AC1300 Deco Gigabit Wi-Fi за целия дом
Deco M5 V2 (3-pack)
- Deco използва система от модули, за да постигне непрекъснато Wi-Fi покритие за целия дом — премахнете зоните със слаб сигнал веднъж завинаги!
- С усъвършенстваната Deco Mesh технология, модулите на Deco работят заедно, за да изградят обединена мрежа за целия дом с едно и също име. Вашите устройства автоматично превключват между различните модули на Deco, когато се придвижвате в дома, за да работят с възможно най-високата скорост.
- Комплектът Deco M5 с три модула доставя Wi-Fi сигнал на площ до 510 кв.м, докато Deco M5 с два модула ще покрие до 350 кв.м. И ако това не е достатъчно, просто добавете още Deco модули към мрежовата система, за да увеличите покритието.
- Deco M5 осигурява бързи и стабилни връзки със скорости до 1267 Mbps, и работи с всеки доставчик на интернет услуги (ISP) и всеки модем.
- Deco M5 може да управлява трафика и на най-заетите мрежи, като предоставя връзки без забавяния за до 100 устройства.
- TP-Link HomeCareTM предлага комплект от персонализирани и защитни функции, включително родителски контрол, вграден антивирус и качество на услугата (Quality of Service, QoS).
- Настройката е по-лесна отвсякога с приложението Deco, което ви води на всяка стъпка.
.jpg)

.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
ЗАХРАНВАНЕ | |
|---|---|
| Вход на AC адаптера | 100-240V ~ 50/60Hz 0.4A |
| Изход на AC адаптера | 12V ⎓ 1.2A |
ХАРДУЕРНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Процесор | Четириядрен CPU |
| Интерфейс | 2 LAN/WAN Gigabit Ethernet порта |
| Бутон | 1 Ресет бутон от долната страна |
| Външно захранване | 12 V/1.2 A |
| Размери | Φ4,7 инча x 1,3 инча (Φ120 mm x 38 mm) |
| Антена | 4 вътрешни антени на всеки Deco модул |
| Bluetooth версия | 4.2 и по-нови |
БЕЗЖИЧНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Безжични стандарти | IEEE 802.11 ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz |
| Честотa | 2,4 GHz и 5 GHz |
| Скорост на сигнала | 400 Mbps на 2,4 GHz 867 Mbps на 5 GHz |
| Предавателна мощност | FCC: <30 dBm CE: <20 dBm (2.4 GHz) <23 dBm (5 GHz) |
| Безжична сигурност | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Разширени характеристики | ● Режим Рутер/ Точка за достъп ● Опционален пренос по Ethernet ● TP-Link Mesh технология: MU-MIMO Автоматичен избор на пътека Самолекуване Насочване на Точката за достъп Определяне на честотната лента Beamforming (насочване на сигнала към определено устройство) |
СОФТУЕРНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Качество на услугата | WMM |
| IPv6 | Поддържа се |
| Тип WAN | Динамичен IP/ Статичен IP/PPPoE |
| Управление | Локално управление / Отдалечено управление |
| DHCP | Сървър. Клиент |
| Пренасочване на портове | Поддържа се |
| Контрол на достъпа | Черен списък |
| Сигурност със защитна стена | SPI Защитна стена |
| Протоколи | Supports IPv4 and IPv6 |
| Разширени характеристики | Homecare: Антивирус Родителски контрол Качество на услугата |
| Разширени функции | Тест на скоростта Отчети на месечното потребление Обновяване на Автом.прехвърляне Разширяване за повече Deco |
| Мрежа за гости | 2,4 GHz мрежа за гости х1 5 GHz мрежа за гости х1 |
| Beamforming | Поддържа се |
| APP | Лесна настройка с приложението Deco |
ДРУГИ | |
|---|---|
| Сертификати | CE, FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC, RoHS |
| Съдържание на пакета | ● Deco M5 (3-pack): 3 Deco модули 1 RJ45 Ethernet кабел 3 Захранващи адаптери ● Deco M5 (1 пакет): 1 Deco модул 1 RJ45 Ethernet кабел 1 захранващ адаптер |
| Изисквания към смартфона/таблета | iOS 9.0 or later Android 4.4 or later Bluetooth 4.0 or later |
| Околна среда | Околна температура при работа: 0℃~40℃ (32℉~104℉) Околна температура при съхранение: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) Влажност при работа: 10%~90% некондензираща Влажност при съхранение: 5%~90% некондензиращи |
Виж още Аксеспойнт/Репитер Безжични TP-Link
