TP-Link Deco P9 (2-pack)
Бърза. Стабилна. Навсякъде.
Хибридна Mesh Wi-Fi система за целия дом
AC1200 + AV1000

Mesh Wi-Fi + Powerline: сигнал през стените
Deco P9 комбинира двулентова Wi-Fi и powerline мрежа за установяване на по-силна mesh мрежа.
Powerline технологията използва елекртическата инсталация във вашия дом, за да създаде по-силни връзки между модулите Deco, като намалява влиянието на стените и другите препятствия върху сигнала и осигурява още по-високи мрежови скорости и действително непрекъснато покритие.

Повишени скорости: Wi-Fi + Powerline хибридна пропускателна способност
Powerline и безжичните връзки работят заедно, за да предават данни между модулите Deco. Общата мрежова скорост е силно подобрена в сравнение с тази, когато се използва само Wi-Fi.

Убиец на мъртвите зони
Хибридната система за целия дом предоставя разширено покритие на до 560 m2 (3 pack) с помощта на комбинацията от двулентова Wi-Fi и powerline мрежи. Премахнете местата със слаб сигнал с помощта на Wi-Fi за целия дом, без да е нужно търсите място за стабилна връзка.

Няма вече буфериране
Мрежови скорости три пъти по-високи от предишното поколение рутери благодарение на 802.11ac безжична технология правят Deco способен да осигури връзки без забавяне на до 100 устройства.

