CH370 WH
The DeepCool CH370 WH is a sleek and minimalistic Micro ATX case with extensive cooling capacity support for a 360mm radiator and up to 8x 120mm fans for a compact powerhouse.

Extra Side Ventilation
The steel side panel features ventilation for airflow when utilizing PSU shroud fans.

Retractable Headset Holder
A convenient headset holder can be pulled out from the front panel to help you organize.

Technical Spec
| Product Dimensions | 413×215×431mm(L×W×H) |
| Net Weight | 5.3Kg |
| Materials | ABS+SPCC+Tempered Glass |
| Motherboard Support | Mini-ITX / Micro-ATX |
| Front I/O Ports | USB3.0×2、Audio×1 |
| 3.5" Drive Bays | 2 |
| 2.5" Drive Bays | 2+1 |
| Expansion Slots | 4 Slots |
| Pre-Installed Fans | Rear: 1×120mm |
| Fan Support | Front: 3×120 / 2×140mm Top: 2×120 / 2×140mm Rear: 1×120mm PSU Shrouded: 2×120mm |
| Radiator Support | Front: 120/140/240/280/360mm Top: 120/140/240mm Rear: 120mm |
| CPU Cooler Height Limit | 165mm |
| GPU Length Limit | 320mm |
| Power Supply Type | ATX PS2 (maximum length: 160mm) |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии DeepCool
Виж всички Компютърни кутии в категорията
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Да |
| Цвят: | Бял |
| E-ATX: | Не |
| ATX: | Не |
| Micro-ATX: | Да |
| Mini-ITX: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
24.80 €
/48.51 лв
120.00 € лв -
25.06 €
/49.01 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
35.07 €
/68.59 лв
120.00 € лв -
79.26 €
/155.01 лв
120.00 € лв -
104.28 €
/203.96 лв
120.00 € лв -
31.01 €
/60.64 лв
120.00 € лв -
42.30 €
/82.73 лв
120.00 € лв -
104.28 €
/203.96 лв
120.00 € лв -
167.19 €
/327.00 лв
120.00 € лв -
16.42 €
/32.11 лв
120.00 € лв -
33.81 €
/66.14 лв
120.00 € лв -
33.47 €
/65.47 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
91.46 €
/178.89 лв
120.00 € лв -
112.99 €
/220.99 лв
120.00 € лв -
39.57 €
/77.38 лв
120.00 € лв -
20.85 €
/40.78 лв
120.00 € лв -
23.00 €
/44.99 лв
120.00 € лв -
29.75 €
/58.18 лв
120.00 € лв -
6.92 €
/13.53 лв
120.00 € лв -
46.56 €
/91.06 лв
120.00 € лв -
28.00 €
/54.76 лв
120.00 € лв -
18.15 €
/35.50 лв
120.00 € лв -
7.20 €
/14.09 лв
120.00 € лв -
6.12 €
/11.96 лв
120.00 € лв -
30.33 €
/59.33 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
7.36 €
/14.40 лв
120.00 € лв -
119.04 €
/232.83 лв
120.00 € лв -
18.15 €
/35.50 лв
120.00 € лв -
70.47 €
/137.83 лв
120.00 € лв -
8.63 €
/16.88 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
112.99 €
/220.99 лв
120.00 € лв -
89.01 €
/174.09 лв
120.00 € лв -
24.80 €
/48.51 лв
120.00 € лв -
46.54 €
/91.02 лв
120.00 € лв
-
6.00 €
/11.73 лв
120.00 € лв -
18.15 €
/35.50 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
112.99 €
/220.99 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
25.99 €
/50.83 лв
120.00 € лв -
105.99 €
/207.30 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
28.80 €
/56.33 лв
120.00 € лв -
52.99 €
/103.64 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
90.49 €
/176.99 лв
120.00 € лв -
164.99 €
/322.69 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
79.99 €
/156.45 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
84.98 €
/166.21 лв
120.00 € лв -
25.03 €
/48.95 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
61.99 €
/121.24 лв
120.00 € лв -
124.98 €
/244.44 лв
120.00 € лв -
46.01 €
/89.99 лв
120.00 € лв -
107.37 €
/209.99 лв
120.00 € лв -
71.06 €
/138.99 лв
120.00 € лв -
97.14 €
/189.99 лв
120.00 € лв -
79.99 €
/156.45 лв
120.00 € лв -
184.99 €
/361.81 лв
120.00 € лв -
117.59 €
/229.99 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
83.99 €
/164.27 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв
-
361.33 €
/706.70 лв
120.00 € лв -
43.64 €
/85.35 лв
120.00 € лв -
11.62 €
/22.73 лв
120.00 € лв -
56.34 €
/110.20 лв
120.00 € лв -
83.99 €
/164.27 лв
120.00 € лв -
27.98 €
/54.72 лв
120.00 € лв -
10.58 €
/20.69 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
112.99 €
/220.99 лв
120.00 € лв
Кутия Geometric Future Model 6 Cezanne, EATX/ATX/mATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, с прозорец, черна, без захранване58.24 €
/113.91 лв
Кутия Geometric Future Model 4 Lancelot, EATX/ATX/mATX/Mini-ITX, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, с прозорец, бяла, без захранване58.24 €
/113.91 лв
Кутия Zalman P10 NAMU Black, mATX/Mini-ITX, 1x USB 3.1 Type-C, 3x 120mm вентилатора, с прозорец, черна, без захранване58.48 €
/114.38 лв


























































































