Experience the gaming case 700B from LC-Power! Hexagon offers you a lot of features and a great variety of system configurations for ATX, Micro ATX and Mini ITX systems!
Specifications
| Case type | Midi-Tower |
| Motherboard | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Drive bays 8,89cm/3,5" external | - |
| Drive bays 13,34cm/5,25" external | - |
| HDD 8,89cm/3,5" internal | 2 |
| HDD/SSD 6,35cm/2,5" internal | 4 |
| PCI slots | 7 (1x screwable) |
| Case fans | Included in delivery: 0 Mounting options: 7 Front: 2x 120 mm Top: 2x 120 mm Inside: 2x 120 mm Back: 1x 120 mm |
| Audio port | HD Audio |
| USB 3.0 port | 2 |
| USB 2.0 port | 1 |
| Case material | metal tempered glass plastic |
| Case dimensions h x w x d | 446 x 195 x 424 mm |
| Cage dimensions h x w x d | 395 x 181 x 380 mm |
| Retail dimensions h x w x d | 498 x 232 x 495 mm |
| Graphic cards up to | 370 mm length |
| CPU cooler up to | 155 mm total height |
| Mark of conformity | CE |
| Case colour | black |
| Front panel colour | black |
| Power supply integrated | - |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии LC Power
Виж всички Компютърни кутии в категорията
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Да |
| Цвят: | Черен |
| E-ATX: | Не |
| ATX: | Да |
| Micro-ATX: | Да |
| Mini-ITX: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
10.26 €
/20.08 лв
-
5.92 €
/11.58 лв
-
89.35 €
/174.75 лв
-
45.07 €
/88.15 лв
-
13.23 €
/25.87 лв
-
118.44 €
/231.66 лв
-
73.30 €
/143.37 лв
-
16.56 €
/32.38 лв
-
43.66 €
/85.39 лв
-
21.79 €
/42.62 лв
-
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
12.50 €
/24.44 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
32.76 €
/64.07 лв
-
222.08 €
/434.36 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
19.81 €
/38.74 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
19.72 €
/38.58 лв
-
12.50 €
/24.44 лв
-
12.36 €
/24.16 лв
-
22.22 €
/43.45 лв
-
8.50 €
/16.62 лв
-
34.91 €
/68.27 лв
-
6.95 €
/13.59 лв
-
49.52 €
/96.86 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
15.84 €
/30.99 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
11.10 €
/21.71 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
31.26 €
/61.14 лв
-
6.17 €
/12.07 лв
-
51.06 €
/99.87 лв
-
107.71 €
/210.67 лв
-
16.56 €
/32.38 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
52.30 €
/102.30 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
25.83 €
/50.52 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
68.99 €
/134.93 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
84.98 €
/166.21 лв
-
105.99 €
/207.30 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
59.99 €
/117.33 лв
-
35.39 €
/69.22 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
215.70 €
/421.87 лв
-
339.99 €
/664.96 лв
-
124.98 €
/244.44 лв
-
90.49 €
/176.99 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
116.56 €
/227.97 лв
-
Кутия Thermaltake CTE E660 MX, EATX/ATX/mATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, с прозорец, черна, без захранване
139.99 €
/273.80 лв
-
179.99 €
/352.03 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
55.99 € -
58.99 €
/115.37 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
97.14 €
/189.99 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
99.10 €
/193.83 лв
102.11 € -
100.60 €
/196.76 лв
103.10 € -
109.85 €
/214.85 лв
112.60 € -
35.53 €
/69.48 лв
39.41 € -
107.99 €
/211.22 лв
139.00 € -
10.26 €
/20.08 лв
11.20 € -
42.60 €
/83.32 лв
43.33 € -
26.47 €
/51.78 лв
28.00 € -
44.99 €
/87.99 лв
55.99 € -
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
34.72 €
/67.91 лв
36.19 € -
28.09 €
/54.95 лв
30.67 € -
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
27.97 €
/54.70 лв
29.77 € -
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 €
Кутия 1stPlayer RT7 Black, ATX/mATX/Mini-ITX, LED дисплей, 1x USB 3.1 Type-C, 3x 120mm вентилатора, с прозорец, черна, без захранване70.24 €
/137.37 лв
Кутия Montech King 65 Pro, ATX/microATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, 2x 140mm ARGB вентилатора, 1x 120mm ARGB вентилатор, с прозорец, черна, без захранване69.88 €
/136.67 лв
Кутия Gigabyte C201 PANORAMIC, microATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, 3x 120mm вентилатора A-RGB, с прозорец, черна, без захранване70.60 €
/138.07 лв























































































