Неограничени възможности за обучение.
С Pro.
Тъй като дигитализацията на образованието се ускорява, за да даде възможност за въздействащо, интерактивно сътрудничество, Flip Pro дава на преподавателите необходимите инструменти за предоставяне на ново, напреднало ниво на обучение. С многостранна свързаност, интелигентен софтуер и интуитивни функции, Flip Pro представя бъдещето на образованието.
- По-добро взаимодействие с най-добрия в класа си мултитъч
Flip Pro осигурява най-добрата в индустрията латентност от само 26 ms, с приложена логика за прогнозиране, за да се осигури реалистично, плавно изживяване при рисуване с 2048 , вградена директно в дисплея, за да отключите креативността. Плюс това, Flip Pro позволява мултитъч за до 20 души за подобрена интерактивност.
- Вдъхнете живот на идеите за миг
Идеите се оживяват мигновено във Flip Pro с режим на писалка и четка, който осигурява реално изживяване при писане, докато гъвкавото изтриване изисква само едно плъзгане на пръста или дланта ви. Бързото меню с инструменти и палитри гарантира непрекъснатост на креативността ви, а бутонът за превключване позволява лесно добавяне на нов слой за бележки.


- Останете свързани от всеки източник
Flip Pro предоставя множество опции за свързване, включително USB, HDMI и DP. Преподавателите могат лесно да свържат всяко устройство за достъп до съдържание и показване на информация на по-голям екран, както и да се свържат с всякакви мрежи и други устройства чрез LAN порт и безжично дублиране на екрана.

- Един порт за три функции
Свързването е подобрено с 3-в-1 USB-C свързаност, позволяваща дублиране на екрана, сензорно управление и зареждане на външно устройство (макс. 15 W). Преподавателите могат просто да се свържат към USB Type-C порта, което им позволява да предоставят интерактивни и увлекателни уроци без никакви проблеми.

- Споделяйте с AirPlay 2
Flip Pro е интегриран с AirPlay 2, което позволява на преподаватели и ученици да презентират на големия екран, увеличавайки видимостта и ангажираността в по-големи пространства. Мигновено споделяне на екрана на iPhone или iPad за подобрено взаимодействие.

- Бъдете информирани с решение за дистанционно управление
Използвайки решението за отдалечено управление MagicINFO на Samsung, Flip Pro предлага нова функционалност, която изпраща съдържание, сигнали и предупреждения от училищната информационна система към дисплея, като уведомява учители и ученици за важни актуализации, които могат да бъдат изпратени директно към Flip дисплеи във всяка класна стая.

- Чист екран и минимизиран риск от повреда
Samsung Flip Pro осигурява спокойствие с вградено антимикробно покритие, което потиска растежа на микробите. Плюс това, върху дисплеят на Flip е положено нечупливо фолио, което гарантира, че екранът ще остане непокътнат в случай на счупване.

