Lian Li Lancool 207
![]() | Space-saving innovative layout The LANCOOL 207’s unique offset motherboard tray provides a space-efficient solution while improving compatibility and airflow. |
Easy access front-mounted PSU
The PSU is strategically placed at the front, with connector ports facing outward for convenient cable connection. Additionally, a PSU power adaptor extension cable is provided for rear power access.

Specifications
| DIMENSION | (D) 455.6mm x (W) 219mm x (H) 456mm |
|---|---|
| MATERIAL | Steel 4.0mm Tempered Glass |
| MOTHERBOARD SUPPORT | Standard ATX ( Width Max 244mm ) /Micro-ATX/Mini-ITX |
| PSU SUPPORT | ATX (Under 160mm) |
| INCLUDED FAN | Front: 2 x 140mm ARGB fan (450~1900 RPM / DC 12V, 0.4A / LED 5V, 0.7A / 109.3 CMF / 3.3 mm-H2O / 34.86 dB-A) Above PSU Shroud : 2 x 120mm PWM fan (500~1950 RPM / DC 12V, 0.28A / 71.1 CMF / 1.99 mm-H2O / 30.81 dB-A) |
| FAN SUPPORT | Front: 140mm x 2 Top: 120mm x 3 or 140mm x 2 Above PSU Shroud: 120mm x 2 Rear: 120mm x 1 |
| RADIATOR SUPPORT | Top: 360/280/240mm |
| DRIVE SUPPORT | 2 × 3.5″ HDD or 2.5″ SSD |
| GPU LENGTH CLEARANCE | 375mm (Max.) |
| CPU HEIGHT CLEARANCE | 180mm (Max.) |
| EXPANSION SLOTS | 7 |
| I/O PORTS | USB 3.0 × 2 USB 3.1 TYPE-C × 1 Audio × 1 Power Button × 1 |
| DUST FILTER | 1 x Bottom |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии Lian Li
Виж всички Компютърни кутии в категорията
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Да |
| Цвят: | Бял |
| E-ATX: | Не |
| ATX: | Да |
| Micro-ATX: | Да |
| Mini-ITX: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
62.76 €
/122.74 лв
-
8.35 €
/16.32 лв
-
23.54 €
/46.04 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
Кутия Kolink KLA-003, ATX/Micro ATX/Mini-ITX, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0,80mm fan, черна, без захранване
24.99 €
/48.88 лв
-
49.57 €
/96.95 лв
-
16.48 €
/32.23 лв
-
6.14 €
/12.01 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
6.14 €
/12.01 лв
-
175.31 €
/342.87 лв
-
118.41 €
/231.59 лв
-
108.45 €
/212.11 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
15.84 €
/30.99 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
5.90 €
/11.55 лв
-
5.88 €
/11.50 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
45.07 €
/88.15 лв
-
19.71 €
/38.56 лв
-
45.94 €
/89.85 лв
-
6.96 €
/13.62 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
15.84 €
/30.99 лв
-
61.99 €
/121.24 лв
-
23.25 €
/45.48 лв
-
29.31 €
/57.32 лв
-
19.76 €
/38.64 лв
-
26.32 €
/51.48 лв
-
26.32 €
/51.48 лв
-
26.32 €
/51.48 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
Кутия Kolink KLA-003, ATX/Micro ATX/Mini-ITX, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0,80mm fan, черна, без захранване
24.99 €
/48.88 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
88.99 €
/174.05 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
105.99 €
/207.30 лв
-
84.98 €
/166.21 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
120.13 €
/234.95 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
61.99 €
/121.24 лв
-
339.99 €
/664.96 лв
-
90.49 €
/176.99 лв
-
124.98 €
/244.44 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
17.66 €
/34.53 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
48.44 €
/94.73 лв
-
42.18 €
/82.50 лв
-
38.49 €
/75.27 лв
-
59.49 €
/116.34 лв
-
44.39 €
/86.83 лв
-
36.98 €
/72.32 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
-
115.28 €
/225.47 лв
-
46.01 €
/89.99 лв
-
108.99 €
/213.17 лв
114.73 € -
112.06 €
/219.17 лв
116.50 € -
40.98 €
/80.15 лв
49.53 € -
79.99 €
/156.45 лв
82.29 € -
89.62 €
/175.29 лв
92.14 € -
86.10 €
/168.40 лв
88.07 € -
107.99 €
/211.22 лв
139.00 € -
42.51 €
/83.13 лв
43.33 € -
10.23 €
/20.02 лв
11.20 € -
175.67 €
/343.58 лв
181.93 € -
46.82 €
/91.58 лв
49.58 € -
46.58 €
/91.11 лв
49.56 € -
44.99 €
/87.99 лв
55.99 € -
26.35 €
/51.54 лв
28.00 € -
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
34.72 €
/67.91 лв
36.19 € -
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 €
Кутия MSI MAG PANO 130R PZ, ATX/microATX/Mini-ITX, 1x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, 4x 120mm ARGB вентилаторa, с прозорец, черна, без захранване84.04 €
/164.36 лв
Кутия Zalman P30 AIR, microATX/Mini-ITX, 1x USB Type-C, 1x USB 3.0, 3x 120mm ARGB вентилатора, с прозорец, бяла, без захранване83.92 €
/164.14 лв
Кутия Chieftec Mesh Chassis CS-12B-300, mATX/Mini ITX, 2x USB 3.0, черна, със захранване 300W83.90 €
/164.09 лв


































































































