NEC MultiSync E274FL
60005868
Specs:
| DISPLAY | |
| Panel Technology | VA TFT with W-LED backlight |
| Screen Size [inch/cm] | 27 / 69 |
| Screen Aspect Ratio | 16:9 |
| Pixel Pitch [mm] | 0.275 |
| Brightness (typ.) [cd/m²] | 250 |
| Contrast Ratio (typ.) | 4000:1 |
| Viewing Angle [°] | 178 horizontal / 178 vertical (typ. at contrast ratio 10:1) |
| Response Time (typ.) [ms] | 6 |
| Colours [Mio.] | 16.77 |
| SYNCHRONISATION RATE | |
| Horizontal Frequency [kHz] | 31.5 - 81 |
| Vertical Frequency [Hz] | 50 - 75 |
| RESOLUTION | |
| Optimum Resolution | 1920 x 1080 at 60 Hz |
| CONNECTIVITY | |
| Digital | 1 x DisplayPort; 1 x HDMI; 1 x USB Type C (60 W); USB ver. 3.1 (3 down / 1 up) |
| Output Control | 1x LAN/RJ45 |
| ELECTRICAL | |
| Power Consumption on Mode [W] | 14 (Eco Mode 2); 20 (typ.) |
| Power Savings Mode [W] | 0.3 |
| Power Supply | integrated power supply |
| ENVIRONMENTAL CONDITIONS | |
| Operating Temperature [°C] | +5 to +35 |
| Operating Humidity [%] | 20 to 80 |
| Storage Humidity [%] | 10 to 85 |
| Storage Temperature [°C] | -10 to 60 |
| ERGONOMICS | |
| Height adjustable stand [mm] | 120 |
| Screen Tilt [°] | -5 to 25 |
| Screen Swivel [°] | 170 to -170 |
| Screen Rotate [°] | -90 to 90 (landscape to portrait mode) |
| MECHANICAL | |
| Bezel Type | 3-sided Ultra Narrow Bezel |
| Bezel Width [mm] | 1 (left/right/top); 16 (top and bottom) |
| Dimensions (W x H x D) [mm] | 610.4 x 376.9 - 506.9 x 282.6 (Landscape mode); Without stand: 610.4 x 359.9 x 46.6 |
| Weight [kg] | With stand: 6.6; Without stand: 4.5 |
| VESA Mounting [mm] | 100 x 100 |
| ADDITIONAL FEATURES | |
| Special Characteristics | Flicker Free; Low Blue Light |
| Colour Versions | Black Front Bezel, Black Back Cabinet |
| Cable Management | yes |
| Kensington security slot | yes |
| Plug and Play | VESA DDC2Bi |
| Audio | 1W + 1W (De-activateable); Headphone Jack |
| Safety and Ergonomics | EnergyStar 8.0; Flicker-free; ISO 9241-307 (pixel failure class I); Low Blue Light; RoHS; TCO 9.0; TÜV Ergonomics; TÜV GS; WEEE |
| GREEN FEATURES | |
| Energy Efficiency | Carbon Footprint Meter / Carbon Savings Meter; ECOMode |
| Ecological Standards | RoHS compliant; TCO 9.0 |
Виж още Монитори NEC
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Да |
| USB Type-А: | Да |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 27" (68.58 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | VA |
| Честота на опресняване: | 60 Hz |
| Време за реакция: | 6 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
528.30 €
/1033.26 лв
120.00 € лв -
219.73 €
/429.76 лв
120.00 € лв -
93.45 €
/182.77 лв
120.00 € лв -
110.79 €
/216.69 лв
120.00 € лв -
253.86 €
/496.50 лв
120.00 € лв -
372.75 €
/729.04 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
196.77 €
/384.84 лв
120.00 € лв -
156.29 €
/305.68 лв
120.00 € лв -
217.43 €
/425.26 лв
120.00 € лв -
219.73 €
/429.76 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
94.47 €
/184.77 лв
120.00 € лв -
362.56 €
/709.11 лв
120.00 € лв -
285.92 €
/559.22 лв
120.00 € лв -
180.73 €
/353.47 лв
120.00 € лв -
158.01 €
/309.04 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв -
Монитор Dell U4924DW, 49" (124.46cm), IPS панел, 5K Dual QHD, 5ms, 350 cd/m2, HDMI, DisplayPort, USB
1348.92 €
/2638.27 лв
120.00 € лв -
982.21 €
/1921.03 лв
120.00 € лв -
257.68 €
/503.98 лв
120.00 € лв -
73.42 €
/143.60 лв
120.00 € лв -
73.42 €
/143.60 лв
120.00 € лв -
73.42 €
/143.60 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
101.61 €
/198.73 лв
120.00 € лв -
90.45 €
/176.90 лв
120.00 € лв -
78.81 €
/154.14 лв
120.00 € лв -
78.81 €
/154.14 лв
120.00 € лв -
91.59 €
/179.13 лв
120.00 € лв -
115.71 €
/226.31 лв
120.00 € лв -
115.71 €
/226.31 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
110.33 €
/215.78 лв
120.00 € лв -
353.08 €
/690.57 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
285.92 €
/559.22 лв
120.00 € лв -
230.54 €
/450.90 лв
120.00 € лв
-
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
248.91 €
/486.83 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
158.01 €
/309.04 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
93.20 €
/182.28 лв
120.00 € лв -
86.40 €
/168.98 лв
120.00 € лв -
78.81 €
/154.14 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
358.98 €
/702.10 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
82.86 €
/162.05 лв
120.00 € лв -
201.15 €
/393.41 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.04 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
1199.99 €
/2346.98 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
188.98 €
/369.61 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
239.99 €
/469.38 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
138.04 €
/269.99 лв
120.00 € лв -
218.98 €
/428.29 лв
120.00 € лв
-
188.42 €
/368.53 лв
120.00 € лв -
817.26 €
/1598.42 лв
120.00 € лв -
1457.33 €
/2850.28 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.03 лв
120.00 € лв -
165.76 €
/324.20 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв -
285.89 €
/559.14 лв
120.00 € лв -
278.23 €
/544.17 лв
120.00 € лв -
157.24 €
/307.53 лв
120.00 € лв -
153.33 €
/299.88 лв
120.00 € лв -
225.57 €
/441.19 лв
120.00 € лв -
413.18 €
/808.10 лв
120.00 € лв -
115.20 €
/225.32 лв
120.00 € лв -
168.31 €
/329.19 лв
120.00 € лв -
140.93 €
/275.64 лв
120.00 € лв -
106.08 €
/207.47 лв
120.00 € лв -
933.50 €
/1825.78 лв
120.00 € лв -
127.02 €
/248.43 лв
120.00 € лв -
140.93 €
/275.64 лв
120.00 € лв -
557.99 €
/1091.33 лв
120.00 € лв -
156.29 €
/305.68 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
132.78 €
/259.70 лв
120.00 € лв
Монитор Samsung ViewFinity S6 LS-32D600UA (2024), 32" (81.28cm) IPS панел, 100Hz, QHD, 5ms, HDR10, 350cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB Hub, USB Type-C, LAN262.56 €
/513.53 лв
Монитор Dell S2725DC, 27" (68.58cm), IPS панел, 144Hz, QHD, 1ms, 350cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB263.00 €
/514.39 лв
Монитор Dell Pro 14 Plus (P1425-14), преносим, 14" (35.56cm), IPS панел, WUXGA, 7ms, 400cd/m2, USB-C260.69 €
/509.87 лв




























































































