mynetwork
![]() | Високоскоростен Wi-Fi Насладете се на сърфиране в интернет, HD стрийминг и изтегляне на файлове със семейството си. Безжични скорости до 300 Mbps в диапазона 2.4 GHz отговарят на вашите ежедневни нужди. |
Стабилен сигнал, подобрено покритие Подобрете безжичното предаване на сигнал с две 5 dBi антени, 2 × 2 MIMO технология и пет високоскоростни Ethernet порта, за да осигурите надеждни Wi-Fi и кабелни връзки в средно големи домове. | ![]() |
![]() | Режим 4 в 1
|
| Стилен дизайн Проектиран е да спестява пространство и да допълва почти всеки декор, като същевременно предоставя стабилен Wi-Fi сигнал до вашия дом. | ![]() |
![]() | Лесна настройка с мобилно приложение Настройте Wi-Fi за минути чрез интуитивния си уеб интерфейс или мощното приложение Tether. Tether ви позволява също да управлявате мрежовите му настройки от всяко Android или iOS устройство. |
| ХАРДУЕРНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Портове | 4× 10/100 Mbps LAN Ports 1× 10/100 Mbps WAN Port |
| Бутон | WPS/Reset Button |
| Външно захранване | 5VDC / 0.6A |
| Размери (Ш x Д x В ) | 4.5 x 4.2 x 1.0 in (115 x 106.7 x 24.3 mm) |
| Антена | 2× 5dBi Omni-Directional Antennas |
| БЕЗЖИЧНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Безжични стандарти | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Честотa | 2.412~2.472 GHz |
| Скорост на сигнала | 11n: Up to 300 Mbps(dynamic) 11g: Up to 54 Mbps(dynamic) 11b: Up to 11 Mbps(dynamic) |
| Чувствителност при приемане | 270M: -70dBm@10% PER 130M: -74dBm@10% PER 108M: -74dBm@10% PER 54M: -77dBm@10% PER 11M: -87dBm@8% PER 6M: -90dBm@10% PER 1M: -98dBm@8% PER |
| Безжични функции | Enable/Disable Wireless Radio, WMM, Wireless Statistics |
| Безжична сигурност | WEP, WPA / WPA2, WPA / WPA2-PSK |
| СОФТУЕРНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Качество на услугата | WMM |
| Тип WAN | Dynamic IP, Static IP, PPPoE, PPTP(Dual Access), L2TP(Dual Access) |
| Управление | Parental Controls, Access Control, Local Management, Remote Management |
| DHCP | DHCP Server, DHCP Client List, Address Reservation |
| Динамичен DNS | DynDns, NO-IP |
| Сигурност със защитна стена | SPI Firewall, IP and MAC Address Binding |
| Протоколи | IPv4, IPv6 |
| Мрежа за гости | 2.4 GHz Guest Network |
| Working Modes | Wireless Router, Range Extender, Access Point, WISP |
| ДРУГИ | |
|---|---|
| Сертификати | CE, RoHS |
| Съдържание на пакета | Wireless Router TL-WR844N Power Adapter RJ-45 Ethernet Cable Quick Installation Guide |
| Системни изисквания | Microsoft Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP/2000/NT/98SE, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0, or other Java-enabled browser Cable or DSL Modem Subscription with an internet service provider (for internet access) |
| Околна среда | Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉ ~104℉) Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉ ~158℉) Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing |
Виж още Рутери Безжични TP-Link
Виж всички Рутери Безжични в категорията
| Безжична скорост: | 300 Mbps |
|---|---|
| Wi-Fi Стандарт: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Честота: | 2.4 GHz |
| LAN портове: | 4 x 100 Mbps |
| WAN портове: | 1 x 100 Mbps |
| Антени: | 2 Вътрешни |
| USB портове: | Няма |
| 3G/4G: | Не |
| Преносим: | Не |
| Други: | Няма |
| Жична скорост: | 10/100 Mbps |
- 5
3 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
84.53 €
/165.33 лв
-
99.70 €
/195.00 лв
-
122.89 €
/240.36 лв
-
48.09 €
/94.05 лв
-
108.85 €
/212.90 лв
-
36.68 €
/71.75 лв
-
22.82 €
/44.64 лв
-
10.64 €
/20.81 лв
-
53.36 €
/104.37 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
23.28 €
/45.53 лв
-
48.50 €
/94.86 лв
-
28.65 €
/56.03 лв
-
57.86 €
/113.16 лв
-
67.46 €
/131.94 лв
-
109.23 €
/213.64 лв
-
18.38 €
/35.94 лв
-
140.82 €
/275.43 лв
-
42.76 €
/83.63 лв
-
63.39 €
/123.97 лв
-
82.13 €
/160.62 лв
-
80.18 €
/156.82 лв
-
31.57 €
/61.74 лв
-
109.23 €
/213.64 лв
-
18.65 €
/36.48 лв
-
82.13 €
/160.62 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
7.43 €
/14.53 лв
-
54.00 €
/105.62 лв
-
18.38 €
/35.94 лв
-
158.71 €
/310.42 лв
-
28.91 €
/56.55 лв
-
74.99 €
/146.67 лв
-
36.70 €
/71.78 лв
-
7.22 €
/14.13 лв
-
131.37 €
/256.94 лв
-
83.47 €
/163.24 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
15.03 €
/29.40 лв
-
57.83 €
/113.11 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
39.99 €
/78.21 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
12.99 €
/25.41 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
52.04 €
/101.78 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
139.12 €
/272.09 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
171.07 €
/334.58 лв
-
127.10 €
/248.58 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
-
35.35 €
/69.13 лв
-
36.92 €
/72.21 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
-
88.49 €
/173.07 лв
-
200.25 €
/391.65 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
48.99 €
/95.82 лв
52.95 € -
30.67 €
/59.99 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
23.00 €
/44.99 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
222.99 €
/436.13 лв
-
115.99 €
/226.86 лв
-
18.40 €
/35.99 лв
-
61.35 €
/119.99 лв
-
74.99 €
/146.67 лв
-
14.50 €
/28.36 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
-
396.84 €
/776.14 лв
-
44.48 €
/86.99 лв
-
194.32 €
/380.06 лв
198.57 € -
1962.67 €
/3838.65 лв
2109.06 € -
227.84 €
/445.62 лв
240.99 € -
547.96 €
/1071.72 лв
561.59 € -
83.76 €
/163.83 лв
336.85 € -
111.06 €
/217.21 лв
119.89 € -
49.31 €
/96.45 лв
61.88 € -
98.47 €
/192.59 лв
102.99 € -
40.16 €
/78.55 лв
48.29 € -
86.42 €
/169.01 лв
99.35 € -
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
32.17 €
/62.92 лв
34.28 € -
11.64 €
/22.77 лв
13.74 € -
48.99 €
/95.82 лв
52.95 € -
40.04 €
/78.31 лв
46.06 € -
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
262.60 €
/513.60 лв
268.99 € -
58.99 €
/115.37 лв
63.99 €
Рутер ZTE E5501, 300Mbps, 2.4GHz(300 Mbps), Wireless N, 4x LAN 100, 1x WAN 100, 2x външни антени15.42 €
/30.15 лв
Рутер Cudy WR300S, 300 Mbps, 2.4GHz (300Mbps), Wireless N, 1x 10/100Mbps WAN, 4x 10/100Mbps LAN, 4 външни антени14.57 €
/28.49 лв
Рутер TP-Link TL-WR841N (Разопакован продукт), 300Mbps, 2.4GHz(300 Mbps), Wireless N, 4x LAN 100, 1x WAN 100, 2x външни антени14.50 €
/28.36 лв
































































































