300 Mbps безжичен N рутер
-
300 Mbps Wi-Fi скорост е идеална за ежедневните задачи включително сърфиране, електронна поща и поточно видео
-
IPTV: поддържа IGMP прокси/снупинг, Bridge и Tag VLAN за оптимизиране на IPTV стрийминг
-
Мрежа за гости - осигурява отделен достъп за гостите, докато защитава мрежата-домакин
-
Родителски контрол - управлява кога и как свързаните устройства могат да имат достъп до интернет
-
SPI защитна стена и безжично криптиране защитават вашата домашна мрежа
-
Съвместим с IPv6 (Интернет протокол - версия 6)
.png)
Високоскоростна Wi-Fi мрежа
Наслаждавайте се на сърфиране в интернет, на HD стрийминг и изтегляне на файлове с вашето семейство. 300 Mbps безжични скорости по 2,4 GHz лента ще посрещнат вашите ежедневни нужди.
.png)
Силен сигнал, голямо покритие
Две мощни 5 dBi антени и 2×2 MIMO технология усилват предаването на безжичните сигнали, за да осигурят надеждно безжично покритие със силна интензивност на сигнала.
.png)
|
Плавен стрийминг на видео Поддръжката на IGMP прокси/снупинг, Bridge, и Tag VLAN оптимизира IPTV стрийминга, за да можете да се наслаждавате на вашите любими филми и предавания без забавяния. |
![]() |
![]() |
Съвместим с IPv6 Съвместим с най-новия интернет протокол - версия 6 (IPv6). Поддържайте вашия рутер готов за бъдещето и се наслаждавайте на IPv6 услугите предоставени от вашия ISP. |
Спецификации
|
БЕЗЖИЧНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ |
|
|---|---|
| Standards | Wi-Fi 4 IEEE 802.11n/b/g 2.4 GHz |
| WiFi Speeds | N300 2.4 GHz: 300 Mbps (802.11n) |
| WiFi Range | Къщи с две спални
2 бр. фиксирани антени |
| WiFi Capacity | Legacy |
| Working Modes | Режим Рутер Режим Точка за достъп Режим Удължител на обхват Режим WISP |
|
HARDWARE |
|
|---|---|
| Processor | Едноядрен CPU |
| Ethernet Ports | 1× 10/100 Mbps WAN порт 4× 10/100 Mbps LAN порта |
| Бутони | Бутон Ресет |
| Power | 5 V ⎓ 0.6 A |
|
СИГУРНОСТ |
|
|---|---|
| WiFi Encryption | WEP WPA WPA2 WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) |
| Network Security | SPI защитна стена Контрол на достъпа IP & MAC обвързване Гейтуей на слоя от приложения |
| Guest Network | 1× 2,4 GHz мрежа за гости |
|
SOFTWARE |
|
|---|---|
| Protocols | IPv4 IPv6 |
| Parental Controls | Филтриране на URL Контроли на времето |
| WAN Types | Динамичен IP Статичен IP PPPoE PPTP L2TP |
| Quality of Service | QoS по устройство |
| NAT Forwarding | Port Forwarding Port Triggering DMZ UPnP |
| IPTV | IGMP Proxy IGMP Snooping Bridge Tag VLAN |
| DHCP | Резервиране на адреси Списък на DHCP клиенти Сървър |
| DDNS | NO-IP DynDNS |
| Management | Приложение Tether Уеб страница |
|
PHYSICAL |
|
|---|---|
| Dimensions (W×D×H) | 4,5 × 4,2 × 1,0 инча (115 × 106,7 × 24,3 mm) |
| Package Contents | Wi-Fi рутер TL-WR820N Захранващ адаптер RJ45 Ethernet кабел Ръководство за бърза инсталация |
|
OTHER |
|
|---|---|
| System Requirements | Internet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+, или друг браузър поддържащ JavaScript Кабелен или DSL модем (ако е нужен) Абонамент при доставчик на интернет услуга (за достъп до интернет) |
| Certifications | FCC, CE, RoHS |
| Environment | Околна температура при работа: 0℃~40℃ (32℉~104℉) Околна температура при съхранение: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) Влажност при работа: 10%~90% некондензираща Влажност при съхранение: 5%~90% некондензираща |
|
TEST DATA |
|
|---|---|
| WiFi Transmission Power | CE: <20dBm(2.4GHz) FCC: <30dBm |
| WiFi Reception Sensitivity | 270M: -70dBm@10% PER 130M: -74dBm@10% PER 108M: -74dBm@10% PER 54M: -77dBm@10% PER 11M: -87dBm@8% PER 6M: -90dBm@10% PER 1M: -98dBm@8% PER |
