4G LTE мобилен Wi-Fi рутер
M7200
- Споделяйте с приятели достъп до интернет на до 10 устройства едновременно
- 2000 mAh батерия за 8 часа работа
- Поддържа последното поколение 4G FDD / TDD-LTE мрежи, съвместими с мрежата на повечето страни и региони
- Лесно управление с приложението tpMiFi






| ХАРДУЕРНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Интерфейс | 1 микро USB порт за захранване 1 SIM card slot |
| Бутон | Захранване Вкл/Изкл |
| Захранване | Вътрешна 2000 mAh акумулаторна батерия |
| Тип мрежа | 4G: FDD-LTE B1/B3/B7/B8/B20 (2100/1800/2600/900/800MHz) TDD-LTE B38/B40/B41 (2600/2300/2500MHz) 3G: DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS B1/B8 (2100/900MHz) |
| Скорости на трансфер | DL: 150Mbps, UL: 50Mbps |
| Размери (Ш x Д x В ) | 3,7×2,2×0,8 инча (94×56,7×19,8 mm) |
| Антена | Вътрешна антена |
| LED дисплей | Wi-Fi статус, статус на интернет връзката, статус на батерията |
| БЕЗЖИЧНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Безжични стандарти | IEEE 802.11b/g/n |
| Безжични скорости | 300Mbps |
| Честотa | 2.4GHz |
| Предавателна мощност | 2.4G <20dbm |
| Безжична сигурност | Поддържа WPA-PSK/WPA2-PSK, Безжично MAC филтриране |
| DHCP | DHCP server, DHCP Client List |
| ДРУГИ | |
|---|---|
| Сертификати | CE, RoHS |
| Съдържание на пакета | 4G LTE мобилен Wi-Fi рутер M7200 Микро USB кабел 2000 mAh батерия Кратко ръководство за инсталация |
| Системни изисквания | Windows 10/8/7/vista/XP, Mac OS, Android, iOS, Windows Phone |
Виж още Рутери Безжични TP-Link
Виж всички Рутери Безжични в категорията
| Безжична скорост: | 300 Mbps |
|---|---|
| Wi-Fi Стандарт: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Честота: | 2.4 GHz |
| LAN портове: | Няма Mbps |
| WAN портове: | Няма Mbps |
| Антени: | 1 Вътрешна |
| USB портове: | 1 x microUSB |
| 3G/4G: | 4G |
| Преносим: | Да |
| Други: | 2000mAh батерия |
| Жична скорост: | Няма Mbps |
- 5
1 ревю
- 4
0 ревюта
- 3
1 ревю
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
63.39 €
/123.97 лв
-
82.13 €
/160.62 лв
-
80.18 €
/156.82 лв
-
31.57 €
/61.74 лв
-
109.23 €
/213.64 лв
-
82.13 €
/160.62 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
7.43 €
/14.53 лв
-
54.00 €
/105.62 лв
-
18.38 €
/35.94 лв
-
158.71 €
/310.42 лв
-
28.91 €
/56.55 лв
-
74.99 €
/146.67 лв
-
36.70 €
/71.78 лв
-
7.22 €
/14.13 лв
-
131.37 €
/256.94 лв
-
83.47 €
/163.24 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
15.03 €
/29.40 лв
-
17.85 €
/34.91 лв
-
9.30 €
/18.18 лв
-
7.41 €
/14.50 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
32.73 €
/64.02 лв
-
20.41 €
/39.92 лв
-
82.13 €
/160.62 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
53.36 €
/104.37 лв
-
9.30 €
/18.18 лв
-
166.63 €
/325.91 лв
-
73.56 €
/143.88 лв
-
199.41 €
/390.02 лв
-
171.07 €
/334.58 лв
-
59.29 €
/115.97 лв
-
233.79 €
/457.25 лв
-
81.49 €
/159.38 лв
-
120.21 €
/235.10 лв
-
54.92 €
/107.42 лв
-
73.56 €
/143.88 лв
-
100.15 €
/195.88 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
39.99 €
/78.21 лв
-
12.99 €
/25.41 лв
-
99.93 €
/195.45 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
139.12 €
/272.09 лв
-
52.04 €
/101.78 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
171.07 €
/334.58 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
83.99 €
/164.27 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
-
35.35 €
/69.13 лв
-
36.92 €
/72.21 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
200.25 €
/391.65 лв
-
88.49 €
/173.07 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
48.99 €
/95.82 лв
52.95 € -
254.99 €
/498.72 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
222.99 €
/436.13 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
23.00 €
/44.99 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
122.07 €
/238.76 лв
-
192.96 €
/377.40 лв
-
82.22 €
/160.81 лв
-
254.59 €
/497.93 лв
-
8.18 €
/15.99 лв
-
30.67 €
/59.99 лв
-
194.32 €
/380.06 лв
198.57 € -
1962.67 €
/3838.65 лв
2109.06 € -
227.84 €
/445.62 лв
240.99 € -
547.96 €
/1071.72 лв
561.59 € -
83.76 €
/163.83 лв
336.85 € -
111.06 €
/217.21 лв
119.89 € -
49.31 €
/96.45 лв
61.88 € -
98.47 €
/192.59 лв
102.99 € -
40.16 €
/78.55 лв
48.29 € -
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
12.70 €
/24.84 лв
13.74 € -
48.99 €
/95.82 лв
52.95 € -
40.72 €
/79.65 лв
46.06 € -
42.48 €
/83.08 лв
48.29 € -
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
262.60 €
/513.60 лв
268.99 € -
58.99 €
/115.37 лв
63.99 €
Рутер TP-Link TL-WR3002X, мобилен, 3000 Mbps, 2.4Ghz(574Mbps)/5GHz(2402Mbps), 1x 100/1000/2500Mbps WAN, 1x 10/100/1000Mbps LAN, 1x USB 3.053.54 €
/104.72 лв
Безжичен рутер TP-Link Archer AX53 AX3000, 3000Mbps, 2.4GHz (574Mbps)/5GHz (2402Mbps), Wi-Fi AX, 4x 10/100/1000Mbps LAN, 1x 10/100/1000Mbps WAN, 4 външни антени53.36 €
/104.37 лв
Рутер Cudy WR3000P, 3000 Mbps, 2.4GHz (574Mbps)/ 5GHz (2402Mbps), Wireless AX, 1x 10/100/1000/2500Mbps WAN, 4x 10/100/1000Mbps LAN, 4 външни антени, 1x USB-A54.15 €
/105.91 лв
























































































