Lenovo L27m-30, със своя 27-инчов широкоекранен дисплей с превключване в равнина (IPS), е много подходящ за многозадачност, сърфиране, гледане на съдържание, игри и учене от дома. Освен това, неговият тънък, стилен дизайн чудесно допълва вашия домашен декор. FHD разделителната способност с висока честота на опресняване и AMD FreeSync™ осигурява ясен и плавен видео изход без заекване на екрана за безпроблемни видео разговори, онлайн лекции и бързи игри. Създаден да предлага изключителни аудио и видео конференции, опциите за свързване на L27m-30, интегрираните висококачествени високоговорители и ергономичните функции позволяват на потребителите да работят, учат и играят по-добре от комфорта на дома си.
Характеристики:
- Максимална ефективност на потребителите
Резолюция 1920 x 1080p с честота на опресняване 75 Hz и AMD FreeSync позволяват гладко дистанционно сътрудничество и намаляват разкъсването и заекването на екрана за обикновените геймъри. Тристранният дисплей NearEdgeless осигурява оптимално използване на екрана за потапящо изживяване. Панелът In-Plane Switching (IPS) предлага впечатляващо качество на дисплея без изкривявания и широки ъгли на видимост до 178°, така че всяка виртуална среща да се чувства автентична и завладяваща. Софтуерът Lenovo Artery позволява по-добро управление на настройките на дисплея, включително различни профили на дисплея, като например дял на работния плот, за улесняване на многозадачността.
- Повишен комфорт на потребителя
Ултра тънката мониторна глава и стилната двуцветна метална стойка с държач за телефон правят привлекателно и без претрупване допълнение към домашния офис. Освен това, ергономичната стойка позволява лесно регулиране с увеличен диапазон на наклон, повдигане, завъртане и завъртане, за да осигури най-добрия комфорт при гледане на потребителите, дори ако използват стоящо бюро. Технологията за естествена ниска синя светлина на неговия Eyesafe сертифициран дисплей елиминира вредната синя светлина и напрежението на очите, без да прави компромис с точността на цветовете.
- Изискванията за свързаност са изпълнени
Мониторът L27m е център за свързване, благодарение на многостранните си опции за портове. Пълнофункционалният USB Type-C порт предлага възможности за пренос на данни, захранване, аудио и видео, заедно с доставка на мощност до 75 W, така че учениците могат да зареждат своите смарт устройства безпроблемно отстрани. Четири USB 3.2 порта позволяват връзка с периферни устройства като клавиатура, мишка, уеб камера, слушалки и др. Потребителите могат да свързват игрови конзоли чрез HDMI 1.4 и с вградените двойни високоговорители да се насладят на превъзходно мултимедийно изживяване без нужда от външни високоговорители.
Спецификации:
| General | |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Energy Class | Class C |
| Diagonal Size | 27" |
| Viewable Size | 27" |
| Adaptive-Sync Technology | AMD FreeSync |
| Built-in Devices | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Panel Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 |
| Pixel Pitch | 0.3114 mm |
| Pixel Per Inch | 82 |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Response Time | 6 ms (typical); 4 ms (extreme) |
| Vertical Refresh Rate | 75 Hz |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Backlight Technology | WLED |
| Features | 72% NTSC (CIE 1931) colour gamut, integrated cable management, 3-side NearEdgeless, 8-bit(6-bit + FRC) Colour Depth |
| Colour | Raven black |
| Dimensions (WxDxH) | 61.25 cm x 21.49 cm x 56.47 cm - with stand |
| Weight | 6.1 kg |
| Audio | |
| Type | Speakers - stereo |
| Output Power / Channel | 3 Watt |
| Connectivity | |
| Interfaces | HDMI VGA USB-C upstream 4 x USB 3.1 Gen 1 downstream Headphones |
| Mechanical | |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Tilt Angle | -5/+22 |
| Swivel Angle | 360 |
| Rotation Angle | 180 |
| Height Adjustment | 150 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| Miscellaneous | |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Cables Included | 1 x USB-C cable - 1.8 m |
| Compliant Standards | CCC, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, EU RoHS 2002/95/EC, TUV Eyesafe Display Certification |
| Localisation | English / Europe |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Power | |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption SDR (On mode) | 14 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 18 Watt |
| Power Consumption (Max) | 130 Watt |
| Software / System Requirements | |
| Included Software | Lenovo Artery |
| OS Required | Microsoft Windows 7 / 10 |
Виж още Монитори Lenovo
Виж всички Монитори в категорията
| HDMI: | Да |
|---|---|
| USB Type-C: | Да |
| USB Type-А: | Да |
| VGA (D-Sub): | Да |
| Гама: | Професионален |
|---|---|
| Екран размер: | 27" (68.58 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 75 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 300 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
154.99 €
/303.13 лв
-
93.00 €
/181.89 лв
-
122.29 €
/239.17 лв
-
145.94 €
/285.44 лв
-
154.22 €
/301.62 лв
-
121.33 €
/237.31 лв
-
374.65 €
/732.75 лв
-
613.31 €
/1199.53 лв
-
1980.85 €
/3874.20 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
750.57 €
/1467.99 лв
-
85.64 €
/167.51 лв
-
244.83 €
/478.85 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
123.88 €
/242.29 лв
-
93.00 €
/181.89 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
105.23 €
/205.81 лв
-
182.49 €
/356.92 лв
-
70.05 €
/137.00 лв
-
381.88 €
/746.90 лв
-
199.27 €
/389.74 лв
-
348.06 €
/680.74 лв
-
136.96 €
/267.88 лв
-
96.80 €
/189.33 лв
-
136.96 €
/267.88 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
310.52 €
/607.32 лв
-
98.25 €
/192.17 лв
-
679.00 €
/1328.01 лв
-
2564.03 €
/5014.81 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
116.45 €
/227.77 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
104.43 €
/204.25 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
374.65 €
/732.75 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
133.34 €
/260.79 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
2198.55 €
/4299.99 лв
-
138.04 €
/269.99 лв
-
270.98 €
/529.99 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
237.80 €
/465.11 лв
247.75 € -
416.91 €
/815.40 лв
445.47 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.30 €
/659.71 лв
357.03 € -
980.66 €
/1918.00 лв
1034.77 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор KOORUI E2212F, 22" (55.88 cm), VA панел, 100Hz, FHD, 5ms, 3000:1, 250cd/m2, HDMI, VGA70.05 €
/137.00 лв
Монитор DeTech, 21.5" (54.61cm) панел, 75Hz, Full HD, 250 cd/m2, HDMI, VGA72.49 €
/141.77 лв
Монитор Acer SA242YH1bi (UM.QS2EE.109), 23.8" (60.45 cm), VA панел, 100Hz, Full HD, 4ms, 250cd/m2, HDMI, VGA76.03 €
/148.71 лв






















































































