Festa F65
AX3000 Ceiling Mount WiFi 6 Access Point
- Up to 3.0 Gbps WiFi 6 Speeds: 574 Mbps on 2.4 GHz and 2402 Mbps on 5 GHz*
- Free cloud centralized management via the Festa app or the web†
- Easy setup and use, no professional technician required. Self-Organizing Networking and Zero-Touch Provisioning technology make it a breeze
- Mesh & Seamless Roaming enable smooth wireless connectivity
- 1× GE PoE Port & Ultra-Slim Design (Φ6.3 in × 1.5 in) for flexible installation

| HARDWARE FEATURES | |
|---|---|
| Interface | 1x Gigabit Ethernet Port |
| Button | Reset |
| Power Supply | • 802.3at PoE (Power Adapter included) • 48V Passive PoE • 12V/1.2A DC |
| Power Consumption | • EU: 13.3 W (For PoE); 11.8 W (for DC) • US: 14.7 W (For PoE); 12.6 W (for DC) |
| Weight | 372g |
| Dimensions ( W x D x H ) | 6.3 × 6.3 × 1.5 in (160 × 160 × 38.5 mm) |
| Antenna Type | • 2.4 GHz: 2x 3 dBi • 5 GHz: 3× 5 dBi (one auxiliary antenna included) |
| Mounting | • Ceiling /Wall Mounting (Kits included) • Junction Box Mounting |
| WIRELESS FEATURES | |
|---|---|
| Coverage | 140㎡(1500 ft²)*** |
| Concurrent Clients | 250+** |
| Wireless Standards | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Frequency | 2.4 GHz and 5 GHz |
| Signal Rate | • 5 GHz: 2402 Mbps* • 2.4 GHz: 574 Mbps |
| Wireless Functions | • Seamless Roaming • Mesh • Beamforming • MU-MIMO • OFDMA‡ • HE160‡ • Band Steering • Load Balance • Airtime Fairness • RADIUS Accounting • Wireless Schedule • Static IP/Dynamic IP • Rate Limit: Based on SSID/Client • Multiple SSIDs: 16(8 on each band) • Enable/Disable Wireless Radio • Enable/Disable SSID Broadcast • Guest Network • Transmit Power Control: Adjust Transmit Power on dBm • QoS (WMM) |
| Wireless Security | • Captive Portal Authentication • Access Control • Maximum Number of MAC Filter: 4,000 • Wireless Isolation Between Clients • WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise, WPA3-Personal/Enterprise • 802.1X Support • VLAN |
| Transmission Power | • CE: <20 dBm(2.4 GHz, EIRP) <23 dBm(5 GHz, Band1 & Band2, EIRP) <27 dBm(5 GHz, Band3, EIRP) • FCC: <24 dBm (2.4 GHz) <25 dBm (5 GHz) |
| MANAGEMENT | |
|---|---|
| NTP | √ |
| Centralized Management | √ |
| APP support | Festa App |
| Cloud Access | Free cloud |
| LED ON/OFF Control | √ |
| SNMP | v1, v2c, v3 |
| System Logging Local/Remote Syslog | √ |
| SSH | √ |
| Zero-Touch Provisioning | √ |
| OTHERS | |
|---|---|
| Certification | CE, FCC, RoHS, IC |
| System Requirements | Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows10, Windows 11, Linux |
| Environment | • Operating Temperature: 0–40 ℃ (32–104 ℉) • Storage Temperature: -40–70 ℃ (-40–158 ℉) • Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing • Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing |
Виж още Аксеспойнт/Репитер Безжични TP-Link
Виж всички Аксеспойнт/Репитер Безжични в категорията
| Тип: | Аксес пойнт |
|---|---|
| Монтаж: | За вътрешен монтаж |
| Безжична скорост: | 3000 Mbps |
| Wi-Fi Стандарт: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Честота: | 2.4 & 5 GHz |
| Антени: | 5 Вътрешни |
| dBi на антена/и: | 5 |
| PoE: | In |
| Интерфейс: | 1x 1000 |
| Други: | Няма |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
26.94 €
/52.68 лв