| Тип панел: | New Edge, 60Hz New |
| Размер на екрана: | 55" (139.70 cm) |
| Резолюция: | 3840*2160 |
| Яркост: | 350 (без стъкло) nits |
| Контраст: | 4000:1 (без стъкло) |
| Време за реакция: | 8ms |
| Ъгъл на гледане: | 178˚/178˚ |
| Работен режим: | 16/7 |
| Ориентация: | Пейзаж или портрет |
| Тъч технология: | IR |
| Тъч повърхност: | Термично полуусилено стъкло с допълнителен филм против отблясъци, PET с хидрофобно покритие (устойчив на счупване) и антимикробно покритие |
| Брой точки за допир: | 20 сензорни точки (вътрешни/външни) * Приложението за бяла дъска позволява работа на до 4 човека |
| Време за реакция при допир: | 6.7ms; при рисуване (напрекъсната черта) 26ms |
| Диапазон за разпознаване на обекти: | 2 мм/ 4 мм / 8 мм / 50 мм, 2048 нива на натиск в режим на четка |
| Инструмент за писане: | Пасивен стилус с магнит |
| Високоговорители: | 2 х 10W |
| Операционна система: | Tizen OS 6.5 |
| Смарт система: | Процесор: CA72 Quad(1.7GHz); Място за съхранение: 32GB (2.65GB Occupied by O/S, 29.35GB Available) |
| Портове за връзка: | (Базови) HDMI In 1, DP1, USB 1,Audio Out 1(Stereo Mini Jack), Touch Out 1 (USB Upstream Type), RS232C thru stereo jack, RJ45(For MDC) (С разширителен модул) HDMI 1, USB-C, USB 2, USB External (In/Out) 1, Touch Out 1 |
| Мрежа: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Работно напрежение: | AC100-240V 50/60Hz |
| Консумация на енергия: | Максимум: 154W Стандартно: 95W В режим Готовност: ≤0.5W |
| Външни размери, тегло: | 1297.4 x 768.2 x 59.9 мм., 28.6 кг. |
| Монтаж: | VESA 400×400mm |
| Възможности за монтаж: | Мобилен стенд (STN-WM55R) или стойка за стена (WMN4277SF) - закупуват се отделно |
| OPS поддръжка: | не |
| Асесоари в комплектацията: | 2 пасивни стилуса, захранващ кабел, USB upstream кабел |
| Включени приложения и функционалности: | Flip S/W (whiteboarding app) Document viewer, SmartView+, Video player, Web browser, Workspace (RDP/VNC, Office365, VMWare), WebRTC, Upgradable web engine, Airplay |
Виж още Специализирани Монитори Samsung
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
| Екран размер: | 55" (139.7 cm) |
|---|---|
| Тип: | Интерактивен дисплей |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
171.57 €
/335.55 лв
-
457.31 €
/894.42 лв
-
79.08 €
/154.67 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
79.08 €
/154.67 лв
-
538.20 €
/1052.62 лв
-
245.84 €
/480.82 лв
-
528.30 €
/1033.26 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
130.89 €
/255.99 лв
-
236.92 €
/463.38 лв
242.93 € -
1321.34 €
/2584.32 лв
-
104.43 €
/204.25 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
95.60 €
/186.98 лв
-
89.43 €
/174.92 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
300.62 €
/587.96 лв
-
977.23 €
/1911.30 лв
-
164.28 €
/321.29 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
92.88 €
/181.66 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
757.20 €
/1480.96 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
171.78 €
/335.97 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
273.25 €
/534.43 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
143.75 €
/281.16 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
133.84 €
/261.76 лв
-
1321.34 €
/2584.32 лв
-
111.91 €
/218.88 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
113.32 €
/221.63 лв
-
269.66 €
/527.41 лв
-
165.99 €
/324.65 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
108.99 €
/213.17 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
249.99 €
/488.94 лв
257.58 € -
115.69 €
/226.28 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
147.99 € -
228.99 €
/447.87 лв
-
488.99 €
/956.38 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
92.03 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
304.99 €
/596.51 лв
349.99 € -
149.99 €
/293.36 лв
-
108.99 €
/213.17 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
2198.55 €
/4299.99 лв
-
138.04 €
/269.99 лв
-
270.98 €
/529.99 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
Монитор IIYAMA TF2234MC-B7AGB, 21.5" (54.61 cm) IPS панел, 75Hz, Full HD, 8ms, 350cd/m2, DP/HDMI/VGA
518.99 €
/1015.06 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
220.57 € -
171.99 €
/336.38 лв
-
133.95 €
/261.99 лв
154.85 € -
142.00 €
/277.73 лв
161.58 € -
150.02 €
/293.42 лв
168.31 € -
186.68 €
/365.12 лв
194.39 € -
236.25 €
/462.07 лв
242.93 € -
154.85 €
/302.86 лв
186.68 € -
159.99 €
/312.91 лв
220.57 € -
214.39 €
/419.32 лв
222.90 € -
137.94 €
/269.80 лв
160.24 € -
849.99 €
/1662.44 лв
925.97 € -
236.92 €
/463.38 лв
242.93 € -
649.82 €
/1270.94 лв
663.11 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
249.99 €
/488.94 лв
257.58 € -
178.99 €
/350.07 лв
223.45 € -
219.99 €
/430.26 лв
239.99 € -
111.36 €
/217.81 лв
115.71 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
98.99 €
/193.61 лв
114.99 € -
322.65 €
/631.04 лв
357.84 € -
89.99 €
/176.01 лв
92.03 € -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
304.99 €
/596.51 лв
349.99 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
128.99 €
/252.28 лв
147.99 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Публичен дисплей Samsung QM75R-A (LH75QMRABGCXEN), 75" (190.5 cm) 4K/UHD LED дисплей, DisplayPort, HDMI, USB2198.55 €
/4299.99 лв
Интерактивен дисплей AUO UX, 65" (165.1 cm) 4K/UHD мулти-тъч дисплей, DisplayPort, HDMI, VGA, USB 2.0, USB, USB-C, RS2322218.50 €
/4339.01 лв
Интерактивен дисплей IIYAMA TE7513A-B1AG, 75" (190.5 cm) 4K/UHD IPS сензорен дисплей, DisplayPort, HDMI, USB, USB-C, RS232, Wi-Fi, Bluetooth, LAN2143.26 €
/4191.85 лв























































































