Сега можете да се наслаждавате на остри, ненарушени изображения и изключително плавен геймплей на достъпна цена. Lenovo Legion Y25f-10 ви дава 24.5 инча от почти Edgeless гледане, което е оптимизирано за игри. Технологията AMD FreeSyncTM с бърза честота на опресняване 144Hz премахва разкъсването на екрана, а невероятното време за реакция от 1ms намалява заекването на дисплея и закъснението на входа. Това е един дисплей, предназначен за игри
.jpg)
| Model | 65D9GAC4EU |
|---|---|
| Product | Lenovo Legion Y25f-10 |
| Region | EMEA |
| Color | Black |
| Panel | Twisted Nematic |
| Display Size | 24.5" |
| View Area | 543.744x302.616 mm |
| Resolution | 1920x1080 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Pixel Pitch | 0.282x0.282 mm |
| Dot / Pixel Per Inch | 90 dpi |
| Brightness | 400 nits |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Pixel Response Time | 1 ms (extreme mode) / 5 ms (normal mode) |
| Color Gamut | 72% NTSC |
| View Angle (H / V) | 170 / 160 |
| Stand | Tilt, Swivel, Height Adjust Stand |
| Side Bezel Width | 2 mm |
| Dimensions with Stand (HxWxD) | 384.9-494.9x557.3x234.6 mm |
| Power Comsuption (Typical / Maximum) | 24W / 34W |
| Power Adapter | External |
| Weight (Including Stand) | 14.00 lb / 6.35 kg |
| Warranty | 3-year |
| ENERGY STAR | ENERGY STAR 7.0 |
| TCO | TCO 7.0 |
| EPEAT | Silver |
| Presets / User Settings | 24 |
| On Screen Display | OSD, 8 Languages |
| USB Port | USB 3.1 Gen1 x3 |
| Speaker | None |
| Camera | None |
| Multiple Input | HDMI, DP |
| Monitor Cable | HDMI, DP |
| CPU / Platform | None / None |
| Display Ram / Storage / Card Slot | None / None / None |
| Wireless / Ethernet / Bluetooth | None / None / None |
| Touch Screen / Digitizer Pen / Battery | None / None / None |
| Operating System | Support Windows 7, Windows 10 |
| Ann Date (mm/yy) | 10/17 |
Виж още Монитори Lenovo
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| USB Type-C: | Да |
| Гама: | Gaming |
|---|---|
| Екран размер: | 24.5" (62.23 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | TN |
| Време за реакция: | 1 ms |
| Яркост: | 400 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
116.45 €
/227.77 лв
120.00 € лв -
115.65 €
/226.20 лв
120.00 € лв -
4337.48 €
/8483.38 лв
120.00 € лв -
127.58 €
/249.53 лв
120.00 € лв -
127.58 €
/249.53 лв
120.00 € лв -
173.69 €
/339.71 лв
120.00 € лв -
118.14 €
/231.06 лв
120.00 € лв -
309.64 €
/605.61 лв
120.00 € лв -
101.45 €
/198.42 лв
120.00 € лв -
75.68 €
/148.01 лв
120.00 € лв -
222.68 €
/435.51 лв
120.00 € лв -
824.83 €
/1613.22 лв
120.00 € лв -
120.83 €
/236.32 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
310.98 €
/608.22 лв
120.00 € лв -
119.00 €
/232.74 лв
120.00 € лв -
115.71 €
/226.31 лв
120.00 € лв -
381.88 €
/746.90 лв
120.00 € лв -
116.45 €
/227.77 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
188.98 €
/369.61 лв
120.00 € лв -
528.30 €
/1033.26 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
210.87 €
/412.43 лв
120.00 € лв -
84.73 €
/165.72 лв
120.00 € лв -
348.06 €
/680.74 лв
120.00 € лв -
88.28 €
/172.67 лв
120.00 € лв -
160.45 €
/313.81 лв
120.00 € лв -
573.40 €
/1121.47 лв
120.00 € лв -
949.19 €
/1856.46 лв
120.00 € лв -
176.07 €
/344.37 лв
120.00 € лв -
119.00 €
/232.74 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
130.90 €
/256.01 лв
120.00 € лв -
415.75 €
/813.14 лв
120.00 € лв -
267.69 €
/523.55 лв
120.00 € лв -
180.73 €
/353.47 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC Q27G4SRU, 27" (68.58 cm) IPS панел, 320Hz, QHD, 0.3ms, 450 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
271.00 €
/530.03 лв
120.00 € лв
-
76.03 €
/148.69 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
154.25 €
/301.69 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
188.98 €
/369.61 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
451.99 €
/884.02 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
281.21 €
/549.99 лв
120.00 € лв -
460.16 €
/899.99 лв
120.00 € лв -
2198.55 €
/4299.99 лв
120.00 € лв -
138.04 €
/269.99 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
772.37 €
/1510.62 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
1299.99 €
/2542.56 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв
-
1230.61 €
/2406.86 лв
120.00 € лв -
416.91 €
/815.40 лв
120.00 € лв -
237.69 €
/464.87 лв
120.00 € лв -
141.64 €
/277.03 лв
120.00 € лв -
100.44 €
/196.45 лв
120.00 € лв -
136.52 €
/267.00 лв
120.00 € лв -
387.06 €
/757.02 лв
120.00 € лв -
283.48 €
/554.43 лв
120.00 € лв -
226.91 €
/443.80 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.03 лв
120.00 € лв -
347.25 €
/679.16 лв
120.00 € лв -
214.39 €
/419.32 лв
120.00 € лв -
171.73 €
/335.88 лв
120.00 € лв -
337.14 €
/659.38 лв
120.00 € лв -
980.66 €
/1918.00 лв
120.00 € лв -
782.58 €
/1530.60 лв
120.00 € лв -
310.78 €
/607.84 лв
120.00 € лв -
457.31 €
/894.42 лв
120.00 € лв -
174.90 €
/342.07 лв
120.00 € лв -
428.33 €
/837.73 лв
120.00 € лв -
166.29 €
/325.24 лв
120.00 € лв
Монитор KOORUI E2212F, 22" (55.88 cm), VA панел, 100Hz, FHD, 5ms, 3000:1, 250cd/m2, HDMI, VGA69.55 €
/136.04 лв
Монитор DeTech, 21.5" (54.61cm) панел, 75Hz, Full HD, 250 cd/m2, HDMI, VGA72.49 €
/141.77 лв
Монитор Acer EK221QE3bi (UM.WE1EE.301), 21.5" (54.61 cm), IPS панел, 100Hz, Full HD, 1ms, 250cd/m2, HDMI, VGA75.16 €
/146.99 лв



























































































