Faytech 4010077711 FT24TMCAPOB
| Размер: | 23.8" |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Формат: | 16:9 |
| Подсветка: | LED |
| Тъчскрийн технология: | Capacitive multi touch |
| Тъчскрийн интерфейс: | USB |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Яркост: | 500 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 3000 :1 |
| Ъгли на виждане: | 178 º/178 º |
| Колонки: | 2 x 2W |
| VGA: | 1 x VGA |
| HDMI: | 1 x HDMI |
| DisplayPort: | 1 x Display Port |
| RS232: | 1 x RS232 |
| Аудио: | Audio in |
| Изходи: | USB-B (touch) |
| Опционални входове и изходи: | DC 12 V |
| VESA: | 100x100 |
| Стойка: | без стойка |
| Функции: | Aluminum Case; Rubber Frame Sealing; IK7; Optical Bonding; Projected Capacitive 10-point Multi-touch; 7 x Clamp support |
| Включени аксесоари: | Power Adapter 100-240V ACDC active switching; USB-Touch Cable; Short Instruction manual |
| Външно захранване: | да |
| Енергопотребление: | 28 W |
| Сертификати: | CE Certificate, FCC Certificate |
| Цвят на корпуса: | Черен |
| Индекс на индустриална защита: | IP65 Front / IP40 Back |
| Работна температура: | -10°C ~ +60°C |
| Работна влажност: | 10% - 90% |
| Енергиен клас: | G |
Виж още Специализирани Монитори Faytech
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
| Екран размер: | 23.8" (60.45 см) |
|---|---|
| Тип: | Интерактивен дисплей |
| Енергиен клас: | G |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
116.29 €
/227.43 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
79.12 €
/154.75 лв
-
93.81 €
/183.48 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
257.68 €
/503.98 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
98.25 €
/192.17 лв
-
91.84 €
/179.63 лв
-
236.87 €
/463.28 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
169.65 €
/331.80 лв
-
93.81 €
/183.48 лв
-
142.63 €
/278.96 лв
-
79.56 €
/155.61 лв
-
1244.04 €
/2433.12 лв
-
246.00 €
/481.13 лв
-
98.25 €
/192.17 лв
-
93.96 €
/183.78 лв
-
133.34 €
/260.79 лв
-
93.96 €
/183.78 лв
-
133.34 €
/260.79 лв
-
112.39 €
/219.82 лв
-
93.72 €
/183.30 лв
-
884.41 €
/1729.76 лв
-
525.23 €
/1027.27 лв
-
119.00 €
/232.74 лв
-
326.70 €
/638.97 лв
-
98.25 €
/192.17 лв
-
702.76 €
/1374.48 лв
-
296.83 €
/580.55 лв
-
103.33 €
/202.10 лв
-
98.67 €
/192.99 лв
-
115.65 €
/226.20 лв
-
87.61 €
/171.35 лв
-
91.59 €
/179.13 лв
-
128.68 €
/251.67 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
133.34 €
/260.79 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
744.99 €
/1457.07 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
2198.55 €
/4299.99 лв
-
138.04 €
/269.99 лв
-
270.98 €
/529.99 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
391.90 €
/766.48 лв
431.55 € -
980.66 €
/1918.00 лв
1034.77 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
736.28 €
/1440.04 лв
799.97 € -
687.17 €
/1344.00 лв
747.16 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
174.90 €
/342.07 лв
188.06 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Публичен дисплей Sony FW-50EZ20L, 50" (127cm) 4K/UHD IPS дисплей, DLED, 400 000:1, 350cd/m2, HDR10, Dolby Vision, HDMI, USB, RJ45, RS-232C901.77 €
/1763.70 лв
Публичен дисплей Samsung HG65ET690UBXEN, 65" (165.1 cm) UHD/4K LED панел, HDMI, USB898.08 €
/1756.49 лв
Монитор Elo 2295L, 21.5"(54.61 cm) PCAP тъч панел, Full HD, HDMI, DisplayPort, VGA925.97 €
/1811.03 лв































































































