AC1300 Deco Gigabit Wi-Fi за целия дом
Deco M5 V2 (2-pack)
- Deco използва система от модули, за да постигне непрекъснато Wi-Fi покритие за целия дом — премахнете зоните със слаб сигнал веднъж завинаги!
- С усъвършенстваната Deco Mesh технология, модулите на Deco работят заедно, за да изградят обединена мрежа за целия дом с едно и също име. Вашите устройства автоматично превключват между различните модули на Deco, когато се придвижвате в дома, за да работят с възможно най-високата скорост.
- Комплектът Deco M5 с три модула доставя Wi-Fi сигнал на площ до 510 кв.м, докато Deco M5 с два модула ще покрие до 350 кв.м. И ако това не е достатъчно, просто добавете още Deco модули към мрежовата система, за да увеличите покритието.
- Deco M5 осигурява бързи и стабилни връзки със скорости до 1267 Mbps, и работи с всеки доставчик на интернет услуги (ISP) и всеки модем.
- Deco M5 може да управлява трафика и на най-заетите мрежи, като предоставя връзки без забавяния за до 100 устройства.
- TP-Link HomeCareTM предлага комплект от персонализирани и защитни функции, включително родителски контрол, вграден антивирус и качество на услугата (Quality of Service, QoS).
- Настройката е по-лесна отвсякога с приложението Deco, което ви води на всяка стъпка.
.jpg)

.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
ЗАХРАНВАНЕ | |
|---|---|
| Вход на AC адаптера | 100-240V ~ 50/60Hz 0.4A |
| Изход на AC адаптера | 12V ⎓ 1.2A |
ХАРДУЕРНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Процесор | Четириядрен CPU |
| Интерфейс | 2 LAN/WAN Gigabit Ethernet порта |
| Бутон | 1 Ресет бутон от долната страна |
| Външно захранване | 12 V/1.2 A |
| Размери | Φ4,7 инча x 1,3 инча (Φ120 mm x 38 mm) |
| Антена | 4 вътрешни антени на всеки Deco модул |
| Bluetooth версия | 4.2 и по-нови |
БЕЗЖИЧНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Безжични стандарти | IEEE 802.11 ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz |
| Честотa | 2,4 GHz и 5 GHz |
| Скорост на сигнала | 400 Mbps на 2,4 GHz 867 Mbps на 5 GHz |
| Предавателна мощност | FCC: <30 dBm CE: <20 dBm (2.4 GHz) <23 dBm (5 GHz) |
| Безжична сигурност | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Разширени характеристики | ● Режим Рутер/ Точка за достъп ● Опционален пренос по Ethernet ● TP-Link Mesh технология: MU-MIMO Автоматичен избор на пътека Самолекуване Насочване на Точката за достъп Определяне на честотната лента Beamforming (насочване на сигнала към определено устройство) |
СОФТУЕРНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Качество на услугата | WMM |
| IPv6 | Поддържа се |
| Тип WAN | Динамичен IP/ Статичен IP/PPPoE |
| Управление | Локално управление / Отдалечено управление |
| DHCP | Сървър. Клиент |
| Пренасочване на портове | Поддържа се |
| Контрол на достъпа | Черен списък |
| Сигурност със защитна стена | SPI Защитна стена |
| Протоколи | Supports IPv4 and IPv6 |
| Разширени характеристики | Homecare: Антивирус Родителски контрол Качество на услугата |
| Разширени функции | Тест на скоростта Отчети на месечното потребление Обновяване на Автом.прехвърляне Разширяване за повече Deco |
| Мрежа за гости | 2,4 GHz мрежа за гости х1 5 GHz мрежа за гости х1 |
| Beamforming | Поддържа се |
| APP | Лесна настройка с приложението Deco |
ДРУГИ | |
|---|---|
| Сертификати | CE, FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC, RoHS |
| Съдържание на пакета | ● Deco M5 (3-pack): 3 Deco модули 1 RJ45 Ethernet кабел 3 Захранващи адаптери ● Deco M5 (1 пакет): 1 Deco модул 1 RJ45 Ethernet кабел 1 захранващ адаптер |
