Lenovo L22-4e

1. Power connector | 3. VGA |
2. HDMI® 1.4 |
Tech specs
| PERFORMANCE | |
| Display Size | 21.5" |
| View Area | 476.1x267.8 mm |
| Panel | In-Plane Switching |
| Backlight | WLED |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 1920x1080 |
| Pixel Pitch | 0.2479x0.2479 mm |
| Dot / Pixel Per Inch | 102 dpi |
| View Angle (H / V) | 178° / 178° |
| Response Time | 4ms GtG (Extreme mode) / 6ms GtG (Typical mode) |
| Color Support | 16.7 Million |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1300:1 |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Screen Surface Treatment | Anti-glare |
| Curvature | None |
| Camera | None |
| Microphone | None |
| Speakers | None |
| Power Consumption (Typical / Maximum) | 10.5W / 20W |
| Power Adapter | Integrated |
| Touchscreen | None |
| Smart System | None |
| DESIGN | |
| Stand | Tilt |
| Case Color | Raven Black |
| Side Bezel Width | 2.0 mm |
| Mounting | Supports VESA mount 100 x 100 mm |
| ThinkCentre M Series Support | None |
| Pen | None |
| Dimensions (WxDxH) |
|
| Packaging Dimensions (WxDxH) | 563.0 x 119.0 x 350.0 mm (22.17 x 4.69 x 13.78 inches) |
| Weight |
|
| Packaging Weight | 4.1 kg (9.0 lbs) |
| CONNECTIVITY | |
| USB Port | None |
| Video Connector | 1x HDMI® 1.4, 1x VGA |
| Network Connectivity | None |
| CERTIFICATIONS | |
| Environmental Certification | RoHS, EU Energy Efficiency Level (Level-C), Volatile Organic Compound Certification |
| Ergonomic Certification | None |
| Sync Technology | None |
| SOFTWARE | |
| Operating System | Support Windows® 10, Windows 11 |
Виж още Монитори Lenovo
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Не |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Да |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 21.5" (54.61 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 100 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
188.42 €
/368.52 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
100.44 €
/196.45 лв
120.00 € лв -
476.61 €
/932.17 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
148.71 €
/290.86 лв
120.00 € лв -
322.65 €
/631.04 лв
120.00 € лв -
100.79 €
/197.13 лв
120.00 € лв -
100.85 €
/197.25 лв
120.00 € лв -
86.40 €
/168.98 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
370.76 €
/725.15 лв
120.00 € лв -
971.44 €
/1899.97 лв
120.00 € лв -
80.46 €
/157.36 лв
120.00 € лв -
177.46 €
/347.09 лв
120.00 € лв -
180.73 €
/353.47 лв
120.00 € лв -
775.11 €
/1515.98 лв
120.00 € лв -
114.84 €
/224.61 лв
120.00 € лв -
114.84 €
/224.61 лв
120.00 € лв -
91.02 €
/178.02 лв
120.00 € лв -
76.03 €
/148.71 лв
120.00 € лв -
82.86 €
/162.05 лв
120.00 € лв -
76.03 €
/148.71 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
146.55 €
/286.62 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
1774.63 €
/3470.88 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
99.25 €
/194.11 лв
120.00 € лв -
529.20 €
/1035.03 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
91.67 €
/179.30 лв
120.00 € лв -
1937.27 €
/3788.97 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
201.10 €
/393.31 лв
120.00 € лв
-
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
248.91 €
/486.83 лв
120.00 € лв -
658.98 €
/1288.85 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
86.40 €
/168.98 лв
120.00 € лв -
93.20 €
/182.28 лв
120.00 € лв -
358.98 €
/702.10 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
82.86 €
/162.05 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
201.15 €
/393.41 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
100.79 €
/197.13 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.04 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
270.47 €
/528.99 лв
120.00 € лв -
138.04 €
/269.99 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
1299.99 €
/2542.56 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв
-
817.26 €
/1598.42 лв
120.00 € лв -
1466.14 €
/2867.51 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.03 лв
120.00 € лв -
166.74 €
/326.12 лв
120.00 € лв -
171.73 €
/335.88 лв
120.00 € лв -
278.23 €
/544.17 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв -
115.20 €
/225.32 лв
120.00 € лв -
225.57 €
/441.19 лв
120.00 € лв -
168.31 €
/329.19 лв
120.00 € лв -
163.92 €
/320.59 лв
120.00 € лв -
106.60 €
/208.49 лв
120.00 € лв -
476.61 €
/932.17 лв
120.00 € лв -
156.29 €
/305.68 лв
120.00 € лв -
557.99 €
/1091.33 лв
120.00 € лв -
132.78 €
/259.70 лв
120.00 € лв
Монитор KOORUI E2412F, 24" (60.96 cm), VA панел, 100Hz, FHD, 5ms, 3000:1, 250cd/m2, HDMI, VGA80.57 €
/157.57 лв
Монитор MSI Pro MP2412 (9S6-3BA9CH-042), 23.8" (60.45cm) VA панел, 100Hz, Full HD, 1ms, 300cd/m2, DisplayPort, HDMI80.97 €
/158.36 лв
Монитор AOC 24B31H, 23.8" (60.45 cm) IPS панел, 120Hz, Full HD, 1ms, 300cd/m2, HDMI, VGA80.46 €
/157.36 лв






























































































