IIYAMA TF2738MSC-B2

| Design | Open Frame |
| Diagonal | 27", 68.6cm |
| Panel | IPS LED |
| Native resolution | 1920 x 1080 (2.1 megapixel Full HD) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Brightness | 500 cd/m² typical |
| Brightness | 425 cd/m² with touch |
| Static contrast | 1000:1 typical |
| Light transmittance | 85% |
| Advanced contrast | 12M:1 |
| Response time (GTG) | 5ms |
| Viewing zone | horizontal/vertical: 178°/178°, right/left: 89°/89°, up/down: 89°/89° |
| Colour support | 16.7mln |
| Horizontal Sync | 30 - 80kHz |
| Viewable area W x H | 597.6 x 336.2mm, 23.5 x 13.2" |
| Bezel width (sides, top, bottom) | 24.5mm, 24mm, 24mm |
| Pixel pitch | 0.311mm |
| Bezel colour and finish | black, matte |
| Touch technology | projective capacitive |
| Touch points | 10 (HID, only with supported OS) |
| Touch method | stylus, finger, glove (latex) |
| Touch interface | USB |
| Supported operating systems | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Digital signal input | DVI x1 HDMI x1 DisplayPort x1 |
| Audio output | Speakers 2 x 3W |
| HDCP | yes |
| Max. non-stop operating time | 16/7 |
| Glass thickness | 3.6mm |
| Glass hardness | 6H |
| 60950 Ball drop test | yes |
| Water and dust protection | IP1X (front) |
| OSD key lock | yes |
| OSD languages | EN, DE, FR, CN, RU, JP, NL, PL |
| Control buttons | Menu, Scroll up/ Audio, Scroll down/ i-Style colour, Select/ Input select, Power |
| User controls | picture adjust (contrast, brightness, adv. contrast, ECO mode, OD) input select, audio adjust (volume, mute, audio input) colour adjust (cool, normal, warm, user colour, i-Style colour), information, manual image adjust (sharpness, video mode adjust, blue light reducer, X-res technology), setup menu (language select, OSD position, OSD time out, OSD background, opening logo, LED) memory recall |
| Blue light reducer | yes |
| Plug&Play | DDC2B |
MECHANICAL
| Orientation | landscape, portrait, face-up |
| Fanless design | yes |
| VESA mounting | 100 x 100mm, 200 x 100mm |
Виж още Монитори Iiyama
Виж всички Монитори в категорията
iiyama ProLite TF2738MSC-B2 - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" Brochure
iiyama ProLite TF2738MSC-B2 - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" User manual
Iiyama Touch-Display ProLite TF2738MSC-B2 - 68.6 cm (27") - 1920 x 1080 Full HD User manual
Продуктов информационен лист
Енергиен етикет на ЕС
Продуктов фиш на ЕС
Енергиен етикет на ЕС
Продуктов фиш на ЕС
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Да |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 27" (68.58 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 75 Hz |
| Време за реакция: | 5 ms |
| Яркост: | 500 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Да |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
448.05 €
/876.30 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
513.29 €
/1003.92 лв
-
238.68 €
/466.82 лв
-
528.30 €
/1033.26 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
115.65 €
/226.20 лв
-
236.92 €
/463.38 лв
242.93 € -
1242.17 €
/2429.48 лв
-
98.64 €
/192.92 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
95.60 €
/186.98 лв
-
84.72 €
/165.69 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
293.45 €
/573.93 лв
-
892.77 €
/1746.11 лв
-
164.28 €
/321.29 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
91.12 €
/178.22 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
740.45 €
/1448.20 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
171.78 €
/335.97 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
273.25 €
/534.43 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
138.13 €
/270.16 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
128.92 €
/252.14 лв
-
1242.17 €
/2429.48 лв
-
106.07 €
/207.45 лв
-
299.18 €
/585.14 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
113.32 €
/221.63 лв
-
269.66 €
/527.41 лв
-
165.99 €
/324.65 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
89.99 €
/176.01 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
108.99 €
/213.17 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
488.99 €
/956.38 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
2198.55 €
/4299.99 лв
-
138.04 €
/269.99 лв
-
270.98 €
/529.99 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
Монитор IIYAMA TF2234MC-B7AGB, 21.5" (54.61 cm) IPS панел, 75Hz, Full HD, 8ms, 350cd/m2, DP/HDMI/VGA
518.99 €
/1015.06 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
171.99 €
/336.38 лв
-
133.95 €
/261.99 лв
154.85 € -
172.37 €
/337.13 лв
182.94 € -
142.00 €
/277.73 лв
161.58 € -
150.02 €
/293.42 лв
168.31 € -
186.68 €
/365.12 лв
194.39 € -
416.91 €
/815.40 лв
445.47 € -
236.25 €
/462.07 лв
242.93 € -
154.85 €
/302.86 лв
186.68 € -
213.35 €
/417.27 лв
225.57 € -
146.95 €
/287.40 лв
152.63 € -
214.39 €
/419.32 лв
222.90 € -
137.94 €
/269.80 лв
160.24 € -
236.92 €
/463.38 лв
242.93 € -
849.99 €
/1662.44 лв
925.97 € -
566.34 €
/1107.66 лв
665.77 € -
106.56 €
/208.41 лв
111.41 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
649.82 €
/1270.94 лв
663.11 € -
357.22 €
/698.66 лв
381.39 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
178.99 €
/350.07 лв
223.45 € -
219.99 €
/430.26 лв
239.99 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
142.89 €
/279.47 лв
149.87 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор BenQ RD320UA (9H.LMTLA.TBE), 31.5" (80.01 cm) IPS панел, 4К/UHD, 5ms, 400cd/m2, DisplayPort, HDMI731.64 €
/1430.96 лв
Монитор Samsung Odyssey OLED G9 G91SD LS-49DG910SU (2025), 49" (124.46 cm) OLED панел, 144Hz, DQHD, 0.03ms, 1 000 000:1, HDR10+, 250cd/m2, HDMI, Micro HDMI, USB-C740.45 €
/1448.20 лв
Монитор LG 27G850A-B, 27" (68.58cm) IPS панел, 240Hz, 4K/UHD, 1ms, 450cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB742.60 €
/1452.40 лв































































































