Вземете подарък тениска TP-link при покупка на избрани продукти ТУК

Deco BE25
BE3600 Whole Home Mesh WiFi 7 System
- 3.6 Gbps Dual-Band WiFi – 2882 Mbps (5 GHz) + 688 Mbps (2.4 GHz).
- 2.5 Gbps Wired Connections – 2× 2.5 Gbps ports ensure max flexibility and boosted throughput.
- Wireless and Wired Combined Backhaul – Connects a wireless and wired backhaul with each unit simultaneously to improve overall throughput and reduce latency.
- Multi-Link Operation (MLO) – Simultaneously send and receive data across different bands and channels to increase throughput, reduce latency, and improve reliability.
- Seamless AI-Driven Roaming – Forms a unified netwok with built-in AI-Roaming creating the ideal Wi-Fi solution for your home.
- TP-Link HomeShield – Provides comprehensive network protection, robust parental controls, and real-time IoT security.
- Universal Compatibility – Backward compatible with all WiFi generations and works with any internet service provider (ISP) and modem.


WiFi 7, WiFi Like Never Before
WiFi 7 offers accelerated throughput, lower latency, stronger anti-jamming, and higher efficiency. Join the league of pros and experience the sheer performance of the next generation of WiFi.

Blazing Fast WiFi 7 Speed up to 3.6 Gbps
The latest 4K-QAM boosts the Wi-Fi speeds up to 3.6 Gbps. — ideal for bandwidth-intensive tasks like cloud gaming and 8K video. Families will enjoy immersive live-streaming with flawless video and clear audio without buffering.

Blazing Fast WiFi 7 Speed up to 3.6 Gbps
The latest 4K-QAM boosts the Wi-Fi speeds up to 3.6 Gbps.† — ideal for bandwidth-intensive tasks like cloud gaming and 8K video. Families will enjoy immersive live-streaming with flawless video and clear audio without buffering.


