| P/N | CA-1I7-00F1WN-03 |
|---|---|
| SERIES | View |
| MODEL | View 71 TG ARGB |
| CASE TYPE | Full Tower |
| DIMENSION (H X W X D) | 592 x 274 x 577 mm (23.3 x 10.8 x 22.7 inch) |
| NET WEIGHT | 19.3 kg / 42.55 lb |
| SIDE PANEL | 5mm Tempered Glass x 4 (Left & Right & Front & Top) |
| COLOR | Exterior & Interior : Black |
| MATERIAL | SPCC |
| COOLING SYSTEM | Front (intake) : 140 x 140 x 25 mm ARGB fan (1000rpm, 22.8 dBA) x 2 Rear (exhaust) : 140 x 140 x 25 mm ARGB fan (1000rpm, 22.8 dBA) |
| DRIVE BAYS -ACCESSIBLE -HIDDEN | 2.5” x 4 or 3.5”x4 (HDD Rack) 2.5”x 6 or 3.5” x 3 |
| EXPANSION SLOTS | 8+2 |
| MOTHERBOARDS | 6.7” x 6.7” (Mini ITX), 9.6” x 9.6” (Micro ATX), 12” x 9.6” (ATX), 12” x 13”(E-ATX) |
| I/O PORT | USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 2, HD Audio x 1, RGB Button x 1 |
| PSU | Standard PS2 PSU (optional) |
| FAN SUPPORT | Front: 3 x 120mm , 2 x 140mm Top: 3 x 120mm , 3 x 140mm Rear: 1 x 120mm, 1 x 140mm Bottom: 2 x 120mm |
| RADIATOR SUPPORT | Front: 1 x 360mm , 1 x 420mm Top: 1 x 360mm , 1 x 420mm Rear: 1 x 120mm, 1 x 140mm Right: 1 x 360mm, 1 x 420mm Bottom: 1 x 240mm |
| CLEARANCE | CPU cooler height limitation: 190mm VGA length limitation: 310mm(With HDD Rack) 410mm(Without HDD Rack) PSU length limitation: 220mm (Without Bottom Fan) |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии Thermaltake
Виж всички Компютърни кутии в категорията
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Да |
| Цвят: | Черен |
| E-ATX: | Не |
| ATX: | Не |
| Micro-ATX: | Не |
| Mini-ITX: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
88.99 €
/174.05 лв
-
15.84 €
/30.99 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
12.48 €
/24.41 лв
-
30.90 €
/60.43 лв
-
44.93 €
/87.88 лв
-
21.55 €
/42.15 лв
-
148.14 €
/289.74 лв
-
23.32 €
/45.60 лв
-
48.93 €
/95.69 лв
-
8.49 €
/16.60 лв
-
30.90 €
/60.43 лв
-
21.95 €
/42.94 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
94.98 €
/185.76 лв
-
43.30 €
/84.69 лв
-
147.21 €
/287.92 лв
-
12.48 €
/24.41 лв
-
24.75 €
/48.41 лв
-
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
23.37 €
/45.71 лв
-
26.07 €
/51.00 лв
-
19.25 €
/37.66 лв
-
29.75 €
/58.18 лв
-
29.75 €
/58.18 лв
-
47.65 €
/93.19 лв
-
17.61 €
/34.45 лв
-
22.96 €
/44.91 лв
-
29.75 €
/58.18 лв
-
21.04 €
/41.15 лв
-
6.10 €
/11.93 лв
-
6.92 €
/13.53 лв
-
6.92 €
/13.53 лв
-
103.79 €
/203.00 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
84.99 €
/166.23 лв
-
66.50 €
/130.07 лв
-
112.99 €
/220.99 лв
116.99 €
-
94.98 €
/185.76 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
23.32 €
/45.60 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
105.99 €
/207.30 лв
-
46.04 €
/90.05 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
41.02 €
/80.24 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
84.98 €
/166.21 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
-
90.49 €
/176.99 лв
-
61.99 €
/121.24 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
124.98 €
/244.44 лв
-
97.14 €
/189.99 лв
-
68.51 €
/133.99 лв
-
17.87 €
/34.95 лв
-
46.01 €
/89.99 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
229.99 €
/449.82 лв
-
Кутия Thermaltake CTE E660 MX, EATX/ATX/mATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, с прозорец, черна, без захранване
139.99 €
/273.80 лв
-
71.06 €
/138.99 лв
-
179.99 €
/352.03 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
49.70 €
/97.20 лв
-
118.23 €
/231.23 лв
121.99 € -
43.64 €
/85.35 лв
48.71 € -
134.12 €
/262.33 лв
138.39 € -
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
34.72 €
/67.91 лв
36.19 € -
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
27.76 €
/54.29 лв
30.67 € -
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 €
Кутия Omega SX-C3145, ATX /Micro-ATX/Micro-ITX, 1x USB 3.0, с прозорец, черна, без захранване15.84 €
/30.99 лв
Кутия Delux J602, microATX, 2x USB 3.0, черна, без захранване19.37 €
/37.89 лв
Кутия Makki 0636BB-U3, ATX/mATX, 1x USB 3.0, черна, без захранване21.55 €
/42.15 лв
































































