxy IGMP Snooping Bridge Tag VLAN |
| DHCP | Резервация на адрес Списък с DHCP клиенти Сървър |
| DDNS | TP-Link |
| Management | Приложение Deco |
| PHYSICAL | |
|---|---|
| Dimensions (W×D×H) | 110 × 110 × 114 мм (4,33 × 4,33 × 4,49 инча) |
| Package Contents | Deco X50 (1 модул) 1x модул Deco X50 1x RJ45 Ethernet кабел 1x Захранващ адаптер 1x Ръководство за бързо инсталиране Deco X50 (2-модула) 2x Deco X50 модула 1x RJ45 Ethernet кабел 2x захранващи адаптери 1x Ръководство за бързо инсталиране DDeco X50 (3-модула) 3x Deco X50 модула 1x RJ45 Ethernet кабел 3x захранващи адаптери 1x Ръководство за бързо инсталиране |
| ДРУГИ | |
|---|---|
| Системни изисквания | Android 4.4 или по-нова версия iOS 9.0 или по-нова версия |
| Сертификати | CE, FCC, RoHS, RCM |
| Околна среда | Работна температура: 0°C~40°C (32°F~104°F) Температура на съхранение: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Работна влажност: 10%~90% без конденз Влажност на съхранение: 5%~90% без конденз |
| TEST DATA | |
|---|---|
| WiFi Transmission Power | CE: <20 dBm (2.4 GHz) <23 dBm (5 GHz) FCC: <30 dBm (2.4 GHz) <30 dBm (5 GHz) |
| БЕЗЖИЧНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Standards | Wi-Fi 6 IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz |
| WiFi Speeds | AX3000 5 GHz: 2402 Mbps (802.11ax, HE160) 2.4 GHz: 574 Mbps (802.11ax) |
| WiFi Range | Къщи с 4-6+ спални (3 модула) TP-Link Mesh технология Optional Ethernet backhaul работи заедно за свързване на Deco модулите, за да осигури безпроблемно покритие AI-Driven Mesh Интелигентно разучава мрежовата среда, за да осигури идеален Wi-Fi, уникален за вашия дом 2× антени (вътрешни) Множество антени образуват масив за усилване на сигнала, за да покрият повече посоки и големи площи Beamforming Концентрира силата на безжичния сигнал към клиентите, за да разшири обхвата на Wi-Fi |
| WiFi Capacity | High Dual-Band Разпределете устройствата в различни ленти за оптимална производителност 2×2 MU-MIMO Едновременно комуникира с множество MU-MIMO клиенти OFDMA Едновременно комуникира с множество клиенти на Wi-Fi 6 4 Streams Повече от достатъчна честотна лента за свързани устройства |
| Working Modes | Режим на рутер Режим на точка за достъп |
Виж още Рутери Безжични TP-Link
Виж всички Рутери Безжични в категорията
TP-Link Deco X50 - Wi-Fi system - 802.11a/b/g/n/ac/ax - desktop Brochure
TP-Link Deco X50 - Wi-Fi system - 802.11a/b/g/n/ac/ax - desktop Quick start guide
TP-Link Deco X50 - Wi-Fi system - 802.11a/b/g/n/ac/ax - desktop Brochure
TP-Link Deco X50 - Wi-Fi system - 802.11a/b/g/n/ac/ax - desktop Quick start guide
TP-Link Deco X50 - Wi-Fi system - 802.11a/b/g/n/ac/ax - desktop Brochure
TP-Link Deco X50 - Wi-Fi system - 802.11a/b/g/n/ac/ax - desktop Quick start guide
| Безжична скорост: | 3000 Mbps |
|---|---|
| Wi-Fi Стандарт: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Честота: | 2.4 + 5 GHz |
| LAN портове: | 3 x 1000 Mbps |
| WAN портове: | 3 x 1000 Mbps |
| Антени: | 2 Вътрешни |
| USB портове: | Няма |
| 3G/4G: | Не |
| Преносим: | Не |
| Други: | Няма |
| Жична скорост: | 10/100/1000 Mbps |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
40.39 €
/78.99 лв
120.00 € лв -
63.99 €
/125.15 лв
