Забележка: Това описание е преведено автоматично на български език.
Lian Li Lancool 216 RGB
LANCOOL 216
- Mid-tower шаси с възможност за конфигуриране за въздушно и водно охлаждане
- Оптимизирани за въздушния поток предни, горни и странични мрежести панели на капака на захранващия блок
- Оборудван с 2 x предни 160 PWM вентилатора (ARGB или не-RGB) и 1 x заден 140mm PWM вентилатор
- Поддържа 360 радиатора в горната част, отпред и максимум 10 вентилатора
- Включва задна скоба за PCIe вентилатор
- Предни входове/изходи, които могат да бъдат преместени в долната част
- Разширено решение за управление на кабелите

ВЪЗДУШНО ОХЛАЖДАНЕ
Поставена по-високо, дънната платка оставя място над кожуха на захранващия блок за по-широки вентилатори.

ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ
Поставена по-ниско, дънната платка оставя 63 мм дебела празнина в горната част за инсталиране на комбинации от радиатори и вентилатори, идеални за AIO или персонализирано водно охлаждане.

| Вид кутия | Средна кула |
| Захранващ блок | Без захранващ блок |
| Формат дънна платка | ATX Micro ATX Разширен ATX Mini ITX |
| Вентилатори | Гор.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm Пр.Панел: 3 x 120 / 2 x 140/160 mm Зад.Панел: 1 x 120 / 140 мм Дол.Панел: 2 x 120 / 140 мм |
| Включени вентилатори | Пр. Панел: 2 x 160 мм PMW ARGB Зад.Панел: 1 x 140 mm PMW |
| Съвместимост на Радиатори | Пр.Панел: 240/280/360mm Гор.Панел: 240/280/360mm Дол.Панел: 240 мм |
| Височина CPU Охладител | до 180,5 мм |
| Дължина GPU | до 392 мм |
| Дължина на PSU | до 220 мм |
| Размери (мм) | 480,9 x 235 x 491,7 мм |
| Гнезда | 2 x 2,5'', 2 x 3,5'', 4 x 2,5'' |
| Разширителни слотове | 7 |
| Портове | 2 x USB 3.0 1 x HD аудио 1 x USB-C |
| Тегло (кг) | 11.2 |
| Цвят | Черен |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии Lian Li
Виж всички Компютърни кутии в категорията
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Да |
| Цвят: | Черен |
| E-ATX: | Да |
| ATX: | Да |
| Micro-ATX: | Да |
| Mini-ITX: | Да |
- 5
2 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
72.86 €
/142.50 лв
-
16.51 €
/32.30 лв
-
25.83 €
/50.52 лв
-
47.65 €
/93.19 лв
-
36.79 €
/71.95 лв
49.70 € -
16.51 €
/32.30 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
47.29 €
/92.48 лв
-
13.14 €
/25.69 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
68.99 €
/134.93 лв
-
136.25 €
/266.48 лв
-
34.83 €
/68.12 лв
-
6.95 €
/13.58 лв
-
56.91 €
/111.31 лв
-
107.15 €
/209.58 лв
-
42.11 €
/82.36 лв
-
24.87 €
/48.64 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
8.35 €
/16.32 лв
-
24.95 €
/48.80 лв
-
6.15 €
/12.04 лв
-
17.56 €
/34.34 лв
-
31.19 €
/61.00 лв
-
31.19 €
/61.00 лв
-
8.69 €
/16.99 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
53.91 €
/105.44 лв
-
91.62 €
/179.18 лв
-
6.95 €
/13.58 лв
-
16.51 €
/32.30 лв
-
6.15 €
/12.04 лв
-
5.91 €
/11.57 лв
-
8.50 €
/16.62 лв
-
5.88 €
/11.50 лв
-
31.19 €
/61.00 лв
-
15.84 €
/30.99 лв
-
6.15 €
/12.04 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
25.83 €
/50.52 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
68.99 €
/134.93 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
105.99 €
/207.30 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
35.39 €
/69.22 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
84.98 €
/166.21 лв
-
116.56 €
/227.97 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
90.49 €
/176.99 лв
-
124.98 €
/244.44 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
215.70 €
/421.87 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
-
46.01 €
/89.99 лв
-
61.99 €
/121.24 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
71.06 €
/138.99 лв
-
97.14 €
/189.99 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
117.59 €
/229.99 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
68.51 €
/133.99 лв
-
100.60 €
/196.76 лв
103.10 € -
109.85 €
/214.85 лв
112.60 € -
35.33 €
/69.10 лв
39.41 € -
107.99 €
/211.22 лв
139.00 € -
43.64 €
/85.35 лв
48.71 € -
42.58 €
/83.29 лв
43.33 € -
52.15 €
/101.99 лв
58.79 € -
36.79 €
/71.95 лв
49.70 € -
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
34.72 €
/67.91 лв
36.19 € -
28.08 €
/54.93 лв
30.67 € -
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 €
Кутия Asus A31 Plus, ATX/microATX/Mini-ITX, 1x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, 2x USB 3.2 Gen1 Type-A, 4x 120mm ARGB вентилатора, с прозорец, бяла, без захранване99.13 €
/193.88 лв
Кутия Fortron CUT593, ATX/mATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, 4x ARGB вентилатора, с прозорец, черна, без захранване99.21 €
/194.04 лв
Кутия Corsair 3200D RS ARGB, ATX/microATX/Mini-ITX, 1x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, 3x 120mm вентилаторa, с прозорец, черна, без захранване98.51 €
/192.66 лв



























































