Виж всички Аксеспойнт/Репитер Безжични в категорията
| Тип: | Аксес пойнт |
|---|---|
| Монтаж: | За вътрешен монтаж |
| Безжична скорост: | 867 Mbps |
| Wi-Fi Стандарт: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Честота: | 2.4 & 5 GHz |
| Антени: | 4 Вътрешни |
| dBi на антена/и: | Не е указано |
| PoE: | Няма |
| Интерфейс: | 2x 1000 |
| Други: | Bluetooth |
- 5
1 ревю
- 4
0 ревюта
- 3
1 ревю
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
34.86 €
/68.18 лв
120.00 € лв -
53.36 €
/104.37 лв
120.00 € лв -
16.46 €
/32.18 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
122.89 €
/240.36 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
199.27 €
/389.74 лв
120.00 € лв -
13.47 €
/26.34 лв
120.00 € лв -
18.38 €
/35.94 лв
120.00 € лв -
178.37 €
/348.87 лв
120.00 € лв -
35.91 €
/70.22 лв
120.00 € лв -
58.99 €
/115.37 лв
120.00 € лв -
51.99 €
/101.68 лв
120.00 € лв -
95.03 €
/185.87 лв
120.00 € лв -
95.03 €
/185.87 лв
120.00 € лв -
104.81 €
/204.99 лв
120.00 € лв -
87.45 €
/171.04 лв
120.00 € лв -
210.39 €
/411.49 лв
120.00 € лв -
268.22 €
/524.59 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
18.78 €
/36.73 лв
120.00 € лв -
262.60 €
/513.60 лв
120.00 € лв -
234.99 €
/459.60 лв
120.00 € лв -
40.09 €
/78.41 лв
120.00 € лв -
71.45 €
/139.74 лв
120.00 € лв -
80.19 €
/156.83 лв
120.00 € лв -
66.29 €
/129.65 лв
120.00 € лв -
27.09 €
/52.99 лв
120.00 € лв -
10.23 €
/20.01 лв
120.00 € лв -
34.86 €
/68.18 лв
120.00 € лв -
84.78 €
/165.82 лв
120.00 € лв -
54.92 €
/107.42 лв
120.00 € лв -
63.59 €
/124.36 лв
120.00 € лв -
234.99 €
/459.60 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
63.39 €
/123.97 лв
120.00 € лв -
292.69 €
/572.45 лв
120.00 € лв -
117.06 €
/228.94 лв
120.00 € лв -
104.81 €
/204.99 лв
120.00 € лв
-
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
21.30 €
/41.65 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
80.19 €
/156.83 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
58.99 €
/115.37 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
121.56 €
/237.75 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
24.49 €
/47.90 лв
120.00 € лв -
234.99 €
/459.60 лв
120.00 € лв -
85.99 €
/168.18 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
66.29 €
/129.65 лв
120.00 € лв -
83.99 €
/164.27 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
27.09 €
/52.99 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
23.00 €
/44.99 лв
120.00 € лв -
4.50 €
/8.80 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
22.65 €
/44.30 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
28.46 €
/55.66 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
72.11 €
/141.03 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
222.99 €
/436.13 лв
120.00 € лв -
115.99 €
/226.86 лв
120.00 € лв -
18.40 €
/35.99 лв
120.00 € лв -
74.99 €
/146.67 лв
120.00 € лв -
54.99 €
/107.55 лв
120.00 € лв
-
49.31 €
/96.45 лв
120.00 € лв -
93.80 €
/183.47 лв
120.00 € лв -
63.92 €
/125.01 лв
120.00 € лв -
4.50 €
/8.80 лв
120.00 € лв -
24.00 €
/46.94 лв
120.00 € лв -
98.82 €
/193.28 лв
120.00 € лв -
40.16 €
/78.55 лв
120.00 € лв -
127.76 €
/249.88 лв
120.00 € лв -
157.91 €
/308.84 лв
120.00 € лв -
403.76 €
/789.68 лв
120.00 € лв -
12.70 €
/24.84 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
46.55 €
/91.05 лв
120.00 € лв -
40.72 €
/79.65 лв
120.00 € лв -
41.80 €
/81.76 лв
120.00 € лв -
262.60 €
/513.60 лв
120.00 € лв -
195.58 €
/382.51 лв
120.00 € лв -
58.99 €
/115.37 лв
120.00 € лв -
349.02 €
/682.62 лв
120.00 € лв
Точка за достъп Ubiquiti U6-IW, 5300Mbps, 2.4 GHz (573 Mbps)/ 5 GHz (4800 Mbps), 4x LAN, 1x PoE204.90 €
/400.75 лв
Точка за достъп ZyXEL Multy U AC1200, 2.4 GHz (300 Mbps)/5GHz (866 Mbps), 2x 10/100/1000 BASE-T, 6x вътрешни антени, 2 броя в опаковка202.13 €
/395.34 лв
Точка за достъп Mikrotik RBwAPGR-5HacD2HnD, двучестотна, 5GHz (867Mbps), 2 LAN 1000, 2.5 dBi, външен монтаж210.41 €
/411.52 лв























































