120.00 € лв -
32.73 €
/64.02 лв
120.00 € лв -
40.08 €
/78.39 лв
120.00 € лв -
106.09 €
/207.49 лв
120.00 € лв -
40.08 €
/78.39 лв
120.00 € лв -
91.55 €
/179.06 лв
120.00 € лв -
137.53 €
/268.99 лв
120.00 € лв -
40.08 €
/78.39 лв
120.00 € лв -
40.39 €
/78.99 лв
120.00 € лв -
63.41 €
/124.03 лв
120.00 € лв -
7.73 €
/15.11 лв
120.00 € лв -
63.41 €
/124.03 лв
120.00 € лв -
68.91 €
/134.78 лв
120.00 € лв -
53.67 €
/104.96 лв
120.00 € лв -
106.09 €
/207.49 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
45.38 €
/88.75 лв
120.00 € лв -
22.08 €
/43.18 лв
120.00 € лв -
106.09 €
/207.49 лв
120.00 € лв -
35.21 €
/68.87 лв
120.00 € лв -
32.73 €
/64.02 лв
120.00 € лв -
11.32 €
/22.13 лв
120.00 € лв -
286.80 €
/560.93 лв
120.00 € лв -
126.75 €
/247.91 лв
120.00 € лв -
242.27 €
/473.85 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
18.71 €
/36.59 лв
120.00 € лв -
13.78 €
/26.94 лв
120.00 € лв -
11.69 €
/22.87 лв
120.00 € лв -
23.19 €
/45.35 лв
120.00 € лв -
79.25 €
/154.99 лв
120.00 € лв -
36.60 €
/71.58 лв
120.00 € лв -
111.99 €
/219.03 лв
120.00 € лв -
17.17 €
/33.59 лв
120.00 € лв -
17.17 €
/33.59 лв
120.00 € лв -
18.12 €
/35.44 лв
120.00 € лв -
22.39 €
/43.79 лв
120.00 € лв -
89.39 €
/174.83 лв
120.00 € лв -
242.27 €
/473.85 лв
120.00 € лв
-
40.39 €
/78.99 лв
120.00 € лв -
17.17 €
/33.59 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
21.70 €
/42.44 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
111.99 €
/219.03 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
52.72 €
/103.11 лв
120.00 € лв -
63.99 €
/125.15 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
52.43 €
/102.55 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
137.53 €
/268.99 лв
120.00 € лв -
41.68 €
/81.52 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
48.30 €
/94.46 лв
120.00 € лв -
354.18 €
/692.72 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
57.65 €
/112.74 лв
120.00 € лв -
71.72 €
/140.26 лв
120.00 € лв -
126.75 €
/247.91 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
35.27 €
/68.99 лв
120.00 € лв -
50.61 €
/98.99 лв
120.00 € лв -
102.99 €
/201.43 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
83.99 €
/164.27 лв
120.00 € лв -
103.22 €
/201.89 лв
120.00 € лв -
23.00 €
/44.99 лв
120.00 € лв -
139.12 €
/272.09 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
79.25 €
/154.99 лв
120.00 € лв
-
220.94 €
/432.11 лв
120.00 € лв -
263.40 €
/515.17 лв
120.00 € лв -
18.42 €
/36.03 лв
120.00 € лв -
22.84 €
/44.68 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
26.02 €
/50.88 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
16.03 €
/31.36 лв
120.00 € лв
Мрежеста система TP-Link Deco BE22 (2-pack), 3600Mbps, 2.4GHz (688 Mbps)/ 5GHz (2882Mbps), Wireless BE, 2x 10/100/1000Mbps LAN/WAN185.10 €
/362.03 лв
Рутер Mikrotik Chateau PRO ax, 3600Mbps, 2.4GHz (1148 Mbps), 5GHz (2400Mbps), Wireless AX, 5x 10/100/1000Mbps, 1x USB 3.0, 2x външни антени187.18 €
/366.09 лв
Мрежеста система Mercusys Halo H90X (3-pack), 6000Mbps, 2.4GHz (1148Mbps)/ 5GHz (4804Mbps), Wireless AX, 1x LAN/WAN 100/1000/2500Mbps, 2x LAN/WAN 10/100/1000Mbps178.99 €
/350.07 лв

















































