Виж още Рутери Безжични TP-Link
Виж всички Рутери Безжични в категорията
| Безжична скорост: | 300 Mbps |
|---|---|
| Wi-Fi Стандарт: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Честота: | 2.4 GHz |
| LAN портове: | 2x 100 Mbps |
| WAN портове: | 1 x 100 Mbps |
| Антени: | 2 Външни |
| USB портове: | Няма |
| 3G/4G: | Не |
| Преносим: | Не |
| Други: | Няма |
| Жична скорост: | 10/100 Mbps |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
19.94 €
/39.00 лв
-
11.21 €
/21.93 лв
-
53.36 €
/104.37 лв
-
52.25 €
/102.20 лв
-
33.12 €
/64.77 лв
-
20.36 €
/39.82 лв
-
16.15 €
/31.58 лв
-
22.21 €
/43.43 лв
-
152.05 €
/297.39 лв
-
127.45 €
/249.27 лв
-
93.83 €
/183.52 лв
-
84.85 €
/165.95 лв
-
39.27 €
/76.81 лв
-
86.00 €
/168.21 лв
-
36.68 €
/71.74 лв
-
152.05 €
/297.39 лв
-
53.34 €
/104.33 лв
-
11.22 €
/21.94 лв
-
296.69 €
/580.27 лв
-
218.69 €
/427.72 лв
-
314.66 €
/615.42 лв
-
26.72 €
/52.26 лв
-
119.64 €
/234.00 лв
-
41.25 €
/80.68 лв
-
18.48 €
/36.15 лв
-
54.72 €
/107.02 лв
-
296.69 €
/580.27 лв
-
218.69 €
/427.72 лв
-
314.66 €
/615.42 лв
-
13.81 €
/27.00 лв
-
26.72 €
/52.26 лв
-
174.75 €
/341.78 лв
-
251.74 €
/492.37 лв
-
33.89 €
/66.29 лв
-
252.68 €
/494.20 лв
-
37.25 €
/72.86 лв
-
104.72 €
/204.81 лв
-
17.33 €
/33.90 лв
-
33.90 €
/66.29 лв
-
13.81 €
/27.00 лв
-
Точка за достъп Mikrotik cAP AX CAPGI-5HAXD2HAXD, 2.4GHz (574Mpbs)/ 5GHz (1200Mbps), 2x LAN1000, PoE
125.76 €
/245.96 лв
-
31.42 €
/61.45 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
45.84 €
/89.65 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
22.21 €
/43.43 лв
-
53.34 €
/104.33 лв
-
25.98 €
/50.81 лв
-
21.76 €
/42.56 лв
-
37.52 €
/73.37 лв
-
86.36 €
/168.90 лв
-
54.28 €
/106.16 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
17.33 €
/33.90 лв
-
33.89 €
/66.29 лв
-
31.87 €
/62.33 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
104.72 €
/204.81 лв
-
12.99 €
/25.41 лв
-
29.00 €
/56.71 лв
-
67.07 €
/131.18 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
78.87 €
/154.26 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
27.99 €
/54.74 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
152.05 €
/297.39 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
108.72 €
/212.63 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
234.99 €
/459.60 лв
-
74.99 €
/146.67 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
56.30 €
/110.12 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
18.40 €
/35.99 лв
-
282.90 €
/553.30 лв
310.42 € -
194.32 €
/380.06 лв
198.57 € -
1962.67 €
/3838.65 лв
2109.06 € -
162.85 €
/318.50 лв
200.49 € -
547.96 €
/1071.72 лв
561.59 € -
111.06 €
/217.21 лв
119.89 € -
14.08 €
/27.54 лв
14.59 € -
85.99 €
/168.18 лв
101.74 € -
4.58 €
/8.97 лв
4.76 € -
86.42 €
/169.01 лв
99.35 € -
7.20 €
/14.08 лв
7.43 € -
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
32.17 €
/62.92 лв
34.28 € -
48.99 €
/95.82 лв
52.95 € -
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
58.99 €
/115.37 лв
63.99 €
Рутер SeaMax SA-WR915ND, 300Mbps, 2.4GHz(300 Mbps), Wireless N, 4x LAN 100, 1x WAN 100, 2x външни антени13.78 €
/26.94 лв
Безжичен рутер Stonet WF2409E, 300Mbps, 2.4GHz(300Mbps), Wireless N, 4x 10/100Mbps LAN, 1x 10/100Mbps WAN, 3x външни антени13.78 €
/26.94 лв
Рутер Ruijie RG-EW300N, 300Mbps, 2.4GHz (300Mbps), Wireless N, 3x 10/100bps LAN, 1x 10/100Mbps WAN, 2 външни антени13.92 €
/27.23 лв







.png)
.png)





















































































