D-Link 530SC/E 10/100BaseTX to 100BaseFX Converter product
CNMDLINK530SCE
ОписаниеРевюта / Въпроси
D-Link 530SC/E, 10/100BaseTX to 100BaseFX SC, Singlemode Media Converter

LED Indicators

Power
100Mbps Speed (for twisted-pair port)
Full Duplex/Collision (for twisted-pair and fiber ports)
LINK/ACT (for twisted-pair port)


Dimensions

120 x 88 x 25 mm


Power Input

7.5V 1.5A
Through external AC power adapter


Operation Temperature

0° - 40° C


Storage Temperature

-25° - 70° C


Humidity

10 ~ 90% non-condensing


Emission (EMI)

FCC Class B
VCCI Class B
CE Class B
C-Tick




Виж още Медиа конвертори D-Link

Добави Ревю / Въпрос

Оцени продукта или задай въпрос?

0.00 от 0 ревюта
  • 5
    0 ревюта
  • 4
    0 ревюта
  • 3
    0 ревюта
  • 2
    0 ревюта
  • 1
    0 ревюта
  • Какво пазаруват другите Какво пазаруват другите
  • Какво пазаруват другите Най-продавани продукти
  • Какво пазаруват другите Промоционални продукти

Свързани продукти и тагове:


test1
  • CNMDLINK530SCE