- Тип суич: Неуправляем
- Брой портове за основно превключване към RJ-45 Ethernet: 5
- Тип портове за основно превключване към RJ-45 Ethernet: Gigabit Ethernet (10/100/1000)
- Мрежови стандарти: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
- Поддръжка на 10G: N
- Таблица МАС адреси: 2000 влизания
- Комутаторна способност: 10 Гбит/с
- Скорост на пренасочване: 7,44 Mpps
| СТАНДАРТИ | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az |
| MAC АДРЕСИ | 2K |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | 0 до 40°C |
| ЗАХРАНВАНЕ | DC 5V, 1A |
| БУФЕР ПАМЕТ | 128K |
| LED ИНДИКАТОРИ | Link/Act, Power |
| РАЗМЕРИ (ММ) | 121 x 75 x 26 мм |
| ТЕГЛО (ГР) | 229 |
Виж още Суич Edimax
Виж всички продукти Суич в категорията
Технически характеристики
| Максимална скорост: | 1 Gbit/s |
|---|---|
| Брой портове: | 5 |
| Стандарт: | 802.3ab |
| Управляем: | Не |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
Суич Ruijie RG-ES08G-L, 1000Mbps, 8 порта, 8x 10/100/1000Mbps RJ4519.57 €
/38.27 лв
Суич TP-Link TL-SG105, 1000Mbps, 5Port19.57 €
/38.27 лв
Суич TP-Link LS1008G, 1000Mbps, 8 порта, 8x 10/100/1000 RJ4519.56 €
/38.26 лв











