Спецификации
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Гама | Home & Office |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 6.89 Kg |
| Дължина | 716.28 мм |
| Ширина | 211.3 мм |
| Височина | 580.39 мм |
| Годишна консумация на енергия /1000 часа | 32 kWh |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
ДИСПЛЕЙ
| Диагонал | 32 inch |
| Технология дисплей | LED VA |
| Вид резолюция | WQHD |
| Оптимална резолюция | 2560 x 1440 |
| Вид подсветка | LED |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Формат екран | Wide |
| Вид дисплей | Anti glare |
| Яркост | 300 cd/m² |
| Времена на отговор | 5 мс |
| Макс. визуален ъгъл хор/верт. | 178°/178° |
| Типичен контраст | 3000:1 |
| Динамичен контраст | Mega |
| Максимално бързо обновяване | 75 Hz |
| Брой цветове | 1.07 милиарда |
СВЪРЗВАНЕ
| Видео портове | 1 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Аудио портове | 1 x audio out |
| Data ports | 4 x USB 1 x USB Type-B |
УДОБСТВА
| Специални функции | Ергономия Kensington Lock |
| Монтиране на стена | VESA 100 x 100 мм |
| Технология | ECO Light Sensor Off Timer Plus HDR Flicker Free Eye Saver Mode Eco Saving Plus PIP/PBP AMD FreeSync™ Image Size Auto Source Switch Adaptive Picture |
| Съдържание пакет | 1 x Монитор 1 х Захранващ кабел 1 x HDMI кабел 1 x USB кабел |
ЕРГОНОМИЯ
| Въртене | -2° +92° |
| Накланяне | -2° +25° |
| Регулиране | -30° + 30° |
| Регулиране височина | 120 мм |
Виж още Монитори Samsung
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 31.5" (80.01 cm) |
| Разделителна способност (max): | 2560 x 1440 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | VA |
| Честота на опресняване: | 75 Hz |
| Време за реакция: | 5 ms |
| Яркост: | 300 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
269.66 €
/527.42 лв
120.00 € лв -
98.25 €
/192.17 лв
120.00 € лв -
98.25 €
/192.17 лв
120.00 € лв -
573.40 €
/1121.47 лв
120.00 € лв -
166.91 €
/326.45 лв
120.00 € лв -
138.88 €
/271.62 лв
120.00 € лв -
166.29 €
/325.24 лв
120.00 € лв -
83.40 €
/163.12 лв
120.00 € лв -
237.95 €
/465.39 лв
120.00 € лв -
110.93 €
/216.97 лв
120.00 € лв -
115.65 €
/226.20 лв
120.00 € лв -
4337.48 €
/8483.38 лв
120.00 € лв -
127.58 €
/249.53 лв
120.00 € лв -
127.58 €
/249.53 лв
120.00 € лв -
173.69 €
/339.71 лв
120.00 € лв -
118.14 €
/231.06 лв
120.00 € лв -
309.64 €
/605.61 лв
120.00 € лв -
101.45 €
/198.42 лв
120.00 € лв -
75.68 €
/148.01 лв
120.00 € лв -
262.80 €
/513.99 лв
120.00 € лв -
222.68 €
/435.51 лв
120.00 € лв -
824.83 €
/1613.22 лв
120.00 € лв -
120.83 €
/236.32 лв
120.00 € лв -
428.99 €
/839.03 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
310.98 €
/608.22 лв
120.00 € лв -
119.00 €
/232.74 лв
120.00 € лв -
115.71 €
/226.31 лв
120.00 € лв -
381.88 €
/746.90 лв
120.00 € лв -
110.93 €
/216.97 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
189.00 €
/369.65 лв
120.00 € лв -
528.30 €
/1033.26 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
210.87 €
/412.43 лв
120.00 € лв -
84.73 €
/165.72 лв
120.00 € лв -
340.36 €
/665.68 лв
120.00 € лв -
88.89 €
/173.85 лв
120.00 € лв -
149.67 €
/292.72 лв
120.00 € лв
-
76.03 €
/148.69 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
428.99 €
/839.03 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
154.25 €
/301.69 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
451.99 €
/884.02 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
281.21 €
/549.99 лв
120.00 € лв -
460.16 €
/899.99 лв
120.00 € лв -
2198.55 €
/4299.99 лв
120.00 € лв -
138.04 €
/269.99 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
772.37 €
/1510.62 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
1299.99 €
/2542.56 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв
-
1230.61 €
/2406.86 лв
120.00 € лв -
237.69 €
/464.87 лв
120.00 € лв -
416.91 €
/815.40 лв
120.00 € лв -
141.64 €
/277.03 лв
120.00 € лв -
136.52 €
/267.00 лв
120.00 € лв -
100.44 €
/196.45 лв
120.00 € лв -
381.07 €
/745.30 лв
120.00 € лв -
347.25 €
/679.16 лв
120.00 € лв -
283.48 €
/554.43 лв
120.00 € лв -
226.91 €
/443.80 лв
120.00 € лв -
340.58 €
/666.11 лв
120.00 € лв -
140.58 €
/274.96 лв
120.00 € лв -
214.39 €
/419.32 лв
120.00 € лв -
171.73 €
/335.88 лв
120.00 € лв -
337.14 €
/659.38 лв
120.00 € лв -
980.66 €
/1918.00 лв
120.00 € лв -
288.48 €
/564.23 лв
120.00 € лв -
782.58 €
/1530.60 лв
120.00 € лв -
122.03 €
/238.68 лв
120.00 € лв -
310.78 €
/607.84 лв
120.00 € лв -
174.90 €
/342.07 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
428.33 €
/837.73 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
166.29 €
/325.24 лв
120.00 € лв
Монитор Lenovo ThinkVision T27Q-40 (64A6GAT6EU), 27" (68.58 cm) IPS панел, 120Hz, QHD, 4ms, 350 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB363.34 €
/710.63 лв
Монитор ViewSonic TD2465, 23.8" (60.45 cm) VA панел, FHD, 7 ms, 20 000 000:1, 250 cd/m2, DisplayPort, HDMI, VGA, USB Hub365.44 €
/714.74 лв
Монитор Dell S2725QC, 27"(68.58cm), IPS панел, 120 HZ, UHD, 4ms, 350 cd/m2, HDMI, USB-C366.36 €
/716.54 лв







































































































