Възползвайте се от Androd 8.0 вградената операционна система, за да направите часовете и срещите си по-динамични и ефективни!
Новият интерактивен мулти-тъч дисплей от серията RS+ e с разширени функционалности за безжична връзка и управление.
Умно разпознаване на обекти и чувствителен мултитъч - Серията TRUTOUCH RS+ поддържа до 20 точки на допир, позволявайки на множество потребители да взаимодействат едновременно, като с интелигентния сензор за допир всеки може да си води бележки, да пише и подчертава на екрана в зависимост от избраното средство.

-
Динамично USB - 4x USB порта, които могат да бъдат използвани за всички източници, включително смарт системата, OPS компютъра и външни устройства, включени към дисплея
-
Множество I/O интерфейси – HDMI , VGA, USB, DP, MIC, RS232 и RJ45
-
Специално стъкло – G4 Anti-Fingerprint – с допълнително покритие против отпечатъци от пръсти за осигуряване на чиста тъч повърхност и по-добра видимост.
-
Нов дизайн на потребителския интерфейс със сменяеми скинове, преглед на източника и подобрено потребителско изживяване

-
Филтър за синя светлина
-
Windows Object Recognition – използване на вградените интерактивни инструменти в MS Office или Windows приложенията (Windows Ink tools) без да се налага да използването на допълнителни технически средства или софтуер.

