NEWLINE ЗАЩИТАВА ВАШАТА ИНФОРМАЦИЯ
Имайте повече контрол върху вашия интерактивен дисплей и вашите данни. Поддържан от предпочитаната от вас операционна система, Newline NAOS+ ви позволява да запазите достъпа до вашата мрежа извън обсег, като същевременно улеснява всеки потребител да влезе и използва дисплея.

УЛТРА ГЛАДКО ИЗЖИВЯВАНЕ НА ДОКОСВАНЕ
Капацитивната сензорна технология работи и се усеща толкова естествено, колкото писането на смарт телефон или таблет. С незабавна реакция от екрана интерактивността и писането стават по-интуитивни от всякога.

ОПТИЧНО ПОДЛЕПЕН 4K ДИСПЛЕЙ ЗА ПРЕДЕФИНИРАНЕ НА ЯСНОТА
Оптичното подлепване ви дава ултраширок зрителен ъгъл от 178 °. Независимо къде седите в стаята, изображението е отчетливо и ясно.
СЪТРУДНИЧЕТЕ СИ ПО НАЧИНА, ПО КОЙТО ВИ ХАРЕСА
Серията NAOS+ ви позволява да добавите мощен вграден компютър, за да пренесете мощността на настолен компютър направо във вашия дисплей. Използвайте познатата система Windows и всички нейни функции за неограничено и персонализирано сътрудничество.

Съвместим с всеки хардуер и софтуер, супер лесен за свързване
Свързването на вашето устройство е бързо и лесно с USB-C кабел. Благодарение на plug & play USB-C порта на дисплея, целият ви процес на настройка изисква включване на един кабел – който пренася данни, аудио, видео и захранване. Свързвайте и изключвайте незабавно или превключвайте устройства без никакви проблеми – просто включете и преминете направо към работа.

