| Параметър | Стойност |
| Размер: | 21.5" |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Формат: | 16:9 |
| Панел: | VA |
| Подсветка: | LED |
| Стъпка: | 0.248mm |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Яркост: | 250 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 3000 :1 |
| Динамичен контраст: | 80000000 :1 |
| Ъгли на виждане: | 178º / 178º |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Цветове на дисплея: | 16.7 M |
| sRGB покритие: | 99% |
| NTSC: | 72% |
| Колонки: | 2 x 1W |
| VGA: | 1 x VGA |
| HDMI: | 1 x HDMI |
| DisplayPort: | 1 x Display Port |
| USB-HUB: | 2 x USB 2.0 |
| Аудио: | 1 x 3.5 mm audio jack |
| VESA: | 100x100 |
| Ергономична стойка: | да |
| Стойка: | Регулиране на височината: 130 мм, Въртене: 90 градуса, Наклон: -5/+22 градуса, Пивот |
| Функции: | Blue light reducer ; Flicker free |
| Включени аксесоари: | Cables - power, USB, HDMI ; Other- quick start guide, safety guide |
| Енергопотребление: | 19 W |
| Сертификати: | CE, TUV-GS, VCCI-B, PSE, CU |
| Цвят на корпуса: | Черен |
| Тънка рамка: | да |
Виж още Монитори Iiyama
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Да |
| VGA (D-Sub): | Да |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 21.5" (54.61 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | VA |
| Честота на опресняване: | 60 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
95.47 €
/186.73 лв
-
679.00 €
/1328.01 лв
-
2564.03 €
/5014.81 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
110.93 €
/216.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
98.64 €
/192.92 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
374.65 €
/732.75 лв
-
115.43 €
/225.76 лв
-
86.72 €
/169.61 лв
-
149.44 €
/292.28 лв
-
173.38 €
/339.09 лв
-
487.96 €
/954.36 лв
-
133.32 €
/260.76 лв
-
645.75 €
/1262.98 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
247.31 €
/483.70 лв
-
381.88 €
/746.90 лв
-
221.44 €
/433.10 лв
-
348.06 €
/680.74 лв
-
327.09 €
/639.73 лв
-
824.83 €
/1613.22 лв
-
314.74 €
/615.57 лв
-
247.31 €
/483.70 лв
-
116.29 €
/227.43 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
79.12 €
/154.75 лв
-
93.81 €
/183.48 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
250.84 €
/490.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
95.47 €
/186.73 лв
-
92.18 €
/180.28 лв
-
236.87 €
/463.28 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
170.15 €
/332.79 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
115.43 €
/225.76 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
133.34 €
/260.79 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
281.21 €
/549.99 лв
-
2198.55 €
/4299.99 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
138.04 €
/269.99 лв
-
270.98 €
/529.99 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
237.80 €
/465.11 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
346.42 €
/677.53 лв
423.82 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
980.66 €
/1918.00 лв
1034.77 € -
337.30 €
/659.71 лв
357.03 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
174.90 €
/342.07 лв
188.06 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор IIYAMA G2470HSU-B6, 23.8" (60.45 cm) IPS панел, 180Hz, Full HD, 0.2ms, 80 000 000:1, 300 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB141.64 €
/277.03 лв
Монитор Philips 24B2N3200J/00, 23.8" (60.45cm) IPS панел, 120Hz, Full HD, 4ms, 50 000 000:1, 300cd/m2, DisplayPort, HDMI, VGA, USB142.00 €
/277.73 лв
Монитор IIYAMA GC2480HSU-B1, 23.6" (59.94 cm) VA панел, 180Hz, Full HD, 0.5ms, 80 000 000:1, 300 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB142.00 €
/277.73 лв




























































