Specifications:
| WIRELESS | |
|---|---|
| Standards | Wi-Fi 7 IEEE 802.11be/ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11be/ax/n/b/g 2.4 GHz |
| WiFi Speeds | BE3600 5 GHz: 2882 Mbps (802.11be) 2.4 GHz: 688 Mbps (802.11be) |
| WiFi Range | Broader Whole Home Coverage TP-Link Mesh Technology Optional Ethernet backhaul work together to link Deco units to provide seamless coverage AI-Driven Mesh Intelligently learns the network environment to provide ideal Wi-Fi unique to your home 4× High-Performance Antennas (Internal) Multiple antennas form a signal-boosting array to cover more directions and large areas |
| WiFi Capacity | Very HighDual-Band Distribute devices to different bands for optimal performance 2×2 MU-MIMO Simultaneously communicates with multiple MU-MIMO clients OFDMA Simultaneously communicates with multiple WiFi 7 clients 4 Streams More than enough bandwidth for connected devices |
| Working Modes | Router Mode Access Point Mode |
| Advanced Functions | • Multi-Link Operation (MLO) • 160 MHz Channel • 4K-QAM • Multi-RUs • Works with Alexa and Google Assistant |
| SECURITY | |
|---|---|
| Network Security | SPI Firewall Access Control HomeShield SecurityReal-Time IoT Protection Malicious Site Blocker Intrusion Prevention System DDoS Attack Prevention Home Network Scanner |
| Guest Network | 1× 5 GHz Guest Network 1× 2.4 GHz Guest NetworkEffective Time Bandwidth Control |
| VPN Server | • OpenVPN Server • PPTP VPN Server • L2TP/IPSec VPN Server |
| VPN Client | • OpenVPN Client • PPTP VPN Client • L2TP/IPSec VPN Client |
| WiFi Encryption | WPA-Personal WPA2-Personal WPA3-Personal |
| HARDWARE | |
|---|---|
| Ethernet Ports | • 2× 2.5 Gbps *Per Deco Unit Supports WAN/LAN auto-sensing |
| Buttons | 1× Reset Button 1× WPS |
| SOFTWARE | |
|---|---|
| Advanced Features | • Reboot Schedule • Tapo/Kasa Onboarding • IoT network & Device Isolation • Static Routing Function • Node/Band Connection Preference |
| Protocols | IPv4 IPv6 |
| Service Kits | HomeShield |
| Parental Controls | HomeShield Parental ControlsYoutube Restriction .nking |
| WAN Types | Dynamic IP Static IP PPPoE PPTP L2TP |
| Quality of Service | HomeShield QoSQoS by Device |
| Cloud Service | OTA Firmware Upgrade TP-Link ID DDNS |
| NAT Forwarding | Port Forwarding UPnP |
| IPTV | IGMP Proxy IGMP Snooping Bridge Tag VLAN |
| DHCP | Address Reservation DHCP Client List Server |
| DDNS | TP-Link |
| Management | Deco App |
Виж още Рутери Безжични TP-Link
Виж всички Рутери Безжични в категорията
| Безжична скорост: | 3600 Mbps |
|---|---|
| Wi-Fi Стандарт: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Честота: | 2.4 + 5 GHz |
| LAN портове: | 2 x 2500 Mbps |
| Антени: | Не е указано |
| USB портове: | Няма |
| 3G/4G: | Не |
| Преносим: | Не |
| Други: | Няма |
| Жична скорост: | 10/100/1000/2500 Mbps |
- 5
1 ревю
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
199.41 €
/390.02 лв
-
171.07 €
/334.58 лв
-
59.29 €
/115.97 лв
-
233.79 €
/457.25 лв
-
81.49 €
/159.38 лв
-
120.21 €
/235.10 лв
-
54.92 €
/107.42 лв
-
73.56 €
/143.88 лв
-
100.15 €
/195.88 лв
-
233.79 €
/457.25 лв
-
18.05 €
/35.30 лв
-
40.59 €
/79.38 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
102.37 €
/200.21 лв
-
57.01 €
/111.50 лв
-
15.00 €
/29.35 лв
-
7.43 €
/14.53 лв
-
99.67 €
/194.93 лв
-
59.29 €
/115.97 лв
-
134.22 €
/262.51 лв
-
33.06 €
/64.66 лв
-
67.46 €
/131.94 лв
-
132.09 €
/258.35 лв
-
51.10 €
/99.94 лв
-
40.59 €
/79.38 лв
-
19.71 €
/38.56 лв
-
45.50 €
/88.98 лв
-
7.43 €
/14.53 лв
-
54.15 €
/105.91 лв
-
41.80 €
/81.76 лв
-
105.08 €
/205.52 лв
-
15.97 €
/31.24 лв
-
38.42 €
/75.14 лв
-
96.76 €
/189.25 лв
-
105.05 €
/205.45 лв
-
51.85 €
/101.41 лв
-
53.36 €
/104.37 лв
-
58.33 €
/114.08 лв
-
364.69 €
/713.27 лв
-
59.29 €
/115.97 лв
-
51.36 €
/100.46 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
39.99 €
/78.21 лв
-
12.99 €
/25.41 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
139.12 €
/272.09 лв
-
52.04 €
/101.78 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
84.99 €
/166.23 лв
-
171.07 €
/334.58 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
35.35 €
/69.13 лв
-
36.92 €
/72.21 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
88.49 €
/173.07 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
24.99 €
/48.88 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
-
200.25 €
/391.65 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
52.95 € -
30.67 €
/59.99 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
23.00 €
/44.99 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
222.99 €
/436.13 лв
-
115.99 €
/226.86 лв
-
18.40 €
/35.99 лв
-
61.35 €
/119.99 лв
-
74.99 €
/146.67 лв
-
14.50 €
/28.36 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
-
396.84 €
/776.14 лв
-
44.48 €
/86.99 лв
-
165.65 €
/323.99 лв
-
194.32 €
/380.06 лв
198.57 € -
1962.67 €
/3838.65 лв
2109.06 € -
227.84 €
/445.62 лв
240.99 € -
547.96 €
/1071.72 лв
561.59 € -
83.76 €
/163.83 лв
336.85 € -
111.06 €
/217.21 лв
119.89 € -
82.22 €
/160.81 лв
336.85 € -
49.31 €
/96.45 лв
61.88 € -
98.47 €
/192.59 лв
102.99 € -
40.16 €
/78.55 лв
48.29 € -
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
12.70 €
/24.84 лв
13.74 € -
48.99 €
/95.82 лв
52.95 € -
40.72 €
/79.65 лв
46.06 € -
43.20 €
/84.49 лв
48.29 € -
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
262.60 €
/513.60 лв
268.99 € -
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
349.02 €
/682.62 лв
370.19 €
Безжична Wi-fi система TP-Link Deco X20 (3-pack), 1800Mbps, 2.4GHz (574Mbps), 5GHz (1201Mbps), Wireless AX, 1x LAN 10/100/1000bps, 1x WAN 10/100/1000bps, 4 вътрешни антени200.25 €
/391.65 лв
Рутер Ubiquiti UniFi Express 7, 11000Mbps, 2.4GHz(688Mbps)/ 5GHz(4300Mbps)/ 6GHz(5700Mbps), Wireless BE, 1x LAN 10/100/1000/10000Mbps, 1x LAN 10/100/1000/2500Mbps, 2x вътрешни антени211.62 €
/413.90 лв
Мрежеста система Mercusys Halo H37BE(2-pack), 6500Mbps, 2.4GHz (688Mbps)/ 5 GHz (5760Mbps), Wireless BE, 2x 10/100/1000/2500Mbps WAN/LAN, 1x 10/100/1000Mbps WAN/LAN, 2 бр.194.51 €
/380.43 лв


































































































