EAP683 LR
AX6000 Ceiling Mount WiFi 6 Access Point
- Up to 5952 Mbps WiFi 6 Speeds: 1148 Mbps on 2.4 GHz + 4804 Mbps on 5 GHz†
- Supports WiFi 6 technologies, such as HE160, 1024-QAM, etc.
- Integrates with Omada SDN platform for centralized management.
- Advanced Features: Omada Mesh, Seamless Roaming, and more.§
- PoE+ Powered: Supports both 802.3at PoE+ and DC (adapter included).


Спецификации:
| ХАРДУЕРНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Интерфейс | 1× 2.5 Gigabit PoE+ Port |
| Бутон | Reset |
| Захранване | • 802.3at PoE • 12 V / 2 A DC Note:Power adapter is not included. |
| Консумирана енергия | • EU: 20.43W • US: 23.69W |
| Размери (Ш x Д x В ) | 8.7 × 8.7 × 1.3 in (220 × 220 × 32.5 mm) |
| Тип антена | Internal Omni • 2.4 GHz: 4× 4 dBi • 5 GHz: 4× 5 dBi |
| Монтаж | Ceiling /Wall Mounting (Kits included) |
| БЕЗЖИЧНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Concurrent Clients | 512** |
| Безжични стандарти | IEEE 802.11ax/ac/n/g/b/a |
| Честотa | 2.4 GHz and 5 GHz |
| Скорост на сигнала | • 5 GHz: Up to 4804 Mbps • 2.4 GHz: Up to 1148 Mbps |
| Безжични функции | • 1024-QAM • 4× Longer OFDM Symbol • OFDMA • Multiple SSIDs (Up to 16 SSIDs, 8 for each band) • Enable/Disable Wireless Radio • Automatic Channel Assignment • Transmit Power Control (Adjust Transmit Power on dBm) • QoS(WMM) • MU-MIMO • HE160 (160 MHz Bandwidth)‡ • Seamless Roaming § • Omada Mesh§ • Band Steering • Load Balance • Airtime Fairness • Beamforming • Rate Limit • Reboot Schedule • Wireless Schedule • Wireless Statistics based on SSID/AP/Client |
| Безжична сигурност | • Captive Portal Authentication§ • Access Control • Wireless Mac Address Filtering • Wireless Isolation Between Clients • SSID to VLAN Mapping • Rogue AP Detection • 802.1X Support • WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise, WPA3-Personal/Enterprise |
| Предавателна мощност | • CE: <20 dBm(2.4 GHz, EIRP) <23 dBm(5 GHz, band1 & band2, EIRP) <28 dBm(5 GHz, band3, EIRP) • FCC: <26 dBm (2.4 GHz) <26 dBm (5 GHz) |
| MANAGEMENT | |
|---|---|
| Omada App | Yes |
| Centralized Management | • Omada Hardware Controller (OC300) • Omada Hardware Controller (OC200) • Omada Software Controller • Omada Cloud-Based Controller |
| Cloud Access | Yes. Require the use of OC300, OC200, Omada Cloud-Based Controller, or Omada Software Controller. |
| Сигнали по електронна поща | Yes |
| Управление Вкл/Изкл на LED | Yes |
| Управление на контрола на достъпа по МАС адрес | Yes |
| SNMP | v1, v2c, v3 |
| Влизане в системата Локално/Отдалечение | Local/Remote Syslog |
| SSH | Yes |
| Уеб-базирано управление | HTTP/HTTPS |
| L3 управление | Yes |
| Управление на множество сайтове | Yes |
| Управление на VLAN | Yes |
| Zero-Touch Provisioning | Yes. Require the use of Omada Cloud-Based Controller. |
Виж още Аксеспойнт/Репитер Безжични TP-Link
Виж всички Аксеспойнт/Репитер Безжични в категорията
| Тип: | Аксес пойнт |
|---|---|
| Монтаж: | За вътрешен монтаж |
| Безжична скорост: | 5900 Mbps |
| Wi-Fi Стандарт: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Честота: | 2.4 & 5 GHz |
| Антени: | 4 Вътрешни |
| dBi на антена/и: | 5 |
| PoE: | In |
| Интерфейс: | 1x 2500 |
| Други: | Няма |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
178.37 €
/348.87 лв
120.00 € лв -
35.91 €
