Точка за достъп TP-Link Omada EAP650-Wall AX3000 Wall Plate Wi-fi 6
- Изключително бързи AX3000 Wi-Fi 6 скорости: Едновременни 574 Mbps на 2.4 GHz и 2402 Mbps на 5 GHz общо 2976 Mbps.
- По-висока мрежова ефективност: Доставяйте данни на повече устройства едновременно с по-малко забавяне.
- Пълно Wi-Fi покритие в стаята: Гарантирани силни сигнали и Wi-Fi покритие от ъгъл до ъгъл.
- Гигабитов порт: Свържете кабелни устройства с гигабитовия порт за Downlink връзки.
- Централизирано облачно управление: Интегрира се в Omada SDN за облачен достъп и дистанционно управление.
- Сигурна мрежа за гости: Внедрете множество опции за удостоверяване (SMS/Facebook Wi-Fi/ваучер), пълни с висококачествени безжични технологии за сигурност.
- Лесна инсталация и PoE поддръжка: Лесен за инсталиране дизайн, съвместим с 86 mm и стандартна разклонителна кутия ЕС и поддръжка на 802.3af/at PoE.

Специализирана частна Wi-Fi мрежа във всяка стая
Къща за гости, общежитие, апартамент, вила, конферентна зала
Светкавично бързи AX3000 Wi-Fi 6 скорости
Wi-Fi 6 осигурява по-високи скорости, по-малко забавяне, по-малко смущения и по-висок капацитет.
Насладете се на повече от два пъти скоростта на Wi-Fi 5 с бизнес Wi-Fi 6 от новата ера със скорости до 2976 Mbps.
По-добро потребителско изживяване с високопроизводителна Wi-Fi 6 свързаност
Най-новите функции на Wi-Fi 6 и усъвършенстваните безжични техники гарантират по-висока мрежова ефективност и по-ниска латентност.
Сигурността има значение
- Защитете мрежата си срещу атаки с груба сила и подслушване с WPA3 корпоративна защита на сигурността, удостоверяване на портала и сегрегирани мрежи за гости.
- Сигурна мрежа за гости с до 16 SSID
- Увеличете бизнеса с Facebook Wi-Fi и SMS влизане
- WPA3 за безпроблемни отворени обществени мрежи
Гигабитови портове към мостова мрежа
Гигабитовият порт за връзка надолу позволява свързване на кабелно устройство към гигабитова мрежа.
Безпроблемно внедряване с PoE захранване
С поддръжка на 802.3af/802.3at PoE няма нужда от повече окабеляване. Включете го в съществуващите Ethernet кабели и сте готови.
Бърза, опростена инсталация
С лесен за инсталиране дизайн, няма нужда да довеждате някой да инсталира нашия EAP.

Автоматичен избор на канал и настройка на мощността за оптимизиране на цялостната производителност
Осигурява мощна безжична производителност, като същевременно значително намалява WiFi смущенията чрез автоматично регулиране на настройките на канала и нивата на мощност на предаване на съседни AP в същата мрежа
Безпроблемна интеграция в Omada SDN
Платформата Omada Software Defined Networking (SDN) интегрира мрежови устройства, включително точки за достъп, комутатори и рутери, за да осигури 100% централизирано управление на облака и да създаде силно мащабируема мрежа - всичко това се контролира от един интерфейс.
Лесно управление с приложението Omada
Следвайте инструкциите за конфигуриране на приложението Omada, за да го настроите за минути.
Omada ви позволява да конфигурирате настройки, да наблюдавате състоянието на мрежата и да управлявате клиенти, всичко това от удобството на вашето мобилно устройство.

