Faytech 4010077704 FT121TMCAPOB
| Размер: | 12.1" |
| Резолюция: | 1024x768 |
| Формат: | 4:3 |
| Подсветка: | LED |
| Тъчскрийн технология: | Capacitive multi touch |
| Тъчскрийн интерфейс: | USB |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Яркост: | 500 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 700 :1 |
| Ъгли на виждане: | 160 / 160 |
| Колонки: | 2 x 2W |
| VGA: | 1 x VGA |
| HDMI: | 1 x HDMI |
| DisplayPort: | 1 x Display Port |
| RS232: | 1 x RS232 |
| Аудио: | Audio in |
| Изходи: | USB-B (touch) |
| Опционални входове и изходи: | DC 12 V |
| VESA: | 100x100 |
| Стойка: | без стойка |
| Функции: | Aluminum Case; Rubber Frame Sealing; IK7; Optical Bonding; Projected Capacitive 10-point Multi-touch; 6 x Clamp support |
| Включени аксесоари: | Power Adapter 100-240V ACDC active switching; USB-Touch Cable; Short Instruction manual |
| Външно захранване: | да |
| Енергопотребление: | 12 W |
| Сертификати: | CE Certificate, FCC Certificate |
| Цвят на корпуса: | Черен |
| Индекс на индустриална защита: | IP65 Front / IP40 Back |
| Работна температура: | -10°C ~ +60°C |
| Работна влажност: | 10% - 90% |
| Енергиен клас: | F |
Виж още Специализирани Монитори Faytech
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
| Екран размер: | 12.1" (30.73 см) |
|---|---|
| Тип: | Интерактивен дисплей |
| Енергиен клас: | F |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
115.98 €
/226.84 лв
-
448.05 €
/876.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
95.47 €
/186.73 лв
-
213.09 €
/416.77 лв
-
91.26 €
/178.49 лв
-
267.69 €
/523.55 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
91.49 €
/178.95 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
161.58 €
/316.03 лв
-
95.60 €
/186.98 лв
-
112.10 €
/219.25 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
287.74 €
/562.77 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
340.36 €
/665.68 лв
-
314.28 €
/614.67 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
97.12 €
/189.96 лв
-
338.51 €
/662.07 лв
-
251.32 €
/491.54 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
149.87 €
/293.12 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
90.52 €
/177.04 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
145.94 €
/285.44 лв
-
150.32 €
/294.01 лв
-
116.29 €
/227.45 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
599.74 €
/1173.00 лв
-
1980.85 €
/3874.20 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
2198.55 €
/4299.99 лв
-
138.04 €
/269.99 лв
-
270.98 €
/529.99 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
235.97 €
/461.52 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
123.45 €
/241.45 лв
129.46 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Публичен дисплей NEC 60005054 E558, 54.6" (138.6 cm) 4K/UHD LED дисплей, HDMI, VGA, USB-C, LAN671.25 €
/1312.85 лв
Публичен дисплей Samsung QB43C, 43" (109.22cm) 4K/UHD дисплей, VA панел, 8GB Flash памет, 350cd/m2, 8ms, 16/7, HDMI, USB, RS-232, Wi-Fi, Bluetooth, LAN693.13 €
/1355.64 лв
Публичен дисплей Sharp MultiSync E509, 50" (127 cm) 4K/UHD дисплей, HDMI, LAN, USB-C, RS-232C694.55 €
/1358.41 лв































































