| Изисквания към смартфона/таблета | iOS 9.0 or later Android 4.4 or later Bluetooth 4.0 or later |
| Околна среда | Околна температура при работа: 0℃~40℃ (32℉~104℉) Околна температура при съхранение: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) Влажност при работа: 10%~90% некондензираща Влажност при съхранение: 5%~90% некондензиращи |
Виж още Рутери Безжични TP-Link
Виж всички Рутери Безжични в категорията
| Безжична скорост: | 1300 Mbps |
|---|---|
| Wi-Fi Стандарт: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Честота: | 2.4 + 5 GHz |
| LAN портове: | 4 x 1000 Mbps |
| WAN портове: | Няма Mbps |
| Антени: | 4 Вътрешни |
| USB портове: | Няма |
| 3G/4G: | Не |
| Преносим: | Не |
| Други: | Bluetooth |
| Жична скорост: | 10/100/1000 Mbps |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
19.94 €
/39.00 лв
-
11.28 €
/22.07 лв
-
53.36 €
/104.37 лв
-
50.95 €
/99.65 лв
-
33.12 €
/64.77 лв
-
20.36 €
/39.82 лв
-
16.15 €
/31.58 лв
-
22.82 €
/44.64 лв
-
161.99 €
/316.82 лв
-
127.45 €
/249.27 лв
-
93.83 €
/183.52 лв
-
84.84 €
/165.94 лв
-
38.10 €
/74.52 лв
-
86.00 €
/168.21 лв
-
36.68 €
/71.74 лв
-
161.99 €
/316.82 лв
-
54.92 €
/107.42 лв
-
11.22 €
/21.94 лв
-
296.69 €
/580.27 лв
-
213.61 €
/417.78 лв
-
307.42 €
/601.27 лв
-
26.72 €
/52.26 лв
-
117.94 €
/230.66 лв
-
41.25 €
/80.68 лв
-
18.48 €
/36.15 лв
-
56.30 €
/110.12 лв
-
296.69 €
/580.27 лв
-
213.61 €
/417.78 лв
-
307.42 €
/601.27 лв
-
13.81 €
/27.00 лв
-
26.72 €
/52.26 лв
-
174.75 €
/341.78 лв
-
245.90 €
/480.95 лв
-
34.86 €
/68.18 лв
-
255.02 €
/498.78 лв
-
37.25 €
/72.86 лв
-
108.66 €
/212.53 лв
-
18.15 €
/35.50 лв
-
33.90 €
/66.29 лв
-
13.81 €
/27.00 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
78.99 €
/154.49 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
12.99 €
/25.41 лв
-
56.30 €
/110.12 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
84.99 €
/166.23 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
95.45 €
/186.69 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
-
50.95 €
/99.65 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
44.99 €
/87.99 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
74.99 €
/146.67 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
165.65 €
/323.99 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
-
832.40 €
/1628.03 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
66.18 €
/129.45 лв
-
14.50 €
/28.36 лв
-
61.35 €
/119.99 лв
-
18.40 €
/35.99 лв
-
115.99 €
/226.86 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
222.99 €
/436.13 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
101.74 € -
74.39 €
/145.50 лв
-
142.47 €
/278.65 лв
-
320.79 €
/627.42 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
255.40 €
/499.52 лв
-
282.90 €
/553.30 лв
310.42 € -
194.32 €
/380.06 лв
198.57 € -
1962.67 €
/3838.65 лв
2109.06 € -
547.96 €
/1071.72 лв
561.59 € -
111.06 €
/217.21 лв
119.89 € -
14.08 €
/27.54 лв
14.59 € -
162.85 €
/318.50 лв
200.49 € -
85.99 €
/168.18 лв
101.74 € -
4.58 €
/8.97 лв
4.76 € -
86.42 €
/169.01 лв
99.35 € -
7.20 €
/14.08 лв
7.43 € -
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
32.17 €
/62.92 лв
34.28 € -
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
58.99 €
/115.37 лв
63.99 €
Рутер Mercusys MW302R, 300Mbps, 2.4GHz, Wireless N, 2x LAN 100, 1x WAN 100, 2 външни антени11.22 €
/21.94 лв
Рутер Mercusys MW301R, 300Mbps, 2.4GHz(300Mbps), Wireless N, 2x 10/100Mbps, 2x външни 5dBi антени11.22 €
/21.94 лв
Рутер Mercusys MW305R V2, 300Mbps, Wireless N, 3x LAN10/100Mbps, 3x външни антени, бял12.62 €
/24.69 лв

















































