120.00 € лв -
26.94 €
/52.68 лв
120.00 € лв -
242.27 €
/473.85 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
124.77 €
/244.03 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
84.28 €
/164.84 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
24.00 €
/46.94 лв
120.00 € лв -
132.38 €
/258.91 лв
120.00 € лв -
40.09 €
/78.41 лв
120.00 € лв -
39.45 €
/77.16 лв
120.00 € лв -
66.29 €
/129.65 лв
120.00 € лв -
109.30 €
/213.77 лв
120.00 € лв -
185.26 €
/362.33 лв
120.00 € лв -
18.05 €
/35.30 лв
120.00 € лв -
20.51 €
/40.12 лв
120.00 € лв -
32.90 €
/64.34 лв
120.00 € лв -
18.38 €
/35.94 лв
120.00 € лв -
22.46 €
/43.93 лв
120.00 € лв -
156.62 €
/306.33 лв
120.00 € лв -
86.00 €
/168.21 лв
120.00 € лв -
54.92 €
/107.42 лв
120.00 € лв -
108.39 €
/211.99 лв
120.00 € лв -
110.77 €
/216.65 лв
120.00 € лв -
70.24 €
/137.38 лв
120.00 € лв -
41.25 €
/80.68 лв
120.00 € лв -
30.94 €
/60.51 лв
120.00 € лв -
17.85 €
/34.91 лв
120.00 € лв -
83.47 €
/163.24 лв
120.00 € лв -
275.48 €
/538.80 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
74.25 €
/145.22 лв
120.00 € лв -
14.99 €
/29.32 лв
120.00 € лв -
17.85 €
/34.91 лв
120.00 € лв -
Точка за достъп Mikrotik cAP AX CAPGI-5HAXD2HAXD, 2.4GHz (574Mpbs)/ 5GHz (1200Mbps), 2x LAN1000, PoE
128.53 €
/251.39 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
14.99 €
/29.32 лв
120.00 € лв -
23.18 €
/45.33 лв
120.00 € лв -
24.49 €
/47.90 лв
120.00 € лв
-
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
63.99 €
/125.15 лв
120.00 € лв -
121.56 €
/237.75 лв
120.00 € лв -
24.49 €
/47.90 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
83.99 €
/164.27 лв
120.00 € лв -
22.65 €
/44.30 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
23.00 €
/44.99 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
79.25 €
/154.99 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
4.50 €
/8.80 лв
120.00 € лв -
18.40 €
/35.99 лв
120.00 € лв -
103.05 €
/201.54 лв
120.00 € лв -
44.48 €
/86.99 лв
120.00 € лв -
103.05 €
/201.54 лв
120.00 € лв -
165.65 €
/323.99 лв
120.00 € лв -
268.99 €
/526.10 лв
120.00 € лв -
105.98 €
/207.28 лв
120.00 € лв -
225.28 €
/440.60 лв
120.00 € лв -
40.90 €
/79.99 лв
120.00 € лв -
115.99 €
/226.86 лв
120.00 € лв -
222.99 €
/436.13 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
72.11 €
/141.03 лв
120.00 € лв
-
49.31 €
/96.45 лв
120.00 € лв -
93.80 €
/183.47 лв
120.00 € лв -
4.50 €
/8.80 лв
120.00 € лв -
24.00 €
/46.94 лв
120.00 € лв -
40.16 €
/78.55 лв
120.00 € лв -
157.91 €
/308.84 лв
120.00 € лв -
403.76 €
/789.68 лв
120.00 € лв -
12.70 €
/24.84 лв
120.00 € лв -
115.99 €
/226.86 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
46.55 €
/91.05 лв
120.00 € лв -
40.72 €
/79.65 лв
120.00 € лв -
41.80 €
/81.76 лв
120.00 € лв -
24.49 €
/47.90 лв
120.00 € лв
Точка за достъп Ruijie RG-RAP6262(G), 1800Mbps, 2.4GHz (574Mpbs)/ 5GHz (1201Mbps), 2x 10/100/1000Mbps RJ45(PoE), 2x вътрешни антени155.12 €
/303.40 лв
Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam AC (500), 5GHz, 27dBi насочена антена153.04 €
/299.32 лв
Точка за достъп TP-Link EAP211-Bridge KIT, 5GHz (867Mbps), 3x 10/100/1000 RJ-45 PoE, 2x вътрешни антени151.73 €
/296.77 лв






























































