Спецификации:
| Подсветка: | Direct LED ( Wide color gamut + Anti blue light) |
| Размер на дисплея : | 1211 x 682 мм |
| Размер на активния екран: | 55" |
| Формат: | 16:9 |
| Разделителна способност: | 3840*2160 пиксела (4K) |
| Цветове: | 1.07 милиарда |
| Яркост: | 400 cd/m2 |
| Контраст: | 5000:1 |
| Време за реакция: | 6 ms |
| Ъгъл на гледане: | 178º/178º |
| Живот: | Мин. 50000 часа |
| Консумация на енергия: | Еко режим 122W; Режим Готовност ≤0.5W |
| Тъч повърхност: | Сертифицирана Optical Bonding технология, анти-рефлексно стъкло с допълнително покритие срещу пръстови отпечатъци и антимикробно покритие Прозрачност: 88%±3 Твърдост: 8Н |
| Датчик за допир: | P-CAP |
| Брой точки при допир: | 20 точки |
| Инструмент за писане: | пасивен стилус, пръст или длан |
| Точност: | ±1 мм |
| Високоговорител: | Позиция на високоговорителя: Отдолу Максимална изходна мощност: 2 x 20W |
| Интерфейси: | 3 х HDMI IN (4K@60 Hz) 3 х USB Type-B (Touch) 1 х USB 3.0 Type-C (PD 65W) 1 х USB 3.0 Dynamic 1 х USB 2.0 Embedded 1 х HDMI OUT 2.0 1 х RS232 1 х RJ45 (Built-in HUB for OPS/SDM Pass through) 1 х OPS Slot 1 х SPDIF 1 х Audio Line Out 1 х Mic In 1 х SDM-S Slot |
| Смарт система: | SoC чипсет: MSD3683QTA RAM: 3GB DDR4 Място за съхранение: 64GB Android версия: без Android |
| Монтаж ( опция ): | Монтаж на стена/ Мобилен стенд, VESA 400 x 400 мм |
| Външни размери, тегло: | 1289,9 x 764,1 x 72,6 мм; 26 кг. |
| OPS компютър: | опция |
Виж още Специализирани Монитори Newline Interactive Inc.
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
| Екран размер: | 55" (139.7 cm) |
|---|---|
| Тип: | Интерактивен дисплей |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
269.66 €
/527.42 лв
120.00 € лв -
99.10 €
/193.83 лв
120.00 € лв -
99.10 €
/193.83 лв
120.00 € лв -
573.40 €
/1121.47 лв
120.00 € лв -
166.91 €
/326.45 лв
120.00 € лв -
138.88 €
/271.62 лв
120.00 € лв -
166.29 €
/325.24 лв
120.00 € лв -
83.40 €
/163.12 лв
120.00 € лв -
237.95 €
/465.39 лв
120.00 € лв -
110.93 €
/216.97 лв
120.00 € лв -
115.65 €
/226.20 лв
120.00 € лв -
4337.48 €
/8483.38 лв
120.00 € лв -
127.58 €
/249.53 лв
120.00 € лв -
127.58 €
/249.53 лв
120.00 € лв -
173.69 €
/339.71 лв
120.00 € лв -
118.14 €
/231.06 лв
120.00 € лв -
309.64 €
/605.61 лв
120.00 € лв -
101.45 €
/198.42 лв
120.00 € лв -
75.68 €
/148.01 лв
120.00 € лв -
262.80 €
/513.99 лв
120.00 € лв -
222.68 €
/435.51 лв
120.00 € лв -
824.83 €
/1613.22 лв
120.00 € лв -
120.83 €
/236.32 лв
120.00 € лв -
428.99 €
/839.03 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
310.98 €
/608.22 лв
120.00 € лв -
119.00 €
/232.74 лв
120.00 € лв -
115.71 €
/226.31 лв
120.00 € лв -
381.88 €
/746.90 лв
120.00 € лв -
110.93 €
/216.97 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
189.00 €
/369.65 лв
120.00 € лв -
528.30 €
/1033.26 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
210.87 €
/412.43 лв
120.00 € лв -
84.73 €
/165.72 лв
120.00 € лв -
340.36 €
/665.68 лв
120.00 € лв -
88.28 €
/172.67 лв
120.00 € лв -
155.08 €
/303.32 лв
120.00 € лв
-
76.03 €
/148.69 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
428.99 €
/839.03 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
154.25 €
/301.69 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
451.99 €
/884.02 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
281.21 €
/549.99 лв
120.00 € лв -
460.16 €
/899.99 лв
120.00 € лв -
2198.55 €
/4299.99 лв
120.00 € лв -
138.04 €
/269.99 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
772.37 €
/1510.62 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
1299.99 €
/2542.56 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв
-
1230.61 €
/2406.86 лв
120.00 € лв -
237.69 €
/464.87 лв
120.00 € лв -
416.91 €
/815.40 лв
120.00 € лв -
141.64 €
/277.03 лв
120.00 € лв -
136.52 €
/267.00 лв
120.00 € лв -
100.44 €
/196.45 лв
120.00 € лв -
387.06 €
/757.02 лв
120.00 € лв -
283.48 €
/554.43 лв
120.00 € лв -
226.91 €
/443.80 лв
120.00 € лв -
347.25 €
/679.16 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.03 лв
120.00 € лв -
214.39 €
/419.32 лв
120.00 € лв -
171.73 €
/335.88 лв
120.00 € лв -
980.66 €
/1918.00 лв
120.00 € лв -
337.14 €
/659.38 лв
120.00 € лв -
782.58 €
/1530.60 лв
120.00 € лв -
310.78 €
/607.84 лв
120.00 € лв -
174.90 €
/342.07 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
428.33 €
/837.73 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
166.29 €
/325.24 лв
120.00 € лв
Интерактивен дисплей LG 17BR30T-B, 17" (43.18 cm) SXGA сензорен дисплей, VGA210.87 €
/412.43 лв
Публичен дисплей Samsung LH22DBDPLGC, 22"(55.88cm), Full HD, VGA, HDMI255.64 €
/499.99 лв
Публичен дисплей Samsung LH13QBREBGCXEN, 13" (33.02 см) Full HD ADS дисплей, HDMI, USB 2.0281.21 €
/549.99 лв

































































































