| Параметър | Стойност |
| Размер: | 7" |
| Резолюция: | 1024x600 |
| Тъчскрийн технология: | Capacitive multi touch |
| Тъчскрийн интерфейс: | USB |
| Яркост: | 320 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 1000 :1 |
| Ъгли на виждане: | -70~75(H) ; -75~75(V) |
| Цветове на дисплея: | 16.7 M |
| VGA: | 1 x VGA |
| HDMI: | 1 x HDMI |
| Опционални входове и изходи: | Опция 1: 1 x VGA (D-sub 15) 1 x HDMI (Type-A) 1 x DVI-D; Опция 2:1 x VGA (D-sub 15) 1 x DVI-D 1 x S-Video 1 x Composite |
| VESA: | 75x75 |
| Функции: | OSD - 5 Keys: - , + , Power , Esc , Enter |
| Включени аксесоари: | Power AC-DC Adapter(100V~240V) VGA cable (1.8m) HDMI cable (2m) |
| Външно захранване: | да |
| Енергопотребление: | 10 W |
| Работна температура: | -0°C ~ +50°C |
Виж още Специализирани Монитори Winmate
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
| Екран размер: | 7" (17.78 см) |
|---|---|
| Тип: | Дисплей |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
338.24 €
/661.54 лв
120.00 € лв -
119.00 €
/232.74 лв
120.00 € лв -
115.71 €
/226.31 лв
120.00 € лв -
376.84 €
/737.03 лв
120.00 € лв -
112.12 €
/219.28 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
188.98 €
/369.61 лв
120.00 € лв -
528.30 €
/1033.26 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
210.87 €
/412.43 лв
120.00 € лв -
84.73 €
/165.72 лв
120.00 € лв -
104.55 €
/204.48 лв
120.00 € лв -
328.39 €
/642.27 лв
120.00 € лв -
88.28 €
/172.67 лв
120.00 € лв -
160.45 €
/313.81 лв
120.00 € лв -
589.62 €
/1153.19 лв
120.00 € лв -
132.83 €
/259.79 лв
120.00 € лв -
886.87 €
/1734.56 лв
120.00 € лв -
176.07 €
/344.37 лв
120.00 € лв -
119.00 €
/232.74 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
117.31 €
/229.44 лв
120.00 € лв -
415.75 €
/813.14 лв
120.00 € лв -
260.92 €
/510.31 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
180.73 €
/353.47 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC Q27G4SRU, 27" (68.58 cm) IPS панел, 320Hz, QHD, 0.3ms, 450 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
271.00 €
/530.03 лв
120.00 € лв -
269.66 €
/527.42 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
131.91 €
/258.00 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
196.30 €
/383.93 лв
120.00 € лв -
124.12 €
/242.76 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
118.92 €
/232.60 лв
120.00 € лв -
173.69 €
/339.71 лв
120.00 € лв -
407.07 €
/796.16 лв
120.00 € лв -
477.35 €
/933.62 лв
120.00 € лв
-
76.03 €
/148.69 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
260.92 €
/510.31 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
772.37 €
/1510.62 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
154.25 €
/301.69 лв
120.00 € лв -
188.98 €
/369.61 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
460.16 €
/899.99 лв
120.00 € лв -
1299.99 €
/2542.56 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
1199.99 €
/2346.98 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
2198.55 €
/4299.99 лв
120.00 € лв -
239.99 €
/469.38 лв
120.00 € лв -
369.99 €
/723.64 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
869.99 €
/1701.55 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв
-
237.80 €
/465.11 лв
120.00 € лв -
283.48 €
/554.43 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.03 лв
120.00 € лв -
171.73 €
/335.88 лв
120.00 € лв -
337.14 €
/659.38 лв
120.00 € лв -
980.66 €
/1918.00 лв
120.00 € лв -
782.58 €
/1530.60 лв
120.00 € лв -
310.78 €
/607.84 лв
120.00 € лв -
174.90 €
/342.07 лв
120.00 € лв -
428.33 €
/837.73 лв
120.00 € лв
Интерактивен дисплей LG 17BR30T-B, 17" (43.18 cm) SXGA сензорен дисплей, VGA210.87 €
/412.43 лв
Публичен дисплей Samsung LH22DBDPLGC, 22"(55.88cm), Full HD, VGA, HDMI255.64 €
/499.99 лв
Публичен дисплей Samsung LH13QBREBGCXEN, 13" (33.02 см) Full HD ADS дисплей, HDMI, USB 2.0281.21 €
/549.99 лв













































































