| Параметър | Стойност |
| Размер: | 10.1" |
| Резолюция: | 1280x800 |
| Формат: | 16:10 |
| Панел: | VA |
| Подсветка: | LED |
| Тъчскрийн технология: | Capacitive multi touch |
| Тъчскрийн интерфейс: | USB |
| Яркост: | 500 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 1300 :1 |
| Ъгли на виждане: | 170º / 170º |
| Време за реакция: | 25 ms |
| VGA: | 1 x VGA |
| HDMI: | 1 x HDMI |
| DisplayPort: | 1 x Display Port |
| Аудио: | 1 x 3.5 mm audio jack |
| VESA: | 100x100 |
| Функции: | Anti-fingerprint coating, touch through-glass, IP65(frong), landscape, portrait, face-up |
| Включени аксесоари: | Cables: power (1.8m), USB (1.8m), HDMI (1.8m), DP (1.8m); Guides: quick start guide, safety guide ; Other: AC adapter, Touch Panel Driver Disk (CD-ROM), L-Bracket; external control pad |
| Външно захранване: | да |
| Енергопотребление: | 10 W |
| Сертификати: | CB, CE, TUV-Bauart, CU, cULus |
| Индекс на индустриална защита: | IP65 Front |
Виж още Специализирани Монитори Iiyama
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
Data Sheet
Iiyama LED monitor with touchscreen ProLite TF1015MC-B2 - 25.7 cm (10.1") - 1280 x 800 WXGA Brochure
Iiyama LED monitor with touchscreen ProLite TF1015MC-B2 - 25.7 cm (10.1") - 1280 x 800 WXGA User manual
Iiyama LED monitor with touchscreen ProLite TF1015MC-B2 - 25.7 cm (10.1") - 1280 x 800 WXGA Brochure
Iiyama LED monitor with touchscreen ProLite TF1015MC-B2 - 25.7 cm (10.1") - 1280 x 800 WXGA User manual
Iiyama Touchscreen LED-Display ProLite TF1015MC-B2 - 25.7 cm (10.1") - 1280 x 800 WXGA User manual
Продуктов информационен лист
Енергиен етикет
Продуктов фиш на ЕС
Продуктов фиш на ЕС
Енергиен етикет на ЕС
Енергиен етикет на ЕС
| Екран размер: | 10.1" (25.65 cm) |
|---|---|
| Тип: | Дисплей |
| Енергиен клас: | D |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
171.57 €
/335.55 лв
-
457.31 €
/894.42 лв
-
79.08 €
/154.67 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
79.08 €
/154.67 лв
-
538.20 €
/1052.62 лв
-
245.84 €
/480.82 лв
-
528.30 €
/1033.26 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
130.89 €
/255.99 лв
-
236.92 €
/463.38 лв
242.93 € -
1321.34 €
/2584.32 лв
-
104.43 €
/204.25 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
95.60 €
/186.98 лв
-
89.43 €
/174.92 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
300.62 €
/587.96 лв
-
977.23 €
/1911.30 лв
-
164.28 €
/321.29 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
92.88 €
/181.66 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
757.20 €
/1480.96 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
171.78 €
/335.97 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
273.25 €
/534.43 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
143.75 €
/281.16 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
133.84 €
/261.76 лв
-
1321.34 €
/2584.32 лв
-
111.91 €
/218.88 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
113.32 €
/221.63 лв
-
269.66 €
/527.41 лв
-
165.99 €
/324.65 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
108.99 €
/213.17 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
249.99 €
/488.94 лв
257.58 € -
115.69 €
/226.28 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
147.99 € -
228.99 €
/447.87 лв
-
488.99 €
/956.38 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
92.03 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
304.99 €
/596.51 лв
349.99 € -
149.99 €
/293.36 лв
-
108.99 €
/213.17 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
2198.55 €
/4299.99 лв
-
138.04 €
/269.99 лв
-
270.98 €
/529.99 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
Монитор IIYAMA TF2234MC-B7AGB, 21.5" (54.61 cm) IPS панел, 75Hz, Full HD, 8ms, 350cd/m2, DP/HDMI/VGA
518.99 €
/1015.06 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
220.57 € -
171.99 €
/336.38 лв
-
133.95 €
/261.99 лв
154.85 € -
142.00 €
/277.73 лв
161.58 € -
150.02 €
/293.42 лв
168.31 € -
186.68 €
/365.12 лв
194.39 € -
236.25 €
/462.07 лв
242.93 € -
154.85 €
/302.86 лв
186.68 € -
159.99 €
/312.91 лв
220.57 € -
214.39 €
/419.32 лв
222.90 € -
137.94 €
/269.80 лв
160.24 € -
849.99 €
/1662.44 лв
925.97 € -
236.92 €
/463.38 лв
242.93 € -
649.82 €
/1270.94 лв
663.11 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
249.99 €
/488.94 лв
257.58 € -
178.99 €
/350.07 лв
223.45 € -
219.99 €
/430.26 лв
239.99 € -
111.36 €
/217.81 лв
115.71 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
98.99 €
/193.61 лв
114.99 € -
322.65 €
/631.04 лв
357.84 € -
89.99 €
/176.01 лв
92.03 € -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
304.99 €
/596.51 лв
349.99 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
128.99 €
/252.28 лв
147.99 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Публичен дисплей Samsung LH32QMRBBGCXEN, 32" (81.28 cm) Full HD, DisplayPort, HDMI, USB RS232, LAN479.33 €
/937.50 лв
Интерактивен дисплей Yealink CTP18-STD, 8" (20.32 cm) IPS 10-точков мултитъч панел, Wi-Fi, LAN, USB-C528.84 €
/1034.32 лв
Тъч Монитор Elo E155834, 10.1" (25.7 cm) HD, 29ms, 800:1, 350 cd/m2, HDMI, VGA529.20 €
/1035.03 лв


















































































