ASUS VT168HR Touch Monitor
- 15.6” 10-point touch capacity, suitable for any application that involves virtual keyboard or multi-touch
- -5 ° ~30 ° tilt angle, flexible enough for scenarios as a extend monitor or POS machine
- Slim Elegant Design with VESA mount (75mm x 75mm)
- Windows 10 compliance test passed device
- ASUS Eye Care monitors feature TÜV Rheinland-certified Flicker-free and Low Blue Light technologies to ensure a comfortable viewing experience.

It's time to say goodbye to those tired, strained eyes. VT168HR features TUV Rheinland-certified ASUS Flicker-Free technology to reduce flicker for a comfortable viewing experience. This technology helps minimize instances of eyestrain and other damaging ailments, especially when you spend long, countless hours in front of a display watching favorite videos.

| Display | |
| Panel Size (inch): | 15.6 |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Display Viewing Area (H x V): | 344.23 x 193.54 mm |
| Display Surface: | Non-Glare |
| Backlight Type: | LED |
| Panel Type: | TN |
| Viewing Angle (CR≧10, H/V): | 90°/ 60° |
| Pixel Pitch: | 0.252mm |
| Resolution: | 1366x768 (WXGA) |
| Brightness (Typ.): | 220cd/m2 |
| Contrast Ratio (Typ.): | 400:1 |
| ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR): | 100000000:1 |
| Display Colors: | 262K |
| Response Time: | 5ms(GTG) |
| Refresh Rate (Max): | 60Hz |
| Touch: | Yes (PCAP Touch) |
| Flicker-free: | Yes |
| Video Feature | |
| Trace Free Technology: | Yes |
| SPLENDID Technology: | Yes |
| Color Temp. Selection: | (4 modes) |
| QuickFit: | Yes |
| HDCP: | Yes, 1.4 |
| Low Blue Light: | Yes |
| I/O Ports | |
| HDMI(v1.4): | 1 |
| VGA: | 1 |
| Mechanical Design | |
| Tilt: | Yes (+30° ~ -5°) |
| Height Adjustment: | No |
| VESA Wall Mounting: | 75x75mm |
Виж още Монитори Asus
Виж всички Монитори в категорията
| HDMI: | Да |
|---|---|
| VGA (D-Sub): | Да |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1360 x 768 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | TN |
| Честота на опресняване: | 60 Hz |
| Време за реакция: | 5 ms |
| Яркост: | 400 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Да |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
75.82 €
/148.28 лв
-
101.07 €
/197.67 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
-
93.26 €
/182.41 лв
-
1392.00 €
/2722.52 лв
-
89.43 €
/174.92 лв
-
134.92 €
/263.88 лв
-
173.69 €
/339.71 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
195.92 €
/383.18 лв
-
204.92 €
/400.79 лв
-
121.33 €
/237.31 лв
-
279.02 €
/545.72 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
319.48 €
/624.85 лв
-
168.00 €
/328.58 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
144.59 €
/282.80 лв
-
79.08 €
/154.67 лв
-
118.14 €
/231.06 лв
-
115.98 €
/226.84 лв
-
457.31 €
/894.42 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
-
101.07 €
/197.67 лв
-
213.09 €
/416.77 лв
-
91.26 €
/178.49 лв
-
274.50 €
/536.87 лв
-
216.11 €
/422.68 лв
-
94.56 €
/184.95 лв
-
122.29 €
/239.17 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
95.60 €
/186.98 лв
-
112.10 €
/219.25 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
289.41 €
/566.04 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
235.97 €
/461.52 лв
-
133.95 €
/261.99 лв
154.85 € -
237.80 €
/465.11 лв
247.75 € -
150.02 €
/293.42 лв
168.31 € -
236.25 €
/462.07 лв
242.93 € -
416.91 €
/815.40 лв
445.47 € -
142.00 €
/277.73 лв
161.58 € -
177.70 €
/347.55 лв
181.65 € -
115.95 €
/226.79 лв
129.46 € -
186.68 €
/365.12 лв
194.39 € -
154.85 €
/302.86 лв
186.68 € -
214.39 €
/419.32 лв
222.90 € -
160.24 €
/313.39 лв
168.31 € -
137.94 €
/269.80 лв
160.24 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
111.92 €
/218.90 лв
164.36 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
649.82 €
/1270.94 лв
663.11 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.30 €
/659.71 лв
357.03 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор DeTech, 21.5" (54.61cm) панел, 75Hz, Full HD, 250 cd/m2, HDMI, VGA72.49 €
/141.77 лв
Монитор ViewSonic VA220-H, 22" (55.88 cm) VA панел, 100Hz, Full HD, 1ms, 50 000 000:, 250 cd/m2, HDMI, VGA75.82 €
/148.28 лв
Монитор Acer SA242YH1bi (UM.QS2EE.109), 23.8" (60.45 cm), VA панел, 100Hz, Full HD, 4ms, 250cd/m2, HDMI, VGA76.03 €
/148.71 лв






VT168HR





























































































