.png)
| Specification | |
|---|---|
| General | |
| Screen Size Class | 32" |
| Viewable Screen Size | 31.5" |
| Screen Mode | 4K UHD |
| Panel Technology | IPS Black Technology |
| Mount Type | Panel Mount |
| Glass Hardness | 3H (Anti-glare + Hard Coating) |
| Adjustable Stand | Yes (Tilt, Swivel, Pivot, Height) |
| Stand Included | Yes |
| Display | |
| Resolution | 3840 × 2160 |
| Pixel Pitch | 0.18159 × 0.18159 mm |
| PPI | 140 |
| Brightness | 450 cd/m² (typical), 600 cd/m² (peak) |
| Native Contrast Ratio | 3000:1 |
| Response Time | 5ms GTG (Fast), 8ms GTG |
| Viewing Angle | 178° (H) / 178° (V) |
| Refresh Rate (Max) | 120Hz |
| Color Supported | 1.07 Billion Colors |
| Color Gamut | DCI-P3 99% (CIE1976), Display P3 99%, sRGB 100%, BT.709 100% |
| HDR Support | VESA DisplayHDR 600 |
| Delta E | <1.5 (Average) |
| Ergonomics | |
| Tilt | -5° to +21° |
| Swivel | -30° to +30° |
| Pivot | -90° to +90° |
| Height Adjustment | 5.91" |
| VESA Mount | 100 × 100 mm |
| Connectivity | |
| DisplayPort | 1 × DP 1.4 In (with DSC), 1 × DP 1.4 Out |
| HDMI | 1 × HDMI 2.1 (3840×2160 @ 120Hz, VRR) |
| Thunderbolt 4 | 1 × Upstream (140W PD), 1 × Downstream (15W Daisy Chain) |
| USB-C (PD) | Up to 140W EPR |
| USB-A Ports | 4 × USB 10Gbps + 1 Quick Access USB-A (BC 1.2) |
| USB-C Ports | 2 × USB-C 10Gbps (Downstream), 1 USB-C Upstream |
| Ethernet | 1 × RJ45 (2.5GbE) |
| Audio Out | 1 × 3.5mm Analog Line Out |
| Soundbar Compatible | Optional Soundbar (sold separately) |
| Power | |
| Input Voltage Range | 100V – 240V AC |
| Operating Power | 30.50 W |
| Max Power Consumption | 335 W |
| Standby / Off Mode | 0.5 W / 0.3 W |
| Voltage Current | 4.20 Ah |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Environmental | |
| Operating Temp | 0°C to 40°C (32°F to 104°F) |
| Non-operating Temp | -20°C to 60°C (-4°F to 140°F) |
| Humidity (Op./Non-op.) | 10–80% / 5–90% (Non-condensing) |
| Altitude (Op./Non-op.) | 16,400 ft / 40,000 ft |
| Dimensions & Weight | |
| Without Stand (WxHxD) | 28.08 × 16.16 × 2.26 in |
| With Stand (WxHxD) | 28.08 × 24.37 × 8.46 in |
| Weight (Without Stand) | 14.37 lb |
| Weight (With Stand) | 20.59 lb |
| Certifications | |
| Energy Star | ENERGY STAR 8.0 |
| TCO Certified | Yes (TCO Certified Edge) |
| RoHS / ErP / Other | RoHS, ErP Lot 5, Environmentally Friendly |
Виж още Монитори Dell
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Да |
| USB Type-А: | Да |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 31.5" (80.01 cm) |
| Разделителна способност (max): | 3840 x 2160 |
| Честота на опресняване: | 120 Hz |
| Време за реакция: | 5 ms |
| Яркост: | 450 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Сив |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
99.07 €
/193.76 лв
-
93.26 €
/182.41 лв
-
1373.07 €
/2685.50 лв
-
84.94 €
/166.13 лв
-
132.57 €
/259.28 лв
-
173.69 €
/339.71 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
195.92 €
/383.18 лв
-
193.92 €
/379.27 лв
-
113.24 €
/221.47 лв
-
272.37 €
/532.70 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
311.88 €
/609.97 лв
-
160.78 €
/314.45 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
138.94 €
/271.74 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
118.14 €
/231.06 лв
-
115.98 €
/226.84 лв
-
448.05 €
/876.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
-
95.47 €
/186.73 лв
-
213.09 €
/416.77 лв
-
91.26 €
/178.49 лв
-
267.69 €
/523.55 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
91.49 €
/178.95 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
95.60 €
/186.98 лв
-
112.10 €
/219.25 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
287.74 €
/562.77 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
113.24 €
/221.47 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
193.92 €
/379.27 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
286.53 €
/560.41 лв
293.54 € -
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
133.95 €
/261.99 лв
154.85 € -
150.02 €
/293.42 лв
168.31 € -
96.99 €
/189.70 лв
109.99 € -
149.92 €
/293.22 лв
154.85 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
236.25 €
/462.07 лв
242.93 € -
177.70 €
/347.55 лв
181.65 € -
142.00 €
/277.73 лв
161.58 € -
188.42 €
/368.53 лв
194.39 € -
123.45 €
/241.45 лв
129.46 € -
154.85 €
/302.86 лв
186.68 € -
318.37 €
/622.68 лв
326.11 € -
162.44 €
/317.70 лв
168.31 € -
137.94 €
/269.80 лв
160.24 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
111.92 €
/218.90 лв
164.36 € -
648.44 €
/1268.24 лв
663.11 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
201.10 €
/393.31 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
180.63 €
/353.28 лв
186.68 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
306.49 €
/599.44 лв
321.53 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор Dell UltraSharp U3425WE, 34.14" (86.71cm) IPS панел, 120Hz, WQHD, 5ms, 300cd/m2, DisplayPort, HDMI886.87 €
/1734.56 лв
Монитор Samsung Odyssey OLED G8 G85SD LS-34DG850SU (2024), 34" (86.36 cm) OLED панел, 175Hz, UWQHD, 0.03ms (GtG), 1 000 000:1, HDR10+, 250cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB, Wi-Fi, Bluetooth880.26 €
/1721.64 лв
Монитор MSI MAG 272UP (9S6-3CD79A-024), 26.5" (67.31 cm), QD-OLED панел, 240Hz, 4K/UHD, 0.03ms, 1 500 000:1, 250cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB-C891.57 €
/1743.76 лв












































































