Спецификации:
| БЕЗЖИЧНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Maximum Number of Wireless Clients | 100+** |
| Concurrent Clients | 100+ |
| Безжични стандарти | IEEE 802.11ax/ac/n/g/b/a |
| Честотa | 2.4 GHz and 5 GHz |
| Скорост на сигнала | • 5 GHz: Up to 2402 Mbps • 2.4 GHz: Up to 574 Mbps |
| Безжични функции | • 16 SSIDs (Up to 8 SSIDs on each band) • Enable/Disable Wireless Radio • Automatic Channel Assignment • Transmit Power Control (Adjust Transmit Power on dBm) • QoS(WMM) • Seamless Roaming§ • Beamforming • Rate Limit • Load Balance • Airtime Fairness • Band Steering • Reboot Schedule • Wireless Schedule • RADIUS Accounting • MAC Authentication • Wireless Statistics • Static IP/Dynamic IP |
| Безжична сигурност | • Captive Portal Authentication§ • Access Control • Wireless Mac Address Filtering • Wireless Isolation Between Clients • VLAN • Rogue AP Detection • 802.1X Support • WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise, WPA3-Personal/Enterprise |
| Предавателна мощност | • CE: <20 dBm (2.4GHz, EIRP) <22 dBm (5GHz band1 & 2, EIRP) <22 dBm (5GHz band3, EIRP) |
| MANAGEMENT | |
|---|---|
| Omada App | Yes |
| Centralized Management | • Omada Hardware Controller (OC300) • Omada Hardware Controller (OC200) • Omada Software Controller • Omada Cloud-Based Controller |
| Cloud Access | Yes. Requiring the use of OC300, OC200, Omada Cloud-Based Controller, or Omada Software Controller. |
| Сигнали по електронна поща | Yes |
| Управление Вкл/Изкл на LED | Yes |
| Управление на контрола на достъпа по МАС адрес | Yes |
| SNMP | v1, v2c, v3 |
| Влизане в системата Локално/Отдалечение | Local/Remote Syslog |
| SSH | Yes |
| Уеб-базирано управление | HTTP/HTTPS |
| L3 управление | Yes |
| Управление на множество сайтове | Yes |
| Управление на VLAN | Yes |
| Zero-Touch Provisioning | Yes. Requiring the use of Omada Cloud-Based Controller. |
| ДРУГИ | |
|---|---|
| Сертификати | CE, RoHS |
| Съдържание на пакета | • AX3000 Wall Plate WiFi 6 Access Point EAP650-Wall • Installation Guide • Mounting Kits (2 screws) |
| Системни изисквания | Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows10, Windows 11, Linux |
| Околна среда | • Operating Temperature: 0–40 ℃ (32–104 ℉) • Storage Temperature: -40–70 ℃ (-40–158 ℉) • Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing • Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing |
| ХАРДУЕРНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Интерфейс | • Uplink: 1× 10/100/1000 Mbps Ethernet Port • Downlink: 1× 10/100/1000 Mbps Ethernet Port |
| Защита с физическо заключване | No |
| Бутон | Reset, LED |
| Захранване | 802.3af/at PoE |
| Консумирана енергия | EU: 11.5 W |
| Размери | 86 × 86 × 42.6 mm (3.4 × 3.4 × 1.7 in) |
| Антена | 2 Dual-Band Antennas • 2.4 GHz: 2× 3 dBi • 5 GHz: 2× 5 dBi |
| Монтаж | Wall Plate Mounting (Kits included) |
Виж още Аксеспойнт/Репитер Безжични TP-Link
Виж всички Аксеспойнт/Репитер Безжични в категорията
| Тип: | Аксес пойнт |
|---|---|
| Монтаж: | За вътрешен монтаж |
| Безжична скорост: | 3000 Mbps |
| Wi-Fi Стандарт: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Честота: | 2.4 & 5 GHz |
| Антени: | 4 Вътрешни |
| dBi на антена/и: | 5 |
| PoE: | In & Out |
| Интерфейс: | 1x 1000 |
| Други: | Няма |
- 5
1 ревю
