.png)
| Design | Open Frame |
| Diagonal | 15", 38cm |
| Panel | TN LED |
| Native resolution | 1024 x 768 (0.8 megapixel) |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Brightness | 370 cd/m² typical |
| Brightness | 330 cd/m² with touch |
| Static contrast | 700:1 typical |
| Light transmittance | 90% |
| Response time (BTB) | 8ms |
| Viewing zone | horizontal/vertical: 170°/160°, right/left: 85°/85°, up/down: 80°/80° |
| Colour support | 16.2mln (6bit + Hi-FRC) |
| Horizontal Sync | 31.4 - 60kHz |
| Viewable area W x H | 304 x 228mm |
| Pixel pitch | 0.297mm |
| Bezel colour and finish | black, matte |
| Touch technology | projective capacitive |
| Touch points | 10 (HID, only with supported OS) |
| Touch method | stylus, finger, glove (latex) |
| Touch interface | USB |
| Supported operating systems | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Through-Glass | 6mm |
| Palm rejection | yes |
| Analog signal input | VGA x1 |
| Digital signal input | HDMI x1 DisplayPort x1 |
| HDCP | yes |
| Extra | anti-fingerprint coating, touch through-glass |
| Glass hardness | 7H |
| Water and dust protection | IP65 (front) |
| OSD key lock | yes |
| OSD languages | EN, DE, FR, ES, IT, CN, JP |
| Control buttons | Menu, Scroll up/ Brightness, Scroll down/ Contrast, Select, Power |
| User controls | picture (contrast, brightness, H.position, V.position, phase, clock, auto adjust), advanced (color temp., sharpness), OSD (time out, position, H-position, V-position, Touch switch), option (reset, language, source select, display mode, factory) |
| Plug&Play | DDC2B |
Виж още Монитори Iiyama
Виж всички Монитори в категорията
iiyama ProLite TF1534MC-B7X - LED monitor - 15" Brochure
iiyama ProLite TF1534MC-B7X - LED monitor - 15" User manual
Iiyama Touch-Display ProLite TF1534MC-B7X - 38 cm (15") - 1024 x 768 XGA User manual
Продуктов информационен лист
Енергиен етикет на ЕС
Енергиен етикет на ЕС
Продуктов фиш на ЕС
Продуктов фиш на ЕС
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| VGA (D-Sub): | Да |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 15" (38.10 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1024 x 768 |
| Аспект изображение: | 4:3 |
| Тип матрица: | TN |
| Честота на опресняване: | 60 Hz |
| Време за реакция: | 8 ms |
| Яркост: | 370 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Да |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Classic |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
279.02 €
/545.72 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
319.48 €
/624.85 лв
-
160.78 €
/314.45 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
138.94 €
/271.74 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
118.14 €
/231.06 лв
-
110.48 €
/216.08 лв
115.98 € -
448.05 €
/876.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
95.47 €
/186.73 лв
-
213.09 €
/416.77 лв
-
91.26 €
/178.49 лв
-
267.69 €
/523.55 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
91.49 €
/178.95 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
161.58 €
/316.03 лв
-
95.60 €
/186.98 лв
-
112.10 €
/219.25 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
287.74 €
/562.77 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
340.36 €
/665.68 лв
-
314.28 €
/614.67 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
97.12 €
/189.96 лв
-
344.95 €
/674.66 лв
-
251.32 €
/491.54 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
149.87 €
/293.12 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
174.99 €
/342.25 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
109.99 € -
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
123.45 €
/241.45 лв
129.46 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
111.92 €
/218.90 лв
164.36 € -
110.48 €
/216.08 лв
115.98 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
180.63 €
/353.28 лв
186.68 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор IIYAMA TF1734MC-B7X, 17" (43.18 cm) TN панел, SXGA, 75Hz, 5ms, 350cd/m2, DP/HDMI/VGA513.29 €
/1003.92 лв
Монитор Asus ROG Strix XG27AQDMES (90LM0C80-B01171), 26.5" (67.31cm) QD-OLED панел, 240Hz, QHD, 0.03ms, 200cdm2, DisplayPort, HDMI510.18 €
/997.82 лв
Монитор Dell P3425WE, 34.1" (86.61cm) IPS панел, 100Hz, UWQHD, 5ms, 350 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB509.34 €
/996.19 лв





























































































