Открийте Lyra Pro, нашето най-добро образователно решение и бюджетен вариант за заседателни зали!
Google EDLA сертифициран, той безпроблемно се интегрира с Google Apps, като включва и технология за високо прецизно нулево разстояние за несравнимо писане. Супер бързият дисплей предоставя кристално чисти 4K изображения с мощен звук. Модулните надстройки осигуряват адаптивност, докато защитената платформа Android 13 дава приоритет на безопасността. Трансформирайте класните и заседателни стаи с Lyra Pro с технология на бъдещето.

ПРЕДИМСТВА:
- NEWLINE интерактивна софтуерна екосистема.Напълно обновената интерактивна екосистема е пълна със софтуер, инструменти и приложения, които да помогнат на учителите да преподават в собствения си стил. Ето защо екосистемата Newline работи с всеки друг софтуер, документ или устройство и покрива всички нужди на вашата интерактивна класна стая.
- Сертифицирана Google интеграция
Сертификацията Google EDLA (Enterprise Device Licensing Agreement) гарантира съвместимост и оптимална производителност с приложения и услуги на Google. Потребителите могат да си сътрудничат в реално време, да редактират документи и да споделят идеи без усилие.

- Plug & Play USB-C
Започването на работа е лесно с plug-and-play дизайна на Lyra Pro. Просто свържете вашия лаптоп чрез удобния USB Type-C кабел и сесията Ви може да започне. Плюс това, серията Lyra Pro ще поддържа вашия лаптоп зареден с 65 вата мощност.

- Мощна операционна система Android 13
Захранван от най-новата и най-модерна операционна система Android 13, Lyra Pro е е много адаптивен, което позволява персонализирани потребителски профили.
- По-добра свързаност с Wi-Fi 6
Вграденият модул Wi-Fi 6 осигурява сигурна свързаност за до 30 устройства, което прави свързването и сътрудничеството лесно.
- Потребителски профили
Потребителските профили помагат за елиминиране на неприятностите при превключване на устройства и потребители. Настройте профил само за достъп на потребители и всички техни приложения. Създайте профил за екип, който използва изключително определени инструменти. Персонализирайте настройките и темата за всеки потребител. Възможностите са безкрайни!
- До 40 точки на допир
Спестете време и усилия с функция, която разбира вашите жестове за писане. Lyra Pro поддържа до 40 точки на докосване и функция за разпознаване на обекти, която може да разграничава пръсти, химикалки и длани, за да реагира като маркер, тънка писалка или гумичка. Всичко това, за да осигури по-гладко и по-естествено писане.

- Превъзходно свързване
Lyra Pro на Newline ви предоставя интелигентна свързаност чрез различни портове и безжична съвместимост. Разнообразието от портове за свързване предоставя големи възможности за всички видове устройства, което прави интерактивния дисплей по-достъпен за всички потребители. Портовете, разположени отпред и отзад на панела, улесняват използването на панела във всяка ситуация на монтаж.

