.png)
- Frameless 23.8-inch FHD IPS display with anti-glare surface coating for seamless multi-monitor setups and improved viewing experiences
- Sleek, ultraslim profile and 2.8 kg overall weight enable effortless portability
- Multiple stand options and accessories, including an integrated carrying handle/kickstand, height-adjustable C-clamp with Z-axis adjustment, and partition hook kit for flexible placement
- Rich connectivity options include a full-function USB-C® with 60-watt power delivery, HDMI®, and earphone jack
- Environmentally friendly design with ENERGY STAR®-certified energy efficiency, and packaged in FSC® certified paper
| Specification | |
|---|---|
| Display | |
| Panel Size | 23.8 inch |
| Resolution | 1920x1080 |
| Pixel Pitch | 0.2745 mm |
| Viewing Angle | 178°/178° (CR≧10) |
| Response Time | 5ms (GTG) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Backlight Type | LED |
| Panel Type | IPS |
| Flicker-Free | Yes |
| Refresh Rate (Max) | 75Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Display Colors | 16.7M |
| Display Surface | Anti-Glare |
| Brightness (Typ.) | 250 cd/㎡ |
| Viewing Area (H×V) | 527.04 × 296.46 mm |
| Features | |
| HDCP | Yes, 1.4 |
| DisplayWidget | Yes, DisplayWidget Lite |
| Color Temp. Modes | Yes (4 modes) |
| GamePlus | Yes |
| Low Blue Light | Yes |
| Trace Free Tech | Yes |
| QuickFit | Yes |
| VRR Tech | Yes (Adaptive-Sync) |
| SPLENDID Tech | Yes |
| Audio | |
| Built-in Speaker | Yes (1W × 2) |
| I/O Ports | |
| HDMI (v1.4) | 1 |
| USB-C (DP Alt Mode) | 1 |
| USB-C PD | 60W |
| Earphone Jack | Yes |
| Signal Frequency | |
| HDMI | 24–84 KHz (H) / 48–75 Hz (V) |
| USB-C | 84 KHz (H) / 48–75 Hz (V) |
| Power | |
| Power Off Mode | < 0.3W |
| Power Saving Mode | < 0.5W |
| Voltage | 100–240V, 50/60Hz |
| Power Consumption | 13W |
| Mechanical Design | |
| Height Adjustment | 0~180 mm (with arm) |
| Swivel | Yes (+90° ~ -90°) with arm |
| Tilt | Yes (+20° ~ -5°) with arm |
| Pivot | Yes (0° ~ 90° Clockwise) with arm |
| Z-axis Adjust. | Extend / Retract 0~144 mm |
| Kensington Lock | Yes |
| VESA Mount | 100×100 mm |
| Dimensions | |
| Physical (W×H×D) | 53.93 × 71.14 × 30.22 cm (21.23"×28.01"×11.90") |
| Without Stand | 53.93 × 34.63 × 2.36 cm (21.23"×13.63"×0.93") |
| Box Dimension | 60.00 × 42.60 × 12.40 cm (23.62"×16.77"×4.88") |
| Weight | |
| Net Weight | 4.84 kg (10.67 lbs) |
| Without Stand | 2.85 kg (6.28 lbs) |
| Gross Weight | 7.6 kg (16.76 lbs) |
Виж още Монитори Asus
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Не |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Да |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 23.8" (60.45 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 75 Hz |
| Време за реакция: | 5 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
95.47 €
/186.73 лв
-
679.00 €
/1328.01 лв
-
2564.03 €
/5014.81 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
110.93 €
/216.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
98.64 €
/192.92 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
374.65 €
/732.75 лв
-
115.43 €
/225.76 лв
-
86.72 €
/169.61 лв
-
149.44 €
/292.28 лв
-
173.38 €
/339.09 лв
-
487.96 €
/954.36 лв
-
133.32 €
/260.76 лв
-
645.75 €
/1262.98 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
247.31 €
/483.70 лв
-
381.88 €
/746.90 лв
-
221.44 €
/433.10 лв
-
348.06 €
/680.74 лв
-
327.09 €
/639.73 лв
-
824.83 €
/1613.22 лв
-
314.74 €
/615.57 лв
-
247.31 €
/483.70 лв
-
116.29 €
/227.43 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
79.12 €
/154.75 лв
-
93.81 €
/183.48 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
250.84 €
/490.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
95.47 €
/186.73 лв
-
92.18 €
/180.28 лв
-
236.87 €
/463.28 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
170.15 €
/332.79 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
115.43 €
/225.76 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
133.34 €
/260.79 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
281.21 €
/549.99 лв
-
2198.55 €
/4299.99 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
138.04 €
/269.99 лв
-
270.98 €
/529.99 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
237.80 €
/465.11 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
346.42 €
/677.53 лв
423.82 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
980.66 €
/1918.00 лв
1034.77 € -
337.30 €
/659.71 лв
357.03 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
174.90 €
/342.07 лв
188.06 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор Samung ViewFinity S6 LS-34C652UA(2023), 34" (86.36cm), VA панел, 100Hz, UWQHD, 5ms, Mega Infinity DCR, 350cd/m2, HDMI, DisplayPort, USB-C339.10 €
/663.22 лв
Монитор LG 27U731SA-W, 27" (68.58cm) IPS панел, 4k/UHD, 5ms, 350cd/m2, HDMI, USB338.88 €
/662.79 лв
Монитор LG 32UN650K-W, 31.5" (80.01 cm) IPS панел, 4K/UHD, 5ms (GtG), 1000:1, 350cd/m2, DisplayPort, HDMI342.82 €
/670.50 лв







Енергиен етикет на ЕС

























































































