Fortron CUT593


Innovative Cable Management
Braided cable with combs are pre-installed behind the motherboard plate, it makes the cable routing easier ever and clean-looking build.

Aerodynamic Design, Parallel Air Duct
Built-in 140 mm x 3 ARGB fans and 140 mm x 1 ARGB fan in the rear, which enhances the air flow inside the fuselage and provides excellent heat dissipation performance, keeps gaming systems cool under pressure.
Tech specs:
| Type | ATX |
| Color | Black |
| Materials | Tempered Glass x 2, 0.7mm SPCC |
| Dimension DxWxH (mm) / (inch) | 500 x 230 x 544mm |
| Maximum CPU Cooler Height | 175mm |
| VGA Card Length | 400mm |
| Expansion Slots | 7 |
| MotherBoard Support | ATX, Micro ATX, Mini-ITX |
| External I/O port | USB 3.0 x 2, Type-C Gen2, HD Audio |
| Power Supply Type | 170mm ATX |
| 3.5“ HDD | 3(Share with SSD) |
| 2.5" SSD | 3 |
| Fan Including(pre-install) | Front: 140mm ARGB x 3(no controller, need sync with MB) Rear: 140mm ARGB x 1 |
| Fan&Water Cooler Support | Front: 120/140mm x 3(Pre-install) Top: 120mm x 3 or 140mm x 2 Rear: 120/140mm x 1(Pre-install) |
| Max Radiator Support | Front: 280/360mm Top: 280/360mm |
| Container Information | Carton: 625x320x590mm G.W:12.8kg |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии FSP
Виж всички Компютърни кутии в категорията
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Да |
| Цвят: | Черен |
| E-ATX: | Не |
| ATX: | Да |
| Micro-ATX: | Да |
| Mini-ITX: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
6.00 €
/11.73 лв
120.00 € лв -
31.56 €
/61.72 лв
120.00 € лв -
33.61 €
/65.74 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
172.35 €
/337.09 лв
120.00 € лв -
102.98 €
/201.41 лв
120.00 € лв -
41.07 €
/80.33 лв
120.00 € лв -
16.73 €
/32.72 лв
120.00 € лв -
13.23 €
/25.87 лв
120.00 € лв -
144.09 €
/281.81 лв
120.00 € лв -
19.72 €
/38.56 лв
120.00 € лв -
19.72 €
/38.56 лв
120.00 € лв -
23.74 €
/46.44 лв
120.00 € лв -
15.35 €
/30.01 лв
120.00 € лв -
15.84 €
/30.99 лв
120.00 € лв -
111.26 €
/217.60 лв
120.00 € лв -
52.65 €
/102.98 лв
120.00 € лв -
6.72 €
/13.14 лв
120.00 € лв -
23.25 €
/45.47 лв
120.00 € лв -
30.91 €
/60.45 лв
120.00 € лв -
8.80 €
/17.21 лв
120.00 € лв -
165.35 €
/323.39 лв
120.00 € лв -
46.10 €
/90.16 лв
120.00 € лв -
28.74 €
/56.21 лв
120.00 € лв -
37.36 €
/73.07 лв
120.00 € лв -
15.84 €
/30.99 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.98 лв
120.00 € лв -
25.38 €
/49.64 лв
120.00 € лв -
23.25 €
/45.47 лв
120.00 € лв -
60.09 €
/117.52 лв
120.00 € лв -
23.90 €
/46.74 лв
120.00 € лв -
6.00 €
/11.73 лв
120.00 € лв -
66.61 €
/130.28 лв
120.00 € лв -
197.34 €
/385.96 лв
120.00 € лв -
17.94 €
/35.09 лв
120.00 € лв -
Кутия Lian Li LANCOOL III, ATX/MICRO-ATX/MINI-ITX/E-ATX, 2x USB 3.0, прозорец, черна, без захранване
138.30 €
/270.49 лв
120.00 € лв -
Кутия Lian Li LANCOOL III, ATX/MICRO-ATX/MINI-ITX/E-ATX, 2x USB 3.0, прозорец, черна, без захранване
138.30 €
/270.49 лв
120.00 € лв -
59.68 €
/116.73 лв
120.00 € лв -
27.08 €
/52.97 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв
-
6.00 €
/11.73 лв
120.00 € лв -
30.55 €
/59.75 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
116.99 €
/228.81 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв -
66.61 €
/130.28 лв
120.00 € лв -
95.98 €
/187.72 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
79.25 €
/154.99 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
107.37 €
/209.99 лв
120.00 € лв -
29.18 €
/57.07 лв
120.00 € лв -
249.99 €
/488.94 лв
120.00 € лв -
124.99 €
/244.46 лв
120.00 € лв -
48.96 €
/95.76 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
63.91 €
/124.99 лв
120.00 € лв -
90.49 €
/176.99 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
169.99 €
/332.47 лв
120.00 € лв -
164.99 €
/322.69 лв
120.00 € лв -
179.99 €
/352.03 лв
120.00 € лв -
74.99 €
/146.67 лв
120.00 € лв -
117.59 €
/229.99 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
239.99 €
/469.38 лв
120.00 € лв -
55.99 €
/109.51 лв
120.00 € лв -
124.98 €
/244.44 лв
120.00 € лв -
46.01 €
/89.99 лв
120.00 € лв -
84.98 €
/166.21 лв
120.00 € лв -
83.34 €
/162.99 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
71.06 €
/138.99 лв
120.00 € лв -
97.14 €
/189.99 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв
-
44.35 €
/86.73 лв
120.00 € лв -
95.98 €
/187.72 лв
120.00 € лв -
42.65 €
/83.41 лв
120.00 € лв -
47.89 €
/93.67 лв
120.00 € лв -
35.27 €
/68.98 лв
120.00 € лв -
158.43 €
/309.87 лв
120.00 € лв -
124.98 €
/244.44 лв
120.00 € лв -
38.81 €
/75.90 лв
120.00 € лв -
63.00 €
/123.21 лв
120.00 € лв -
6.72 €
/13.14 лв
120.00 € лв
Кутия be quiet! Pure Base 501 Airflow Window, ATX/microATX/Mini-ITX, 2x USB 3.2, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2x 140mm вентилатора, с прозорец, черна, без захранване97.86 €
/191.40 лв
Кутия Chieftec Visio, ATX/microATX/Mini-ITX, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 6x 120mm ARGB вентилатора, с прозорец, бяла, без захранване97.61 €
/190.90 лв
Кутия Montech SKY TWO GX, EATX/ATX/mATX/Mini-ITX, 1x USB Type-C, 2x USB 3.0, 3x ARGB 140mm вентилатора, с прозорец, бяла, без захранване97.52 €
/190.73 лв




















































































