
Ревюта на Монитор Samsung S4 S40GD, 24" IPS FHD (1920 x 1080), 100Hz, 5ms, USB Hub, Черен | LS24D406GAUXEN
Монитор Samsung S4 S40GD
IPS панел
Насладете се на зашеметяващи цветове с IPS панела. Цветовете остават ярки и ясни на екрана, дори когато промените ъглъла на виждане. Тоновете и нюансите са представени последователно и красиво с по-малко избледняване на цветовете.

100Hz честота на опресняване
Останете в действието, когато играете игри, гледате видеоклипове или работите върху творчески проекти. Честотата на опресняване от 100 Hz намалява забавянето и замъгляването на движението, така че да не пропуснете нищо в забързани моменти.

Повече мощ за игри
Спечелете конкурентно предимство с оптимизируеми настройки на играта. Цветът и контрастът на изображението могат да бъдат незабавно регулирани, за да виждате сцените по-ясно и да забелязвате криещите се в тъмното врагове, докато Game Mode настройва всяка игра, за да изпълни екрана ви с всеки детайл.

Режим Eye Saver
Защитете зрението си и се чувствайте удобно дори по време на дълги сесии. Останете фокусирани върху работата си с намалена синя светлина и трептене на екрана.

Гъвкави настройки за оптимален комфорт
Добавете стил към всяка среда с екран с регулируема височина, за да ви осигури най-добрия ъгъл и повече гъвкавост. Изключително тънка рамка за максимално оползотворяване на пространството на екрана и дори можете да завъртите екрана на 90 градуса за вертикален изглед.

| Размер на дисплея | 24.0" (60.96 cm) |
| Тип на матрицата | IPS |
| Време за реакция | 5 ms |
| Честота на опресняване | 100 Hz |
| Резолюция | FHD 1920 x 1080 |
| Формат на картината | 16:9 |
| Зрителен ъгъл | 178 / 178 |
| Яркост | 250 cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | Mega contrast |
| Подсветка | LED |
| Touch дисплей | НЕ |
| Портове | 1 x DisplayPort 2 x HDMI 2 x USB 2.01 x Audio Out 1 x USB-B upstream |
| Вградени говорители | 2 x 1W |
| Технологии | Flicker-free TechnologyEye Saver ModeEco Saving Plus: Да Auto Source Switch |
| Друго | VESA 100 x 100 mmKensington Lock Slot |
| Стойка | Регулиране височина: до 100 mm Хоризонтално завъртане: ±45° Tilt: -3° to +25° Вертикално завъртане +/-92° |
| Цвят | Черен |
| HDR | НЕ |
Виж още Монитори Samsung
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Да |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 24" (60.96 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 100 Hz |
| Време за реакция: | 5 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
118.14 €
/231.06 лв
-
744.99 €
/1457.07 лв
-
115.98 €
/226.84 лв
-
448.05 €
/876.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
95.47 €
/186.73 лв
-
213.09 €
/416.77 лв
-
91.26 €
/178.49 лв
-
267.69 €
/523.55 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
91.49 €
/178.95 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
161.58 €
/316.03 лв
-
95.60 €
/186.98 лв
-
112.10 €
/219.25 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
287.74 €
/562.77 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
340.36 €
/665.68 лв
-
314.28 €
/614.67 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
97.12 €
/189.96 лв
-
338.51 €
/662.07 лв
-
251.32 €
/491.54 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
149.87 €
/293.12 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
90.52 €
/177.04 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
145.94 €
/285.44 лв
-
150.32 €
/294.01 лв
-
116.29 €
/227.45 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
2198.55 €
/4299.99 лв
-
138.04 €
/269.99 лв
-
270.98 €
/529.99 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
235.97 €
/461.52 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
123.45 €
/241.45 лв
129.46 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор Verbatim PM-14 Portable Monitor, преносим, 14" (35.56 cm) IPS панел, Full HD, 6ms, 250 cd/m2, HDMI, USB-C, USB120.64 €
/235.96 лв
Монитор Acer Vero B247YGbmiprx (UM.QB7EE.G06), 23.8" (60.45cm) IPS панел, 120Hz, Full HD, 4ms, 100 000 000:1, 250cd/m2, DisplayPort, HDMI, VGA121.10 €
/236.85 лв
Монитор Samsung Essential Monitor S4 S40GD LS-27D406GA (2025), 27" (68.58 cm) IPS панел, 100Hz, Full HD, 5ms (GTG), 250 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB119.99 €
/234.68 лв
































































