- Опционална камера
Бъдете готови моментално за видеоконферентна връзка, като добавите камерата с ултра-висока разделителна способност Newline 4K ModCam+ към вашия дисплей Lyra Pro. Снабдена с два вградени микрофона, ModCam+ улавя ясен, висококачествен звук без необходимост от отделен микрофонен масив.
- Напълно управляем
Използвайте Newline Display Management, за да управлявате дистанционно Lyra Pro от удобството на бюрото си. Внедрявайте и инсталирайте приложения, конфигурирайте настройките на дисплея и изпращайте актуализации, без да се разхождате напред-назад. Поемете контрола върху екрана, за да изпълнявате задачи за техническа поддръжка без ограничения. Излъчвайте масови съобщения, разполагайте с дистанционно управление и достъпвайте използването на данни с няколко кликвания от защитен уеб портал.
Спецификации:
| Подсветка: | Direct LED ( Wide color gamut + Anti blue light) |
| Размер на дисплея : | 1211 x 682 мм |
| Размер на активния екран: | 55" |
| Формат: | 16:9 |
| Разделителна способност: | 3840*2160 пиксела (4K) |
| Цветове: | 1.07 милиарда |
| Яркост: | 450 cd/m2 |
| Контраст: | 5000:1 |
| Време за реакция: | 5 ms |
| Ъгъл на гледане: | 178º/178º |
| Живот: | Мин. 50000 часа |
| Консумация на енергия: | Стандартен режим 95W; Режим Готовност ≤0.5W |
| Тъч повърхност: | Анти-рефлексно стъкло с допълнително покритие срещу пръстови отпечатъци и антимикробно покритие Прозрачност: >88% |
| Датчик за допир: | IR, Stellar touch technology |
| Брой точки при допир: | 40 точки при допир под Windows и 20 точки под Android |
| Инструмент за писане: | пасивен стилус, пръст или длан |
| Точност: | ±1 мм |
| Високоговорител: | Позиция на високоговорителя: Отпред Максимална изходна мощност: 2 x 20W |
| Предни интерфейси: | 1 х USB Type-C (PD 65 W) 1 х HDMI IN 2.0 1 х USB Type-B (Touch) 1 х USB 3.0 Type-A 1 х Microphone In |
| Задни интерфейси: | 2 х HDMI IN 2.0 (4k@ 60 Hz) 1 х DisplayPort 1.2 3 х USB Type-B 3.0 (Touch) 1 х USB Type-C (no PD) 2 х USB Type-A 3.0 1 х USB 3.0 Type-A to Android 1 х HDMI OUT 2.0 (4k@ 60 Hz) 1 х RS232 1 х RJ45 (Gigabit) IN & 1 х OUT 1 х OPS 1 х SDM-S 1 х SPDIF 1 х Audio Line out (Jack 3,5 mm) |
| Смарт система: | SoC чипсет: Amlogic A311D2 octa-core processor 4x Cortex-A73 at 2,2GHz, 4x Cortex-A53 at 2,0GHz RAM: 8GB DDR4 Място за съхранение: 128GB (с възможност за разширение) Android версия: Android 13 с Google EDLA сертификация Безжична мрежа: Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.2 |
| Монтаж ( опция ): | Монтаж на стена/ Мобилен стенд, VESA 400 x 400 мм |
| Външни размери, тегло: | 1294 х 808.5 х 101 мм., 31.5 кг. |
| OPS компютър: | опция |
Виж още Специализирани Монитори Newline Interactive Inc.
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
| Екран размер: | 55" (139.7 cm) |
|---|---|
| Тип: | Интерактивен дисплей |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
128.92 €
/252.14 лв
-
1242.17 €
/2429.48 лв
-
106.07 €
/207.45 лв
-
299.18 €
/585.14 лв
-
780.22 €
/1525.98 лв
-
139.60 €
/273.03 лв
-
105.23 €
/205.81 лв
-
477.58 €
/934.07 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
71.60 €
/140.05 лв
-
95.45 €
/186.69 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
-
91.12 €
/178.22 лв
-
1373.07 €
/2685.50 лв
-
84.72 €
/165.69 лв
-
134.92 €
/263.88 лв
-
173.69 €
/339.71 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
195.92 €
/383.18 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
116.45 €
/227.75 лв
-
272.37 €
/532.70 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
311.88 €
/609.97 лв
-
160.78 €
/314.45 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
144.59 €
/282.80 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
115.98 €
/226.84 лв
-
448.05 €
/876.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
-
95.45 €
/186.69 лв
-
213.09 €
/416.77 лв
-
91.26 €
/178.49 лв
-
269.66 €
/527.41 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
113.32 €
/221.63 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
269.66 €
/527.41 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
147.99 €
/289.44 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
144.99 €
/283.58 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
133.95 €
/261.99 лв
154.85 € -
237.80 €
/465.11 лв
247.75 € -
150.02 €
/293.42 лв
168.31 € -
236.25 €
/462.07 лв
242.93 € -
416.91 €
/815.40 лв
445.47 € -
142.00 €
/277.73 лв
161.58 € -
171.53 €
/335.49 лв
181.65 € -
186.68 €
/365.12 лв
194.39 € -
154.85 €
/302.86 лв
186.68 € -
214.39 €
/419.32 лв
222.90 € -
137.94 €
/269.80 лв
160.24 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
106.56 €
/208.41 лв
111.41 € -
111.92 €
/218.90 лв
164.36 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
649.82 €
/1270.94 лв
663.11 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
337.30 €
/659.71 лв
357.03 € -
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Интерактивен дисплей Dahua LPH65-ST420, 65" (165.1 cm) 4K/UHD IPS сензорен дисплей, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, HDMI, VGA, USB, USB-B, USB-C, RS2321981.47 €
/3875.43 лв
Интерактивен дисплей ViewSonic IFP7533-G, 75" (190.5 cm) 4K UHD IPS мулти-тъч дисплей, HDMI, VGA, USB, USB-C, RS232, LAN1966.70 €
/3846.53 лв
Интерактивен дисплей IIYAMA TF4339AS-B1AG, 42.5" (108.0 cm) 4K/UHD IPS тъч дисплей, DisplayPort, HDMI, USB, RS232, LAN1963.92 €
/3841.09 лв




































































































