Ultra HD панелът отговаря на модерен дизайн — Lenovo L32p-30 е дисплей, създаден за потапящо създаване и забавление. Неговият 31,5-инчов Ultra HD (3840 x 2160) дисплей с превключване в равнина осигурява по-ясна картина на екрана с по-големи детайли за геймърите и творците. Потребителите могат да се свързват с множество устройства с широк спектър от портове, включително USB Type-C, който също предлага доставка на мощност до 75 W. Ексклузивният софтуер на Lenovo Artery позволява персонализиране на потребителското изживяване с разширени настройки на дисплея, като опция за разделяне на екрана за ефективно многозадачност. Този монитор се предлага и с двуцветна метална стойка с възможност за накланяне, която е проектирана за комфорт и стил. Вградената технология AMD FreeSync™, комбинирана с широко покритие на цветовете и висока разделителна способност, осигуряват приятно потребителско изживяване на монитор L32p-20.
Спецификации:
| General | |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Energy Class | Class G |
| Energy Class (HDR) | Class G |
| Diagonal Size | 32" |
| Viewable Size | 31.5" |
| Adaptive-Sync Technology | AMD FreeSync |
| Built-in Devices | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Panel Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Native Resolution | 4K 3840 x 2160 |
| Pixel Pitch | 0.1816 mm |
| Pixel Per Inch | 140 |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Colour Support | 1.07 billion colours |
| Response Time | 6 ms (typical); 4 ms (extreme) |
| Vertical Refresh Rate | 60 Hz |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Backlight Technology | WLED |
| Features | Eye comfort mode, 90% DCI-P3 |
| Colour | Raven black |
| Dimensions (WxDxH) | 71.42 cm x 20.67 cm x 52.3 cm - with stand (highest position) |
| Weight | 7.8 kg |
| Audio | |
| Type | Speakers - stereo |
| Output Power / Channel | 3 Watt |
| Connectivity | |
| Interfaces | HDMI DisplayPort USB-C 3.2 Gen 1 upstream/DisplayPort 1.2 with Power Delivery Headphones USB 3.2 Gen 1 downstream |
| Mechanical | |
| Display Position Adjustments | Tilt |
| Tilt Angle | -5/+22 |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| Miscellaneous | |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Cables Included | 1 x USB-C cable - 1.8 m |
| Compliant Standards | CCC, DisplayPort 1.2, China Energy standard Tier 2, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, EU RoHS 2002/95/EC |
| Localisation | EMEA |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Power | |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption SDR (On mode) | 40 kWh/1000h |
| Power Consumption HDR (On mode) | 62 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 40 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Software / System Requirements | |
| OS Required | Microsoft Windows 7 / 10 |
| Dimensions & Weight | |
| Dimensions & Weight Details | With stand (highest position) - width: 71.42 cm - depth: 20.67 cm - height: 52.3 cm - weight: 7.8 kg With stand (lowest position) - width: 71.42 cm - depth: 20.67 cm - height: 52.3 cm - weight: 7.8 kg |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Width | 82 cm |
| Shipping Depth | 18.8 cm |
| Shipping Height | 52.7 cm |
| Shipping Weight | 10.4 kg |
Виж още Монитори Lenovo
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| USB Type-C: | Да |
| USB Type-А: | Да |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 31.5" (80.01 cm) |
| Разделителна способност (max): | 3840 x 2160 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 60 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 350 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
95.47 €
/186.73 лв
-
712.78 €
/1394.07 лв
-
2564.03 €
/5014.81 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
110.93 €
/216.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
98.64 €
/192.92 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
374.65 €
/732.75 лв
-
119.00 €
/232.74 лв
-
86.72 €
/169.61 лв
-
149.44 €
/292.28 лв
-
173.38 €
/339.09 лв
-
487.96 €
/954.36 лв
-
133.32 €
/260.76 лв
-
645.75 €
/1262.98 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
247.31 €
/483.70 лв
-
381.88 €
/746.90 лв
-
221.44 €
/433.10 лв
-
348.06 €
/680.74 лв
-
327.09 €
/639.73 лв
-
824.83 €
/1613.22 лв
-
314.74 €
/615.57 лв
-
247.31 €
/483.70 лв
-
116.29 €
/227.43 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
79.12 €
/154.75 лв
-
93.18 €
/182.24 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
257.62 €
/503.86 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
95.47 €
/186.73 лв
-
91.76 €
/179.46 лв
-
236.87 €
/463.28 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
169.50 €
/331.50 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
133.34 €
/260.79 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
93.18 €
/182.24 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
869.99 €
/1701.55 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
2198.55 €
/4299.99 лв
-
237.80 €
/465.11 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
385.78 €
/754.53 лв
431.55 € -
980.66 €
/1918.00 лв
1034.77 € -
337.30 €
/659.71 лв
357.03 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
174.90 €
/342.07 лв
188.06 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор Gigabyte GO27Q24, 27" (68.58 cm) QD-OLED панел, 240Hz, QHD, 0.03ms, 1 500 000:1, DisplayPort, HDMI, USB-C405.16 €
/792.42 лв
Монитор Dell P2724DEB, 27" (68.58cm) IPS панел, QHD, 5ms, 350cd/m2, DP, HDMI, USB-C, вградена камера FHD (60 fps)405.43 €
/792.96 лв
Монитор Samsung Odyssey G7 G70F (2025)(LS27FG702EUXEN), 27" (68.58cm), IPS панел, 180Hz, 4K/UHD, 1ms, 350cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB403.33 €
/788.84 лв































































































