| Размер: | 31.1" |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Формат: | 16:9 |
| Панел: | IPS |
| Подсветка: | LED |
| Тъчскрийн: | да |
| Тъчскрийн технология: | Capacitive Multi Touch |
| Тъчскрийн интерфейс: | USB |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Яркост: | 500 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 3000 :1 |
| Ъгли на виждане: | 89 / 178 |
| Време за реакция: | 8 ms |
| Цветове на дисплея: | 16.7 M |
| Режим на работа: | 24/7 |
| VGA: | 1 x VGA |
| HDMI: | 2 x HDMI |
| LAN: | да |
| VESA: | 400x200 |
| Функции: | TouchPro PCAP technology; Up to 40 Touches; UL60950 & IK07; Ambient Light Sensor - changes luminance to match ambient light; Auto Wake |
| Включени аксесоари: | Quick Install Guide; HDMI 1.4 cable (Type A plug to Type A plug); VGA cable (DB-15 male to DB-15 male); USB cable (Type A plug to Type B plug); RJ45 Wired OSD remote; Power cable, IEC 60320-C13 to NA plug; Power cable, IEC 60320-C13 to EU/KR plug; Power c |
| Енергопотребление: | 51 W |
| Сертификати: | Argentina S-Mark; Australia RCM; Canada cUL, IC; China CCC; Europe CE; Japan VCCI; Korea KCC e-standby; Mexico CoC; Russia EAC; Taiwan BSMI; United States UL, FCC; International CB; Mexico NOM; RoHS, China RoHS, WEEE; Energy Star 8.0 compliant; CB (Intern |
| Цвят на корпуса: | Черен |
| Портретен режим: | да |
| Face up /table top/ режим: | да |
| Работна температура: | 0°C ~ 40°C (32°F~104°F) |
| Работна влажност: | 20%~80% |
| Тегло: | 10.990 кг. |
Виж още Специализирани Монитори Elo
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
| Екран размер: | 31.1" (78.994 cm) |
|---|---|
| Тип: | Интерактивен дисплей |
| Енергиен клас: | E |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
166.29 €
/325.24 лв
120.00 € лв -
83.40 €
/163.12 лв
120.00 € лв -
237.95 €
/465.39 лв
120.00 € лв -
116.45 €
/227.77 лв
120.00 € лв -
115.65 €
/226.20 лв
120.00 € лв -
4337.48 €
/8483.38 лв
120.00 € лв -
127.58 €
/249.53 лв
120.00 € лв -
127.58 €
/249.53 лв
120.00 € лв -
173.69 €
/339.71 лв
120.00 € лв -
118.14 €
/231.06 лв
120.00 € лв -
309.64 €
/605.61 лв
120.00 € лв -
101.45 €
/198.42 лв
120.00 € лв -
75.68 €
/148.01 лв
120.00 € лв -
222.68 €
/435.51 лв
120.00 € лв -
824.83 €
/1613.22 лв
120.00 € лв -
120.83 €
/236.32 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
310.98 €
/608.22 лв
120.00 € лв -
119.00 €
/232.74 лв
120.00 € лв -
115.71 €
/226.31 лв
120.00 € лв -
381.88 €
/746.90 лв
120.00 € лв -
116.45 €
/227.77 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
188.98 €
/369.61 лв
120.00 € лв -
528.30 €
/1033.26 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
210.87 €
/412.43 лв
120.00 € лв -
84.73 €
/165.72 лв
120.00 € лв -
348.06 €
/680.74 лв
120.00 € лв -
88.28 €
/172.67 лв
120.00 € лв -
160.45 €
/313.81 лв
120.00 € лв -
573.40 €
/1121.47 лв
120.00 € лв -
949.19 €
/1856.46 лв
120.00 € лв -
176.07 €
/344.37 лв
120.00 € лв -
119.00 €
/232.74 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
130.90 €
/256.01 лв
120.00 € лв -
415.75 €
/813.14 лв
120.00 € лв
-
76.03 €
/148.69 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
154.25 €
/301.69 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
188.98 €
/369.61 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
451.99 €
/884.02 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
281.21 €
/549.99 лв
120.00 € лв -
460.16 €
/899.99 лв
120.00 € лв -
2198.55 €
/4299.99 лв
120.00 € лв -
138.04 €
/269.99 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
772.37 €
/1510.62 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
1299.99 €
/2542.56 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв
-
1230.61 €
/2406.86 лв
120.00 € лв -
416.91 €
/815.40 лв
120.00 € лв -
237.69 €
/464.87 лв
120.00 € лв -
141.64 €
/277.03 лв
120.00 € лв -
100.44 €
/196.45 лв
120.00 € лв -
136.52 €
/267.00 лв
120.00 € лв -
387.06 €
/757.02 лв
120.00 € лв -
283.48 €
/554.43 лв
120.00 € лв -
226.91 €
/443.80 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.03 лв
120.00 € лв -
347.25 €
/679.16 лв
120.00 € лв -
214.39 €
/419.32 лв
120.00 € лв -
171.73 €
/335.88 лв
120.00 € лв -
337.14 €
/659.38 лв
120.00 € лв -
980.66 €
/1918.00 лв
120.00 € лв -
782.58 €
/1530.60 лв
120.00 € лв -
310.78 €
/607.84 лв
120.00 € лв -
457.31 €
/894.42 лв
120.00 € лв -
174.90 €
/342.07 лв
120.00 € лв -
428.33 €
/837.73 лв
120.00 € лв -
166.29 €
/325.24 лв
120.00 € лв
Дисплей Dahua LDH43-MAI200, 43" (116.84 cm) Full HD LED дисплей, 8ms, 1100:1, 450 cd/m2, HDMI, VGA, USB, RS-232, Wi-Fi, LAN1356.00 €
/2652.11 лв
Интерактивен дисплей ViewSonic IFP6534, 65" (165.1 cm) 4K/UHD TFT мулти-тъч дисплей, DisplayPort, HDMI, VGA, USB, USB-C, RS232, LAN1390.19 €
/2718.98 лв
Интерактивен дисплей Samsung WA65FX, 65" (165.1 cm) 4K/UHD IPS сензорен дисплей, HDMI, USB, Jack 3.5mm, RS232, Wi-Fi, Bluetooth, LAN1323.07 €
/2587.70 лв





























































































