Acer Vero B277Gbmiprx

| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Време на реакция | 4ms |
| Яркост | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178°/178° |
| Честота | 120Hz |
| Аудио | 2W x2 |
| HDMI | HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| VGA | VGA |
| Стандарти | TCO Edge, Win 10 compliant, TUV LBL, EnergyStar |
| Размери | 612.3 x 521.1 x 259.8 мм |
| Цвят | Black |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Накланяне | -5° ~ 35° |
| Размер | 27 inches |
| Интерфейс | VGA аналогов вход
|
| Наситеност на цветовете | 16.7 милиона |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | 99% sRGB |
| Функции | Kensington Lock
|
| Опции за монтиране | Възможност за монтиране на стена
|
| Регулиране височина | 165 mm |
| Адаптивна синхронизация | Standard |
| Извит | Flat |
| Рамка | ZeroFrame |
Виж още Монитори Acer
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Да |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 27" (68.58 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 120 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
1 ревю
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
353.08 €
/690.57 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
285.92 €
/559.22 лв
120.00 € лв -
230.54 €
/450.90 лв
120.00 € лв -
65.55 €
/128.20 лв
120.00 € лв -
182.15 €
/356.26 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
95.25 €
/186.29 лв
120.00 € лв -
86.40 €
/168.98 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
157.98 €
/308.99 лв
120.00 € лв -
85.80 €
/167.81 лв
120.00 € лв -
223.45 €
/437.03 лв
120.00 € лв -
282.28 €
/552.09 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв -
337.11 €
/659.32 лв
120.00 € лв -
367.46 €
/718.69 лв
120.00 € лв -
248.77 €
/486.55 лв
120.00 € лв -
739.65 €
/1446.62 лв
120.00 € лв -
248.91 €
/486.83 лв
120.00 € лв -
248.91 €
/486.83 лв
120.00 € лв -
248.91 €
/486.83 лв
120.00 € лв -
248.91 €
/486.83 лв
120.00 € лв -
140.07 €
/273.95 лв
120.00 € лв -
90.45 €
/176.90 лв
120.00 € лв -
231.54 €
/452.85 лв
120.00 € лв -
799.97 €
/1564.61 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
130.15 €
/254.55 лв
120.00 € лв -
80.75 €
/157.93 лв
120.00 € лв -
114.39 €
/223.72 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
663.50 €
/1297.70 лв
120.00 € лв -
693.13 €
/1355.64 лв
120.00 € лв -
84.38 €
/165.02 лв
120.00 € лв -
100.86 €
/197.27 лв
120.00 € лв
-
157.98 €
/308.99 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
248.91 €
/486.83 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
105.99 €
/207.30 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
86.40 €
/168.98 лв
120.00 € лв -
93.20 €
/182.28 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
82.86 €
/162.05 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
201.15 €
/393.41 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
98.90 €
/193.43 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
188.98 €
/369.61 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.04 лв
120.00 € лв -
270.47 €
/528.99 лв
120.00 € лв -
138.04 €
/269.99 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
169.99 €
/332.47 лв
120.00 € лв -
126.99 €
/248.37 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
1299.99 €
/2542.56 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв
-
817.26 €
/1598.42 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв -
1457.33 €
/2850.28 лв
120.00 € лв -
165.76 €
/324.20 лв
120.00 € лв -
153.33 €
/299.88 лв
120.00 € лв -
278.23 €
/544.17 лв
120.00 € лв -
225.57 €
/441.19 лв
120.00 € лв -
140.07 €
/273.95 лв
120.00 € лв -
413.18 €
/808.10 лв
120.00 € лв -
115.20 €
/225.32 лв
120.00 € лв -
168.31 €
/329.19 лв
120.00 € лв -
140.93 €
/275.64 лв
120.00 € лв -
106.08 €
/207.47 лв
120.00 € лв -
933.50 €
/1825.78 лв
120.00 € лв -
127.04 €
/248.47 лв
120.00 € лв -
140.93 €
/275.64 лв
120.00 € лв -
246.91 €
/482.92 лв
120.00 € лв -
156.29 €
/305.68 лв
120.00 € лв -
557.99 €
/1091.33 лв
120.00 € лв -
134.82 €
/263.68 лв
120.00 € лв -
174.18 €
/340.67 лв
120.00 € лв -
132.78 €
/259.70 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв
Монитор Philips 27E2N2500/00, 27" (68.58 cm) IPS панел, 120Hz, QHD, 1ms, 1500:1, 300cd/m2, DisplayPort, HDMI144.79 €
/283.18 лв
Монитор AOC Q27B35S3, 27" (68.58 cm) IPS панел, 120Hz, QHD, 1ms, 300 cd/m2, DisplayPort, HDMI143.70 €
/281.05 лв
Монитор Asus TUF Gaming VG279Q3R (90LM0AD1-B01E70), 27" (68.58 cm) IPS панел, 180Hz, Full HD, 1ms, 250 cd/m2, DisplayPort, HDMI144.92 €
/283.44 лв





























































