Спецификации
| БЕЗЖИЧНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Standards | Wi-Fi 5 IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11n/b/g 2.4 GHz |
| WiFi Speeds | AC1200 5 GHz: 867 Mbps (802.11ac) 2.4 GHz: 300 Mbps (802.11n) |
| Powerline Speeds | HomePlug AV2 1000 Mbps Powerline |
| WiFi Capacity | Medium Dual-Band |
| Working Modes | Router Mode Access Point Mode |
| HARDWARE | |
|---|---|
| Ethernet Ports | 2× Gigabit Ports *Per Deco Unit Supports WAN/LAN auto-sensing |
| Бутони | Reset Button |
| СИГУРНОСТ | |
|---|---|
| WiFi Encryption | WPA-Personal WPA2-Personal |
| Network Security | SPI Firewall Access Control |
| Guest Network | 1× 5 GHz Guest Network 1× 2.4 GHz Guest Network |
| SOFTWARE | |
|---|---|
| Protocols | IPv4 IPv6 |
| Parental Controls | URL Filtering Time Controls |
| WAN Types | Dynamic IP Static IP PPPoE PPTP L2TP |
| Quality of Service | QoS by Device |
| Cloud Service | OTA Firmware Upgrade TP-Link ID DDNS |
| NAT Forwarding | Port Forwarding UPnP |
| IPTV | IGMP Proxy IGMP Snooping Bridge Tag VLAN |
| DHCP | Address Reservation DHCP Client List Server |
| DDNS | TP-Link |
| Management | Deco App |
| TEST DATA | |
|---|---|
| WiFi Transmission Power | CE: <20 dBm (2.4 GHz) <23 dBm (5 GHz) FCC: <30 dBm |
| ДРУГИ | |
|---|---|
| Системни изисквания | Android 5.0 or later iOS 9.0 or later |
Виж още Рутери Безжични TP-Link
Виж всички Рутери Безжични в категорията
| Безжична скорост: | 1200 Mbps |
|---|---|
| Wi-Fi Стандарт: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Честота: | 2.4 + 5 GHz |
| LAN портове: | 1 x 1000 Mbps |
| WAN портове: | 1 x 1000 Mbps |
| Антени: | Не е указано |
| USB портове: | Няма |
| 3G/4G: | Не |
| Преносим: | Не |
| Други: | Няма |
| Жична скорост: | 10/100/1000 Mbps |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
224.95 €
/439.97 лв
-
18.48 €
/36.15 лв
-
36.68 €
/71.74 лв
-
36.68 €
/71.74 лв
-
594.93 €
/1163.58 лв
-
19.94 €
/39.00 лв
-
11.28 €
/22.07 лв
-
53.36 €
/104.37 лв
-
50.95 €
/99.65 лв
-
33.12 €
/64.77 лв
-
20.36 €
/39.82 лв
-
16.15 €
/31.58 лв
-
22.82 €
/44.64 лв
-
161.99 €
/316.82 лв
-
127.45 €
/249.27 лв
-
93.83 €
/183.52 лв
-
84.84 €
/165.94 лв
-
38.10 €
/74.52 лв
-
86.00 €
/168.21 лв
-
36.68 €
/71.74 лв
-
161.99 €
/316.82 лв
-
54.92 €
/107.42 лв
-
11.22 €
/21.94 лв
-
296.69 €
/580.27 лв
-
213.61 €
/417.78 лв
-
307.42 €
/601.27 лв
-
26.72 €
/52.26 лв
-
117.94 €
/230.66 лв
-
41.25 €
/80.68 лв
-
18.48 €
/36.15 лв
-
56.30 €
/110.12 лв
-
296.69 €
/580.27 лв
-
213.61 €
/417.78 лв
-
307.42 €
/601.27 лв
-
13.81 €
/27.00 лв
-
26.72 €
/52.26 лв
-
174.75 €
/341.78 лв
-
245.90 €
/480.95 лв
-
34.86 €
/68.18 лв
-
255.02 €
/498.78 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
78.99 €
/154.49 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
12.99 €
/25.41 лв
-
56.30 €
/110.12 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
84.99 €
/166.23 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
95.45 €
/186.69 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
-
50.95 €
/99.65 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
44.99 €
/87.99 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
74.99 €
/146.67 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
165.65 €
/323.99 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
-
832.40 €
/1628.03 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
66.18 €
/129.45 лв
-
14.50 €
/28.36 лв
-
61.35 €
/119.99 лв
-
18.40 €
/35.99 лв
-
115.99 €
/226.86 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
222.99 €
/436.13 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
101.74 € -
74.39 €
/145.50 лв
-
142.47 €
/278.65 лв
-
320.79 €
/627.42 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
255.40 €
/499.52 лв
-
282.90 €
/553.30 лв
310.42 € -
194.32 €
/380.06 лв
198.57 € -
1962.67 €
/3838.65 лв
2109.06 € -
547.96 €
/1071.72 лв
561.59 € -
111.06 €
/217.21 лв
119.89 € -
14.08 €
/27.54 лв
14.59 € -
162.85 €
/318.50 лв
200.49 € -
85.99 €
/168.18 лв
101.74 € -
4.58 €
/8.97 лв
4.76 € -
86.42 €
/169.01 лв
99.35 € -
7.20 €
/14.08 лв
7.43 € -
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
32.17 €
/62.92 лв
34.28 € -
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
58.99 €
/115.37 лв
63.99 €
Wi-fi система TP-Link Deco M5 AC1300(2-pack), 2.4 GHz (400 Mbps)/5GHz (867Mbps), Wireless AC, 4x 10/100/1000, 4 вътрешни антени147.38 €
/288.25 лв
Рутер TP-Link Archer BE450, 7200Mbps, 2.4GHz (1376Mbps)/ 5GHz (5765Mbps), Wireless BE, 1x 10/100/1000/10000Mbps WAN/LAN, 1x 10/100/1000/2500Mbps WAN/LAN, 3x 10/100/1000Mbps LAN146.49 €
/286.51 лв
Мрежеста система Acer PREDATOR CONNECT T7, 11000Mbps, 2.4GHz (688Mbps) /5GHz (4323Mbps) /6GHz (5764Mbps), Wireless BE, 2x LAN 10/100/1000Mbps, 1x WAN 10/100/1000Mbps145.40 €
/284.37 лв






















































