/70.22 лв
120.00 € лв -
63.99 €
/125.15 лв
120.00 € лв -
51.99 €
/101.68 лв
120.00 € лв -
95.03 €
/185.87 лв
120.00 € лв -
95.03 €
/185.87 лв
120.00 € лв -
104.61 €
/204.59 лв
120.00 € лв -
87.29 €
/170.72 лв
120.00 € лв -
209.78 €
/410.30 лв
120.00 € лв -
267.70 €
/523.58 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
18.78 €
/36.73 лв
120.00 € лв -
234.99 €
/459.60 лв
120.00 € лв -
40.09 €
/78.41 лв
120.00 € лв -
71.45 €
/139.74 лв
120.00 € лв -
83.47 €
/163.24 лв
120.00 € лв -
66.29 €
/129.65 лв
120.00 € лв -
27.09 €
/52.99 лв
120.00 € лв -
10.23 €
/20.01 лв
120.00 € лв -
34.86 €
/68.18 лв
120.00 € лв -
84.78 €
/165.82 лв
120.00 € лв -
54.92 €
/107.42 лв
120.00 € лв -
63.59 €
/124.37 лв
120.00 € лв -
234.99 €
/459.60 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
63.39 €
/123.97 лв
120.00 € лв -
289.12 €
/565.47 лв
120.00 € лв -
104.61 €
/204.59 лв
120.00 € лв -
26.94 €
/52.68 лв
120.00 € лв -
26.94 €
/52.68 лв
120.00 € лв -
232.81 €
/455.33 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
132.46 €
/259.07 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
84.28 €
/164.84 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
24.00 €
/46.94 лв
120.00 € лв -
132.38 €
/258.91 лв
120.00 € лв -
40.09 €
/78.41 лв
120.00 € лв -
40.59 €
/79.38 лв
120.00 € лв
-
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
105.26 €
/205.88 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
17.24 €
/33.71 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
63.99 €
/125.15 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
121.56 €
/237.75 лв
120.00 € лв -
83.99 €
/164.27 лв
120.00 € лв -
24.49 €
/47.90 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
22.65 €
/44.30 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
23.00 €
/44.99 лв
120.00 € лв -
79.25 €
/154.99 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
27.09 €
/52.99 лв
120.00 € лв -
4.50 €
/8.80 лв
120.00 € лв -
103.05 €
/201.54 лв
120.00 € лв -
165.65 €
/323.99 лв
120.00 € лв -
74.99 €
/146.67 лв
120.00 € лв -
234.99 €
/459.60 лв
120.00 € лв -
225.28 €
/440.60 лв
120.00 € лв -
40.90 €
/79.99 лв
120.00 € лв -
18.40 €
/35.99 лв
120.00 € лв -
115.99 €
/226.86 лв
120.00 € лв -
222.99 €
/436.13 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
72.11 €
/141.03 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв
-
49.31 €
/96.45 лв
120.00 € лв -
93.80 €
/183.47 лв
120.00 € лв -
4.50 €
/8.80 лв
120.00 € лв -
24.00 €
/46.94 лв
120.00 € лв -
40.16 €
/78.55 лв
120.00 € лв -
403.76 €
/789.68 лв
120.00 € лв -
157.91 €
/308.84 лв
120.00 € лв -
12.70 €
/24.84 лв
120.00 € лв -
115.99 €
/226.86 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
46.55 €
/91.05 лв
120.00 € лв -
40.72 €
/79.65 лв
120.00 € лв -
41.80 €
/81.76 лв
120.00 € лв -
24.49 €
/47.90 лв
120.00 € лв
Точка за достъп TP-Link Omada EAP683 LR, 6000Mbps, 2.4GHz (1148Mpbs)/ 5GHz (4804Mbps), 1x 10/100/1000/2500 RJ-45 (PoE+), 4x вътрешни антени189.23 €
/370.09 лв
Range Extender/Репитер TP-Link RE815XE, AXE5400, 2.4GHz(574Mbps)/5GHz(2402Mbps)/6GHz(2402Mbps), 4x външни антени188.02 €
/367.73 лв
Точка за достъп TP-Link Omada EAP650 D30-Outdoor, 2.4 GHz (574Mbps)/ 5GHz (2402Mbps), 1x 10/100/1000Mbps LAN PoE193.48 €
/378.42 лв




















































































