Lenovo D27-40
| General | |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 27" |
| Adaptive-Sync Technology | AMD FreeSync |
| Panel Type | VA |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 |
| Pixel Pitch | 0.311 mm |
| Pixel Per Inch | 81 |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Contrast Ratio | 3000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour Gamut | 72% NTSC (CIE 1931) |
| Response Time | 19 ms (On/Off), 4 ms (Level 4), 5 ms (Level 3), 6 ms (Level 2), 7 ms (Level 1) |
| Vertical Refresh Rate | 75 Hz |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Backlight Technology | WLED |
| Features | 8-bit Colour Depth, 3-side NearEdgeless, Natural Low Blue Light technology, brightness calibration |
| Colour | Raven black |
| Dimensions (WxDxH) | 61.41 cm x 20.95 cm x 45.44 cm - with stand |
| Weight | 4.8 kg |
| Connectivity | |
| Interfaces | HDMI 1.4 VGA (HD-15) Audio line-out |
| Mechanical | |
| Display Position Adjustments | Tilt |
| Tilt Angle | -5/+22 |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
Виж още Монитори Lenovo
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Не |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Да |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 27" (68.58 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | VA |
| Време за реакция: | 19 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
269.66 €
/527.42 лв
120.00 € лв -
99.10 €
/193.83 лв
120.00 € лв -
99.10 €
/193.83 лв
120.00 € лв -
573.40 €
/1121.47 лв
120.00 € лв -
166.91 €
/326.45 лв
120.00 € лв -
138.88 €
/271.62 лв
120.00 € лв -
166.29 €
/325.24 лв
120.00 € лв -
83.40 €
/163.12 лв
120.00 € лв -
237.95 €
/465.39 лв
120.00 € лв -
110.93 €
/216.97 лв
120.00 € лв -
115.65 €
/226.20 лв
120.00 € лв -
4337.48 €
/8483.38 лв
120.00 € лв -
127.58 €
/249.53 лв
120.00 € лв -
127.58 €
/249.53 лв
120.00 € лв -
173.69 €
/339.71 лв
120.00 € лв -
118.14 €
/231.06 лв
120.00 € лв -
309.64 €
/605.61 лв
120.00 € лв -
101.45 €
/198.42 лв
120.00 € лв -
75.68 €
/148.01 лв
120.00 € лв -
262.80 €
/513.99 лв
120.00 € лв -
222.68 €
/435.51 лв
120.00 € лв -
824.83 €
/1613.22 лв
120.00 € лв -
120.83 €
/236.32 лв
120.00 € лв -
428.99 €
/839.03 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
310.98 €
/608.22 лв
120.00 € лв -
119.00 €
/232.74 лв
120.00 € лв -
115.71 €
/226.31 лв
120.00 € лв -
381.88 €
/746.90 лв
120.00 € лв -
110.93 €
/216.97 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
189.00 €
/369.65 лв
120.00 € лв -
528.30 €
/1033.26 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
210.87 €
/412.43 лв
120.00 € лв -
84.73 €
/165.72 лв
120.00 € лв -
340.36 €
/665.68 лв
120.00 € лв -
88.28 €
/172.67 лв
120.00 € лв -
155.08 €
/303.32 лв
120.00 € лв
-
76.03 €
/148.69 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
428.99 €
/839.03 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
154.25 €
/301.69 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
451.99 €
/884.02 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
281.21 €
/549.99 лв
120.00 € лв -
460.16 €
/899.99 лв
120.00 € лв -
2198.55 €
/4299.99 лв
120.00 € лв -
138.04 €
/269.99 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
772.37 €
/1510.62 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
1299.99 €
/2542.56 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв
-
1230.61 €
/2406.86 лв
120.00 € лв -
237.69 €
/464.87 лв
120.00 € лв -
416.91 €
/815.40 лв
120.00 € лв -
141.64 €
/277.03 лв
120.00 € лв -
136.52 €
/267.00 лв
120.00 € лв -
100.44 €
/196.45 лв
120.00 € лв -
387.06 €
/757.02 лв
120.00 € лв -
283.48 €
/554.43 лв
120.00 € лв -
226.91 €
/443.80 лв
120.00 € лв -
347.25 €
/679.16 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.03 лв
120.00 € лв -
214.39 €
/419.32 лв
120.00 € лв -
171.73 €
/335.88 лв
120.00 € лв -
980.66 €
/1918.00 лв
120.00 € лв -
337.14 €
/659.38 лв
120.00 € лв -
782.58 €
/1530.60 лв
120.00 € лв -
310.78 €
/607.84 лв
120.00 € лв -
174.90 €
/342.07 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
428.33 €
/837.73 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
166.29 €
/325.24 лв
120.00 € лв
Монитор BenQ BL2490 (9H.LM5LB.QBE), 23.8" (60.45cm) IPS панел, 100Hz, Full HD, 5ms, 250cd/m2, DisplayPort, HDMI101.24 €
/198.01 лв
Монитор BenQ GW2491 (9H.LNELJ.LBE), 23.8" (60.45cm) IPS панел, 100Hz, Full HD, 5ms, 250cd/m2, DisplayPort, HDMI100.98 €
/197.49 лв
Монитор AOC 24B3HA2, 23.8" (60.45cm) IPS панел, 100Hz, Full HD, 4ms, 250cd/m2, HDMI, VGA100.95 €
/197.44 лв































































