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
53.67 €
/104.96 лв
120.00 € лв -
106.70 €
/208.68 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
45.38 €
/88.75 лв
120.00 € лв -
22.08 €
/43.18 лв
120.00 € лв -
106.70 €
/208.68 лв
120.00 € лв -
35.21 €
/68.87 лв
120.00 € лв -
32.73 €
/64.02 лв
120.00 € лв -
11.25 €
/22.01 лв
120.00 € лв -
286.80 €
/560.93 лв
120.00 € лв -
131.74 €
/257.65 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
18.71 €
/36.60 лв
120.00 € лв -
13.78 €
/26.94 лв
120.00 € лв -
11.69 €
/22.87 лв
120.00 € лв -
23.19 €
/45.35 лв
120.00 € лв -
79.25 €
/154.99 лв
120.00 € лв -
38.45 €
/75.20 лв
120.00 € лв -
111.99 €
/219.03 лв
120.00 € лв -
18.11 €
/35.43 лв
120.00 € лв -
18.11 €
/35.43 лв
120.00 € лв -
18.12 €
/35.44 лв
120.00 € лв -
22.39 €
/43.79 лв
120.00 € лв -
89.39 €
/174.83 лв
120.00 € лв -
166.56 €
/325.75 лв
120.00 € лв -
40.59 €
/79.38 лв
120.00 € лв -
40.39 €
/78.99 лв
120.00 € лв -
83.30 €
/162.92 лв
120.00 € лв -
370.19 €
/724.02 лв
120.00 € лв -
63.59 €
/124.37 лв
120.00 € лв -
111.99 €
/219.03 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
14.91 €
/29.17 лв
120.00 € лв -
34.67 €
/67.82 лв
120.00 € лв -
53.36 €
/104.36 лв
120.00 € лв -
34.67 €
/67.82 лв
120.00 € лв -
81.57 €
/159.54 лв
120.00 € лв -
164.01 €
/320.77 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв
-
40.39 €
/78.99 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
21.70 €
/42.44 лв
120.00 € лв -
111.99 €
/219.03 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
52.72 €
/103.11 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
52.43 €
/102.55 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
41.68 €
/81.52 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
48.30 €
/94.46 лв
120.00 € лв -
71.72 €
/140.26 лв
120.00 € лв -
57.65 €
/112.74 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
50.61 €
/98.99 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
102.99 €
/201.43 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
35.27 €
/68.99 лв
120.00 € лв -
103.22 €
/201.89 лв
120.00 € лв -
23.00 €
/44.99 лв
120.00 € лв -
83.99 €
/164.27 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
79.25 €
/154.99 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
139.12 €
/272.09 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
44.48 €
/86.99 лв
120.00 € лв -
40.90 €
/79.99 лв
120.00 € лв -
74.99 €
/146.67 лв
120.00 € лв -
165.65 €
/323.99 лв
120.00 € лв -
234.99 €
/459.60 лв
120.00 € лв -
18.40 €
/35.99 лв
120.00 € лв
-
263.40 €
/515.17 лв
120.00 € лв -
220.94 €
/432.11 лв
120.00 € лв -
18.42 €
/36.03 лв
120.00 € лв -
22.84 €
/44.68 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
26.02 €
/50.88 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
16.03 €
/31.36 лв
120.00 € лв
Точка за достъп TP-Link EAP225, 2.4GHz (300Mbps) & 5GHz (867Mbps), 1x Gigabit Ethernet port (10/100/1000 Mbps), 3x вътрешни антени84.99 €
/166.23 лв
Точка за достъп Ruijie RG-RAP52-OD, 1300Mbps, 2.4GHz (400Mpbs)/ 5GHz (867Mbps), 1x 10/100/1000Mbps RJ45(PoE), 2x вътрешни антени81.65 €
/159.70 лв
Точка за достъп TP-Link EAP225-Outdoor, 2.4GHz(300Mbps)/5GHz(867Mbps), 1x RJ45, 2x външни dBi антена, IP65 външен монтаж81.57 €
/159.54 лв


















































































