Acer Nitro XV275KP3biipruzx e 27-инчов UHD 3840x2160 монитор, който ви осигурява ярки и качествени изображения. Ултра високата резолюция на този монитор и ви осигурява картина с отлични детайли и визуализации, които изглеждат реални като света около вас. Този висококачествен монитор ще направи всяка ваша игра истинско гейминг приключение и ще ви помогне да разгромите всеки ваш опонент на виртуалното бойно поле. Страхотната му честота на опресняване достига до 160 херца и ви гарантира, че всеки ваш ход ще бъде изпълнен плавно и без забавяне, а всяка графика ще изглежда безупречно. Бързото време за реакция от 1мс ще направи реакциите ви светкавични, а всеки ваш ход ще бъде изпълнен плавно и без забавяне. На практика мониторът няма никакви рамки от трите си страни, което ви осигурява повече екранно пространство и ви помага да останете фокусирани върху играта си, дори когато играете на повече от един монитор. Екранът на XV275KP3biipruzx не позволява досадни отблясъци и ви гарантира отлична видимост независимо от заобикалящата ви светлина. В допълнение може да променяте позицията на монитора по няколко различни начина, така че да играете и работите в най-удобната за вас позиция. Този монитор e снабден с технологията FreeSync Premium, която свежда графичните изкривявания до минимум, а вие може да изпитате бърза графика, без прекъсване.
Характеристики
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | Mini LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.155 x 0.155 mm |
| Време за реакция, ms | 1ms GtG |
| Честота на опресняване, Hz | 160Hz |
| Яркост, cd/m2 | 600cd/m2 |
| Статичен контраст | 200 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Честота H/ V | HDMI: 54 ~ 255 KHz/48 ~ 144 Hz, DP/Type-C: 108 ~ 255 KHz/48 ~ 160 Hz |
| Тип синхронизация | FreeSync Premium |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2x HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB-C 90W |
| USB-A | 2x USB 3.0 |
| Наклон | -5° ~ 25° |
| Хоризонтално завъртане | ± 25° |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Рамка | ZeroFrame |
| Стандарти | Win10 compliant, MPRII |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.3 x 26.7 x 43.7-58.7 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 75 x 75 mm |
Виж още Монитори Acer
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Да |
| USB Type-А: | Да |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Gaming |
|---|---|
| Екран размер: | 27" (68.58 cm) |
| Разделителна способност (max): | 3840 x 2160 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 160 Hz |
| Време за реакция: | 1 ms |
| Яркост: | 600 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
174.99 €
/342.25 лв
-
95.60 €
/186.98 лв
-
84.72 €
/165.69 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
245.69 €
/480.53 лв
-
892.77 €
/1746.11 лв
-
164.28 €
/321.29 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
91.12 €
/178.22 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
740.45 €
/1448.20 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
171.78 €
/335.97 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
171.78 €
/335.97 лв
-
138.13 €
/270.16 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
128.92 €
/252.14 лв
-
1242.17 €
/2429.48 лв
-
106.07 €
/207.45 лв
-
299.18 €
/585.14 лв
-
780.22 €
/1525.98 лв
-
139.60 €
/273.03 лв
-
105.23 €
/205.81 лв
-
488.99 €
/956.38 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
71.60 €
/140.05 лв
-
95.45 €
/186.69 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
-
91.12 €
/178.22 лв
-
1373.07 €
/2685.50 лв
-
84.72 €
/165.69 лв
-
134.92 €
/263.88 лв
-
173.69 €
/339.71 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
113.32 €
/221.63 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
269.66 €
/527.41 лв
-
165.99 €
/324.65 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
89.99 €
/176.01 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
108.99 €
/213.17 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
488.99 €
/956.38 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
269.99 €
/528.05 лв
-
138.04 €
/269.99 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
219.99 €
-
178.56 €
/349.23 лв
182.94 € -
133.95 €
/261.99 лв
154.85 € -
142.00 €
/277.73 лв
161.58 € -
150.02 €
/293.42 лв
168.31 € -
416.91 €
/815.40 лв
445.47 € -
236.25 €
/462.07 лв
242.93 € -
186.68 €
/365.12 лв
194.39 € -
154.85 €
/302.86 лв
186.68 € -
214.39 €
/419.32 лв
222.90 € -
137.94 €
/269.80 лв
160.24 € -
106.56 €
/208.41 лв
111.41 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
649.82 €
/1270.94 лв
663.11 € -
111.92 €
/218.90 лв
164.36 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
178.99 €
/350.07 лв
223.45 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор MSI MAG 272UP (9S6-3CD79A-024), 26.5" (67.31 cm), QD-OLED панел, 240Hz, 4K/UHD, 0.03ms, 1 500 000:1, 250cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB-C891.57 €
/1743.76 лв
Монитор Samsung Odyssey OLED G8 LS-32DG802SU (2024), 32" (81.28cm) OLED панел, 240Hz, 4K/UHD, 0.03ms, Mega DCR, HDR10, 250cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB Hub, Wi-Fi, Bluetooth893.29 €
/1747.12 лв
Монитор Dell UltraSharp U3425WE, 34.14" (86.71cm) IPS панел, 120Hz, WQHD, 5ms, 300cd/m2, DisplayPort, HDMI886.87 €
/1734.56 лв
























































