-
Перфектно качество на картината – Ultra HD резолюцията и LED подсветката осигуряват кристално чиста и ярка картина дори в силно осветени помещения. Широките ъгли на гледане (178º х 178º) гарантират добра видимост от всяка точка в помещението.
-
Екологичност – дисплеят автоматично изпада в режим Готовност (< 0.5W), има ниска консумация и за разлика от прожекционните лампи с живак не отделя токсични вещества.
-
Dual-System – инсталиран Android 8,0 за управление функциите на дисплея, с приложения за преглед на документи, анотации, интернет браузър и т.н., но се поддържат и Windows системи (вграден или външен компютър).
-
Безплатен интерактивен софтуер Teach Infinity Pro за Windows компютри
-
Безжично споделяне на съдържание – RS+ серията позволява да се свързвате и да презентирате безжично през личните си устройства по всяко време и от всякъде (през Интернет), както и да споделяте екрана на дисплея към до 200 мобилни устройства, независимо от местоположението им (само картина).
| Подсветка: | LED |
| Размер на дисплея : | 1650 * 928 мм. |
| Размер на активния екран: | 75" |
| Формат: | 16:9 |
| Разделителна способност: | 3840*2160 пиксела (4K) |
| Дълбочина на цвета: | 1,07 милиарда (8 bits) |
| Яркост: | ≥ 370 cd/m² |
| Контраст: | 4000:1 |
| Време за реакция: | 8 ms |
| Ъгъл на гледане: | 178º |
| Живот: | ≥ 30,000 часа |
| Консумация на енергия: | Нормален режим ≤ 260W; Готовност ≤ 0.5W |
| Работно напрежение: | AC 100-240V,50/60Hz |
| Тъч повърхност: | Закалено стъкло с покритие против отблясъци (Anti-Glare) Датчик за допир: Advanced Infrared Touch System Брой точки при допир: 20 точки при допир под Windows (10 точки под Android) Инструмент за писане: стилус, пръст или длан Точност: ±1mm |
| Интерфейс за връзка: | USB-А |
| Работен обхват: | 5 м |
| Високоговорители: | Позиция на високоговорителя: Отпред Максимална изходна мощност: 2 x 15W |
| Смарт система: | Процесор: ARMv8 A73*2+A53*2 ( A53 : 1.05-1.3GHz; A73 : 1.15-1.5GHz) Графичен процесор: Mali-G51MP2,650MHz RAM: 3GB ROM: 16 GB + 32GB Flash Memory Операционна система: Andriod версия: 8.0 |
| Интелигентна термична защита: | Да, автоматична хибернация при прегряване |
| OPS PC: | Опция |
| WIFI Dongle : | наличен в комплектацията |
| Интерфейси за връзка: | Входове на предния панел: HDMI 1.4 x 1, USB(Touch) x 1, USB(Public ) x 2,MIC x 1 Портове на задния панел: HDMI 2.0(4K@60Hz*2) x 2, DP1.2(4K@60Hz) x 1, VGA(1920x1080@60Hz)x 1, PC Audio x 1,USB(Touch) x 4, HDMI out х 1, USB2.0(public) x 1, USB3.0 public(Android 2.0,OPS 3.0) x 1, USB 2.0 Embedded x 1, RS232 x 1, RJ45 x 2, OPS Slots(4K@60Hz) x 1, Line Out x 1, SPDIF out x 1 |
| Поддръжка на мултимедийни файлови формати: | Видео: MPEG1, MPEG2, MPEG4, H.264, H.265, RM, RMVB, MOV, MJPEG, VC1, DivX, FLV (Support 1080P, 4K HD Decoding) Аудио: MP3, M4A, (AAC) |
| Монтаж ( опция ): | Монтаж на стена/Стенд |
| Външни размери: | 1770 x 1071 x 109 мм. |
| Нетно тегло: | 56 кг. |
| VESA стандарт: | 800 x 400 |
| Аксесоари в комплектацията: | USB кабел 3M x 1, Дистанционно управление с батерии,HDMI кабел 3M x 1, Захранващ кабел тип EURO x 1, Nano Pen x 1, Ръководство на потребителя x 1; Включен софтуер: Teach Infinity Pro software , IdeaMax UC software, CAST/BROADCAST/DISPLAY MANAGEMENT |
Виж още Специализирани Монитори Newline Interactive Inc.
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
| Екран размер: | 75" (190.5 cm) |
|---|---|
| Тип: | Интерактивен дисплей |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
238.68 €
/466.82 лв
-
528.30 €
/1033.26 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
115.65 €
/226.20 лв
-
236.92 €
/463.38 лв
242.93 € -
1242.17 €
/2429.48 лв
-
98.64 €
/192.92 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
95.60 €
/186.98 лв
-
84.72 €
/165.69 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
300.62 €
/587.96 лв
-
892.77 €
/1746.11 лв
-
164.28 €
/321.29 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
91.12 €
/178.22 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
740.45 €
/1448.20 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
171.78 €
/335.97 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
273.25 €
/534.43 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
138.13 €
/270.16 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
128.92 €
/252.14 лв
-
1242.17 €
/2429.48 лв
-
106.07 €
/207.45 лв
-
299.18 €
/585.14 лв
-
780.22 €
/1525.98 лв
-
166.02 €
/324.71 лв
-
105.23 €
/205.81 лв
-
488.99 €
/956.38 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
71.60 €
/140.05 лв
-
95.45 €
/186.69 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
113.32 €
/221.63 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
269.66 €
/527.41 лв
-
165.99 €
/324.65 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
89.99 €
/176.01 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
108.99 €
/213.17 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
488.99 €
/956.38 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
239.99 € -
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
178.56 €
/349.23 лв
182.94 € -
133.95 €
/261.99 лв
154.85 € -
142.00 €
/277.73 лв
161.58 € -
150.02 €
/293.42 лв
168.31 € -
416.91 €
/815.40 лв
445.47 € -
186.68 €
/365.12 лв
194.39 € -
236.25 €
/462.07 лв
242.93 € -
154.85 €
/302.86 лв
186.68 € -
214.39 €
/419.32 лв
222.90 € -
236.92 €
/463.38 лв
242.93 € -
213.35 €
/417.27 лв
225.57 € -
137.94 €
/269.80 лв
160.24 € -
566.34 €
/1107.66 лв
665.77 € -
849.99 €
/1662.44 лв
925.97 € -
106.56 €
/208.41 лв
111.41 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
649.82 €
/1270.94 лв
663.11 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
357.22 €
/698.66 лв
381.39 € -
106.08 €
/207.47 лв
164.36 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
178.99 €
/350.07 лв
223.45 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
219.99 €
/430.26 лв
239.99 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Публичен дисплей Samsung LH22DBDPLGC, 22"(55.88cm), Full HD, VGA, HDMI255.64 €
/499.99 лв
Публичен дисплей Samsung LH13QBREBGCXEN, 13" (33.02 см) Full HD ADS дисплей, HDMI, USB 2.0281.21 €
/549.99 лв
Интерактивен дисплей Yeastar DS7310, 10.1" (25.65 cm) IPS сензорен панел, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, USB-C328.22 €
/641.94 лв




























































































